Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Sport Driver napisal/-a:Očitno imajo nek nov paket, sedaj dobiš za prejšnjo ceno osnovne še Xenon in navigacijo.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12504074" onclick="window.open(this.href);return false;
Ampak ta 14" platišča .... ](*,) #-o :-& =D>
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Tole res izgleda kot da je nekdo dal zadnji evro za avto in mu je zmanjkalo za gume
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Meni omenjeno deluje kod nateg kateri je bil pred 5leti pri VW.
Se spomnite, ko se je prevrnil poln vlačilec novih Touaregov in Amarokov, katere so potem popravili in zamolčali napake?
:roll:
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Meni je pa popolnoma vseeno koliko colska platišča imam, če bi jo imel v lasti. Me nikakor ne motijo ti ''baloni''.


Edit: Bučke odstranjene, nazaj na ON prosim
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

MaStr napisal/-a:
Sport Driver napisal/-a:Očitno imajo nek nov paket, sedaj dobiš za prejšnjo ceno osnovne še Xenon in navigacijo.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12504074" onclick="window.open(this.href);return false;
Ampak ta 14" platišča .... ](*,) #-o :-& =D>
Za zimski komplet bo, za poletje pa ene turbinke 18”....

Ja, tako bi morali začeti, ko je bila žemlja še hrustljava.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Čisto normalno je, da se pred koncem leta pospešuje prodajo na vse načine. Sploh decembra bodo super akcije in popusti, ker bo kmalu novo koledarsko leto, avti pa po defaultu stari 1 leto.
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Drži, kar si napisal oziroma navedel.
Boš videl, ko bo 2leti naokoli jih bodo prodajali za pol cene, vprašanje pa če jih bo kdo sploh kupil.
Poznam primer Malgaja v Ljubljani, ki Micro in Z350 že neuspešno prodaja skoraj 3leta in Avtotehna Vis, ki se že dve leti muči z nekaj Chevroleti iz zaloge, ki so ostali.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Pol cene? No, jaz bi že "dvignil obrvi". :wink: Sicer pa, za cca 25 000 bi me zanimala.
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Ja vozila danes zelo hitro izgubljajo cene oziroma jim pada vrednost.
Stric je lansko leto odpeljal iz salona Citroen Berlingo star dve leti, nevožen in nedotaknjen za polovično ceno, kar je še en dokaz da se ne splača razmetavati z denarjem in kupovati novega.
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

Samo je še vedno kupil novega. :) Čeprav je pač stal tam na lagerju.

Moja 75 je bila tudi kupljena 1994, čeprav je letnik 92.
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Grilzz napisal/-a:Samo je še vedno kupil novega. :) Čeprav je pač stal tam na lagerju.

Moja 75 je bila tudi kupljena 1994, čeprav je letnik 92.
Aha.
Se spomnim, takrat so se na veliko prodajale in ravno takrat, ob koncu njene proizvodnje se je odprl AvtoTriglav :mrgreen:
To ti je še dandanes carski avto.
Jo še imaš?
bobo69
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 103
Pridružen: So Jan 09, 2010 9:23 pm

Modras napisal/-a:Ja vozila danes zelo hitro izgubljajo cene oziroma jim pada vrednost.
Stric je lansko leto odpeljal iz salona Citroen Berlingo star dve leti, nevožen in nedotaknjen za polovično ceno, kar je še en dokaz da se ne splača razmetavati z denarjem in kupovati novega.
Za polovično ceno? Koliko je torej bil? 8000, 9000? Prvi lastnik, nov, testni?
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

bobo69 napisal/-a:
Modras napisal/-a:Ja vozila danes zelo hitro izgubljajo cene oziroma jim pada vrednost.
Stric je lansko leto odpeljal iz salona Citroen Berlingo star dve leti, nevožen in nedotaknjen za polovično ceno, kar je še en dokaz da se ne splača razmetavati z denarjem in kupovati novega.
Za polovično ceno? Koliko je torej bil? 8000, 9000? Prvi lastnik, nov, testni?
Ja, testni, potniški, 8500€
Koliko si pa ti pripravljen počakati in odšteti za omenjeno Alfico in v kateri izvedbi?
bobo69
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 103
Pridružen: So Jan 09, 2010 9:23 pm

Testni potniški dve leti star in brez omembe kilometrov ni niti približno podoben novemu.
Ko pa bom kupoval naslednjo alfo (četrto ki si jo bom lastil) bom pa vsekakor pregledal trg. Trenutno mi je Giulia predraga niti nimam v planu menjave avtomobila. Je pa definitivno v izboru za naslednji avto.
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Vse je stvar osebne oziroma lastne presoje koliko je kaj vredno in v kakšnem stanju je.
Kaj Alfo si si pa ti zamislil in koliko bi odštel zanjo?
Odgovori
  • Informacija