Stelvio: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

To pa je zanimiv info, še nisem zasledil. Po eni strani mi je všeč, imam občutek, da sem v super športniku. :D Pri Ferrarijih se isto dogaja.
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

ne vem no, po mojem je to bolj natavitev optike ( seveda osnovna geometrija daje take pogoje)

ampak če pravite, da je to zaradi super lege in da imajo to športniki....moja "krava" od smax-a mi dela isto....torej je superšportnik :oops: :mrgreen:
se mi je pa to začelo, odkar sem avto peljal na optiko. Čez eno leto ponovno optika in stanje enako, ko je bila pa oprika original pa mi tega ni delalo. se pa na letnih gumah to čuti na zimskih balonih pa ne
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

To je isto pri vseh avtomobilih ki imajo v osnovi zadnji pogon.
Zadnji pogon omogoča da se prednje gume ob zavijanju bolj obrnejo in imaš posledično manjši obračalni krog, in ko jih obrneš do maksimuma notranje kolo preskakuje...

Iste simptome lahko opazite v vsakem Mercedesu, BMWju... še posebej na kakem mokrem parkirišču.

Nima to nobene veze z lego avtomobila.
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

Iz enega drugega foruma, že leta nazaj pogovor točno o tem:

"That's not abnormal for any car actually. It only happens at full lock. It's caused by the front tires not being pointed in the correct direction for the arc they're on. There's nothing that can be done about it. It's a rather lengthy and involved explanation as to all the in's and out's about how the steering geometry works and why.

You could go to an independent alignment and insure that the wheels are aligned correctly. They will insure that the alignment is correct while going straight. The sharper you turn the wheel, the more incorrect the wheels will be. That's not usually a problem. At 'racing' speed, the inside tire is barely touching the ground and it doesn't matter what direction it points. At normal speeds, you're not turning sharp enough for this to be an issue. It isn't until parking lot speeds that the wheels get turned so sharp they can hop.

Some cars have the steering lock adjusted so the tires can't turn so sharp that they start hopping.

Some cars have been designed in such a way that the wheels won't get off-arc enough to hop. But, they drive like crap at speed in the canyons. It's a trade off. I prefer the better handling at speed and seldom experience the parking lot hop anyway. My 4C has this hop. Some call it the racer's hop. Happens quite badly on Ferraris also."

Več o tem tukaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Ackermann ... g_geometry" onclick="window.open(this.href);return false; (Ackermann steering geometry)

"Modern cars do not use pure Ackermann steering, partly because it ignores important dynamic and compliant effects, but the principle is sound for low-speed maneuvers. Some racing cars use reverse Ackermann geometry (tako ima nastavljeno Alfa Romeo) to compensate for the large difference in slip angle between the inner and outer front tires while cornering at high speed. The use of such geometry helps reduce tire temperatures during high-speed cornering but compromises performance in low-speed maneuvers.[3]"
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Končno je še nekdo prebral nekaj malo bolj pametnega :mrgreen:
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Točno na anti oz. reverse ackermanna sem mislim s prejšnjim postom. Preskakovanje se mogoče res pojavlja tudi še pri kakšnih ne-eksotičnih avtih, vendar je pri Giulii (in tudi Stelviu) precej bolj opazno. Zaradi tega je bilo precej pritoževanja s strani lastnikov in so z MY2020 ta pojav zmanjšali (mogoče celo odpravili - nisem še vozil MY2020).
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

So omejili maksimalen kot koles in povečali radjni krog?

Iz prve roke lahko povem da fotrov mercedes C na full locku preskakuje tako da misliš da bo vse potrgalo.
BMW 3 tudi preskakuje samo manj od C, ima pa C klasa (podobno kot Giulia) dobrega pol metra manjši rajdni krog od BMW 3.
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

lizard napisal/-a:Točno na anti oz. reverse ackermanna sem mislim s prejšnjim postom. Preskakovanje se mogoče res pojavlja tudi še pri kakšnih ne-eksotičnih avtih, vendar je pri Giulii (in tudi Stelviu) precej bolj opazno. Zaradi tega je bilo precej pritoževanja s strani lastnikov in so z MY2020 ta pojav zmanjšali (mogoče celo odpravili - nisem še vozil MY2020).
Kot sem napisal, če ne bi pogledal prej omenjen video, bi me verjetno kap. Avto sem prevzel januarja, bilo je mrzlo, avto ima letne gume in šele doma sem prvič obrnil volan do konca. Glasno je in konkretno premika avto. :)

Me pa noben na to ni opozoril v salonu. Prodajalci bi morali to povedati, preden predajo avto. Ali pa bi naj vsaj AR nekaj napisal o tem v navodilih. Nikjer nič. Potem pa so primeri v ZDA (kolikor berem na forumih), da ljudje doma to opazijo, omenijo prodajalcu, prodajalec pove, kaj je razlog, pa mu ne verjamejo - mislijo, da se izgovarja. Potem pa gnjavijo direktno na AR in trošijo čas njim ter sebi, pa še v skrbeh so.

