Stelvio: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Danes prebral začetna cena alfe stelvio s 180 KM dizlom bo 38.000€.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Bolsi deal k giulia. Za ta denar dobis 4x4 serijsko pa mocnejsi dizel. Ce bo cena res taka, se bo dobro prodajal, precej bolse od limuzine
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ja za to ceno, ki jo navajajo Italijani sigurno , vendar počakajmo, da pridejo v trgovine , kjer mislim, da bo realna cena preko 40.000€. Lp
marinaio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 440
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 12:45 am
Kraj: Koper

First Edition
Slika

Eno neumno vprašanje: Kako lahko video iz facebooka prilepim? Shranim na neko drugo stran? Hvala
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

marinaio napisal/-a:Eno neumno vprašanje: Kako lahko video iz facebooka prilepim? Shranim na neko drugo stran? Hvala
Sliko na FB odpreš na največjo možno velikost, potem pa desni klik na sliko in nato z levim izbereš "Kopiraj naslov slike" ter v forumu kopiraš med [img]link.slike[/img] ..... :wink:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

že, ampak slika ni video... :D
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

#-o A sem spet prehitro prebral?
Ah, ja ... 8) :mrgreen:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
marinaio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 440
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 12:45 am
Kraj: Koper

Slika

Kam bodo ljudje drugje po Evropi (in Sloveniji) dali registrsko tablico? Meni ni jasno :lol: :lol:
Uporabniški avatar
_Mike_
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: So Avg 04, 2007 5:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Sem mislil, da bo na letošnjem avtomobilskem sejmu v Ljubljani, vendarle prisotna Alfa Romeo (in ostale znamke pod okriljem Avto Triglava), pa me je razočaralo, saj mi je bilo rečeno, da jih zopet tam letos ne bo. :roll:

Sem imel upanje, da bo tam Stelvio. Očitno ga ne bom videl še nekaj časa. :evil: :(

Sicer je pa meni Stelvio lep avto, me pa zanima, kakšen je za vozit 280 konjski, bencinsko gnan. Hmm :P
boboTheAlfaDriver
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 25
Pridružen: Sr Jun 24, 2015 7:55 pm
Član Alfa Kluba: 1

marinaio napisal/-a: Kam bodo ljudje drugje po Evropi (in Sloveniji) dali registrsko tablico? Meni ni jasno :lol: :lol:
Dejmo ustanovit neko kampanijo in jo vložimo na primerno ministerstvo za uvedbo majnših tablic oz. ukinitev sprednjih. Že tako se oblike avtomobilov uničujejo zaradi varnostnih predpisov. Večina avtomobilov izgleda boljše brez. Mal Off topic sam sem moral deliti mojo misel z vami. :?: :D
marinaio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 440
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 12:45 am
Kraj: Koper

boboTheAlfaDriver napisal/-a:
marinaio napisal/-a: Kam bodo ljudje drugje po Evropi (in Sloveniji) dali registrsko tablico? Meni ni jasno :lol: :lol:
Dejmo ustanovit neko kampanijo in jo vložimo na primerno ministerstvo za uvedbo majnših tablic oz. ukinitev sprednjih. Že tako se oblike avtomobilov uničujejo zaradi varnostnih predpisov. Večina avtomobilov izgleda boljše brez. Mal Off topic sam sem moral deliti mojo misel z vami. :?: :D
Meni ni jasno, če je Italija v EU in ima majhne tablice, kako, da drugje to ni možno?
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Saj se hecaš ane :) kaj pa je v eu enotno. Mobilni podatki bodo, pa ravne kumarice.V taki umetni tvorbi kot je eu, bo preteklo še 1000 let, da bodo stvari poenotene, če predpostavljamo da bo obstala :) Preprosto je preveč stvari in preveč ljudi vpleteno v vsako stvar. Pa provizije tu pa tam.

Kar tiče pa tablice, malo ti bo štrlela ven :)

P.s. Precej bolj naj vas skrbi zakaj se nič ne dela, da bi bila osnovna stvar poenotena. Plače in cene. Vedno bolj živijo ene države na račun druge.
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
ZRow
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 164
Pridružen: Ne Apr 05, 2015 9:00 pm
Kraj: Novo mesto

Cene Stelvia v IT
Bencin 280CV AT8 Q4
-super 52800
-first edition 57300
Dizel 210CV AT8 Q4
-business 50800
-super 51250
-executive 54000
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Oglasni spot: https://www.youtube.com/watch?v=JNtPhrcjwFs" onclick="window.open(this.href);return false;
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Ah, tistih 48 serpentin vzpona na Stelvio bi vedno znova želel prekolesariti.

Opazite, da na vseh reklamah za avtomobile le-ti vedno vozijo po praznih podeželskih cestah. Potem ves navdušen kupiš avto in se soočiš s kruto realnostjo prenatrpanih cest, vsi konji v motorju ti nič ne hasnejo ko se cijaziš v koloni in zgubljaš živce ko iščeš parkirno mesto. Ali pa si jaz to samo domišljam in drugi nimate teh težav.....
Odgovori
  • Informacija