Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

V glavnem kaj me navdušuje v Alfi giuliji:
1. Vozne lastnosti,
2. Volan,
3. Avtomatski menjalnik,
4. Motor in njegov navor,
5. Poseben dizel glas tudi v notranjosti brez nekih glasnih glasov kot so eni pisali.
Lahko bi še našteval pozitivne stvari kot so luči, klima, usnje v celoti je avto zelo kvaliteten itd. Kar me pa je rahlo zmotilo pa so slab bočni oprijem sprednjih sedežov glede na vozne lastnosti po mojem bi morali biti taki kot so v veloce. Smerokaz je čuden, ko prehitevaš se noče izklopiti v ravnini. To bo to. Fotke bodo, če mi bo uspelo. Skoraj sem pozabil kar se tiče ljudi, ki opazijo ta avto ma skoraj ga ni ki ne bi pogledal za njim. Lp
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Ročke za smerokaz:

- porineš samo do prve točke upora in zažmiga 5x, nato se ugasne
- porineš do konca pa žmiga ves čas, in se tudi po koncu zavoja seveda izklopi - če ga pa hočeš prej izklopit ga pa samo malo dregneš v nasprotno smer
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ok hvala Lizard in lp
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Slika
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Slika
Slika
Slika
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Nekaj fotk mi je uspelo dati na forum sam ne vem zakaj so vse nepravilno obrnjene. Bom še kake specialne dal gor v prihodnosti. Z njo naredil preko 1000 km danes 200 km po avtocesti in lahko samo rečem avto je vrhunski. Po avtocesti sem jo danes napičil krepko preko 200 km/h o cifri nebi :D V glavnem do 200 km/h pride z lahkoto 6 7 prestavi vlečeta kot nori volan pa nenormalno vodljiv pri taki hitrosti. En dolg ovinek na avtocesti pa je šel po ravnini mimo mene bmw x5 nov v ta ovinek sva šla 177 km/h pa sem na voznem pasu pokazal ali se bo umaknil. Neprecenljiv pogled voznika bmw- ja, mislim da bo jutri šel po alfo.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Zdaj da se še jaz Mal oglasim na temo giulia sem nekaj fotk gor dal moje giulie, če koga zanima. Po 1200 prevoženih km lahko rečem samo kapo dol temu avtu. Vozil veliko avtov nad 50000€ sam tako kot se pa ta giulia pelje......!!!!!! pa ni važno ovinki ravnina počasi hitro tudi udobna je precej. Zato mi je po eni strani smešno zakaj ne videvam več giulij po Sloveniji po drugi strani me pa žalosti, da če s tem projektom ne uspejo lahko znamka umre, kar bi bilo res škoda sploh ker lahko na lastni koži občutim za kako dovršen avto gre nič niso pustili naključju res se vidi da so pod ta projekt podpisani sami mojstri avtomobilizma. Lp


Premaknjeno v ustrezno temo ...
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

hehe lepo je tole brati, koncna mora bit pa mal cez 230 glede na to da sem 150 konjsko peljal 220+ :D

Lega v ovinkih in nasplosno celotno podvozje je pa res perfektno, upam da tudi bolj vzdrzljivo kot na 156/159 :mrgreen:
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Zakaj ni vec giuli na cesti? V 2 letih si očitno edini forumaš, ki je kupil giulio. Pa še ti si kupil rabljeno. 40.000 € izpljunit je težko. Si predstavljaš, kako se šele lačen človek težko userje.
Marsikdo bi jo imel, verjetno tudi jaz, kot tretji avto. Pa nas večina še prvi avto, ki ga vozimo težko kupimo, pa čeprav so naši prvi avti vredni le 4, morda 5 jurjev, od bolj premoznih pa mogoce celo nad 10.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

237 :mrgreen:
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Večina avtomobilov na forumu je vrednosti pod 10 jurjev, oz. je alfasan kar dobro ocenil. Zdajle, v zadnjih dveh mesecih smo trije kupili Giuliette za 20.000€+, prej je bila pa totalna suša, kolikor sem spremljal forum.
Kje je potem šele Giulia ...
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Mislu sem na sploh ne sam nas na forumu. Saj tudi jaz bo zadevo plačeval kar nekaj časa. :(
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Caci, ne vem zakaj ne odpreš svoje predstavitvene teme.
Poleg tega ti uspe o Giuliji pisati v temo Stelvio =D> :doubt:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

MaStr napisal/-a:Caci, ne vem zakaj ne odpreš svoje predstavitvene teme.
Poleg tega ti uspe o Giuliji pisati v temo Stelvio =D> :doubt:
+1
Prva Giulia si zasluži konkreten opis s slikami 8)
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Nimam časa na žalost, bom pa kakšno fotko še dal gor v bodoče. lp
Odgovori
  • Informacija