Nekaj, kar je v bistvu prednost, naenkrat izpade, kot slabost.
p206cc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: To Jan 14, 2020 1:14 pm

Pozdravljeni,

Hvala za odgovore. Torej je to normalno, ker imam športen avto kot ferrari pa tudi kot S-MAX :). Sem zdaj bolj opazil, ker je hladneje in so letne gume trše.

Sem tudi malo prebral po tujih forumih in tudi tam pišejo podobno, kot vi tukaj.

Imam pa še en problem in to so sprednji senzorji. Ko je dež mi sprednji senzorji delajo v eno. Sem že spraševal na servisu, ker sem na podlagi tujih forumov sumil nosilec tablice, vendar so rekli, da to ne more biti to. Tako, da so rekli da gre očitno za okvarjen senzor in da bo potreba po menjanju.
Ima tudi kdo drug tak problem, ni pa bilo od novega.

lp
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

Jaz sem imel najprej prednjo tablico prilepljeno.Ko se je malo odlepila sem montiral okvir in ob prvem dežju je začelo piskati.Tako sem ponovno tablico nalepil.
Glede na mojo izkušnjo je krivec okvir tablice.Poizkusi malo dvigniti okvir, kar sicer ne bo lepo, bo pa nehalo piskati.
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

Mora biti originalni nosilec za tablice, prav od Alfe. Drugače bo problem s senzorji.
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

AR164TB napisal/-a:Jaz sem imel najprej prednjo tablico prilepljeno.Ko se je malo odlepila sem montiral okvir in ob prvem dežju je začelo piskati.Tako sem ponovno tablico nalepil.
Glede na mojo izkušnjo je krivec okvir tablice.Poizkusi malo dvigniti okvir, kar sicer ne bo lepo, bo pa nehalo piskati.
Nam so sprednjo tablico kaj na Avto Triglavu zašraufali (brez okvirja). V vsak vogal 1 šrauf.
Uporabniški avatar
mathew
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 247
Pridružen: Sr Dec 31, 2003 3:25 pm
Vozilo: ex 159,
ex Giulietta
Kraj: Svečina

Pozdravljeni,

v tem letu bom menjal druzinski avto in v ozji izbiri je tudi STELVIO.
Gledam letnike od 2017 dalje in 210 KM AT, diesel.

Od opreme mi je vazno, da je avtomatik, da ima led oz. xsenon, PDC , kamero, ostalih assistencnih bonbonckov niti ne potrebujem.
Najprej naj povem, da se se nisem vozil s tem avtom , vozil pa sem gulijo 180 KM AT.

Ze vse zivljenje sem vozil alfe in mogoce se vrnem:)

Mi lahko poveste, kaksni so ti motorji so zanesljivi, nekje sem zasledil forumasa "caci", da je menjal komplet motor, zaradi napake pri puscanju olja na menjalniku oz. semeringu? Je to kaka znana tezava ?

Sprasujem lastnike omenjenega vozila, kako ste zadovoljni s samim avtom, kaksno imate povprecno porabo (prevozim letno 30-35 k km)?
Ce bi se 1x izbirali, bi izbrali drugi avto ali ne ?
Sama voznja je avto pretezak, je 210 KM dovolj, naj povem da nisem divjak ampak tam pa tam pa le izkoristim, da avto malce zadiha:).


Hvala
lp,Matevz
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

210 km več kot zadosti, ker avto ni bistveno težji od Giulie (v bistvu gre za visoko Giulio v karavanski izvedbi).

Probleme s semeringom ima samo 150 hp izvedba baje, pa še to je redek pojav.
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

Vse stelvie so avtomatiki in samo ksenon je na voljo (zadnja generacija, ki je enako dobra, kot LED). Čisto osnovne so imele sicer halogenske luči, ampak teh se ni dosti prodalo.

Imam 190 KM verzijo, poraba je 6,5 v povprečju. Če ga vozim upokojensko, je pod 6. Alfa ima najbolj varčen dizel motor na trgu (zasnovan od ferrarijevih inženirjev).

Če bi še 1x izbiral bi vzel Stelvo, ni dvoma. Avto je poseben in mislim, da bi prodajalci morali organizirati predstavitve za kupce pred nakupom. :) Enostavno preveč posebnosti je, ki jih povprečen kupec ne pozna.

210 KM je dovolj. Že 190 KM je dovolj. Lahko pa se čipira do 240 KM. Jaz svojega sicer ne bom.
Odgovori
  • Informacija