Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Jaz pa vsako leto dobim kako vabilo.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

MAXTER napisal/-a:Tipicna slovenska poslovna mentaliteta..ko te enkrat oberejo za denar jih ne zanimas vec.
Mogoče so užaljeni, ker tokrat nisem kupil Alfe, ali pa imajo več zaslužka pri servisiranju rabljenih, zato se vsako leto spomnijo na svoje stranke, kot če kupiš novo in hodiš samo na redni servis :doubt: :lol:
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

Sej to je point ja, vsem ki so bilokdaj kupili novo alfo bi mogli to posiljat. Renault je kr spreten v tem, ceprav nisi vec lastnik avta ti posljejo ponudbo staro za novo ob lansiranju novega modela :)
Slika
Sport Driver
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: So Okt 22, 2016 1:18 pm

kukec napisal/-a:Sej to je point ja, vsem ki so bilokdaj kupili novo alfo bi mogli to posiljat. Renault je kr spreten v tem, ceprav nisi vec lastnik avta ti posljejo ponudbo staro za novo ob lansiranju novega modela :)
Odvisno od prodajalca, mi ne dobivamo ničesar pa smo pri istem trgovcu kupili že 4. Pač saj če te zanima boš itak prišel drugače pa ne.
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

no mogoce tudi to, ampak moji so kupili 2 Renaulta pri dveh razlicnih, in od obeh dobivamo "uradne" letake z ponudbami. Gre pa za štajerska trgovca..
Slika
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

alfafil napisal/-a:Tako kot si napisal. Stranke jim ne pomenijo nič. Jaz sem kupil 4 x novo Alfo, pa nisem dobil nobenega vabila, meila ali podobnega v zvezi z Giulio ali Stelviom. =D>
Jaz pa kupil samo Giulietto in dobim vsako leto po pošti kaj, pa še na mailu novice.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Takšne so moje izkušnje.Zdaj, ko sem bil v salonu ogledat si Stelvia,sem jim to povedal,pa si je zapisal moj meil,in za zdaj še nič. Renault mi stalno nekaj pošilja,ankete in podobno.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Saj to je tisto, FLAR/FCA pop prodaji avta ne jebe več kupcev! Njihova glavna težava...
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Odgovor za par postov višje:


V Idriji so 3 nove. Eno ima župan, drugo nek tip, za tretjo pa ga osebno poznam.
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

no, jest sm izpolnil na avtosalonu za test z giulio, pa me se zdej ni noben klical.
Slika
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

jaz sem se dvakrat prijavil, ze izven guzve, pa noben poklical, odgovoril...
sej me boli k, ko itak nimam casa se vozit se manj pa kupit, ampak sej vemo kako je: sprobas, nimas namena kupit pa te vlece in vlece in vlece ter kupis potem cez dve tri leta...
Tak da za dzabe ziher ni tud ce je kaksna voznja v "prazno"...
lp, P
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Verjetno imaš prav.Sam sem bil zelo zagret za Stelvia,sem že začel kalkulirat,preračunavat,sicer nič še konkretnega,ampak,če bi dobil priložnost kakšne testne vožnje, ko sem že bil v salonu na ogledu,kaj veš kaj bi lahko bilo po tem. Sicer boljše,da ni prišlo tako daleč, saj sem bolj razmišljal s srcem,kot z glavo. V vsakem primeru so mi, z takšnim odnosom, zelo pomagali pri odločitvi :wink:
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

6 generacij razlike :mrgreen:

Slika

Slika

Slika
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Nemškutarjem bo zacvetela rit od škodoželjne sreče:
https://www.clubalfa.it/28031-alfa-rome ... 3-amg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

tomasso napisal/-a:Nemškutarjem bo zacvetela rit od škodoželjne sreče:
https://www.clubalfa.it/28031-alfa-rome ... 3-amg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne štekam te zadeve. Testni avtomobili imajo pogosto težave, testerji od proizvajalca dobijo nov avto in to je to. Zakaj takšen halo ravno za ta avto?
Odgovori
  • Informacija