Subaru Impreza STI by Bistri:) Ecutek remap str:30

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Ekola, danes bolj na kratko ker sem totalno sfukan, cel dan smo rihtali prepis, plačila takse, homologacija, registracija...ampak uspelo je vse v enem dnevu brez zapletov (podrobno pa bom postopek opisal v temi uvozi, za vse ki bi želeli uvoziti avto zase iz Italije).


Na kratko o avtu:

Subaru Impreza GT 2.0 turbo 4x4, boxer 218 konjev , avto je letnik 99, od opreme ima kar dosti (klima, elektrika,servo bla bla bla...) MICA modre barve, izredno ohranjen , znotraj pa potreben čiščenja...
Drugače je avto v originalnem stanju, pobarvano so samo podaljški odbijačev in pragov iz črne na modro, in pa na avtomobilu je športni izpuh Supersprint 8)
Šlikce za začetek malo bolj nočne:
Slika

Slika

Slika

Slika
Slika



Ko se izboljša vreme oprem in poslikam na novo :D


p.s. končno sem prišel do željenih GO tablic, poleg tega pa so mi na tehničnem povedali da je avto v nulo :D servis opravljen 5.000km nazaj, menjane vse tekočine, spredaj novi diski v kombinaciji z ferodo racing ploščicami, na avtu Potenza z 5.000km prevoženimi + zimske gume.


Naj še dodam da gre avto konkretno preveč in se ga bo treba kar ornk navadit :oops: :oops: Je šlo danes že napočez, nepredvideno seveda :lol: , tako da resno razmišljam o kasko zavarovanju, namreč nadomestni deli niso poceni :|


Načrti: hja morda pobarvat feltne na zlato, stranskih ogledal na modro pa še kaka malenkost...ala strut bar, pa še kakšna neumnost...notranjost ni glih višek lepote, ko spucam jo poslikam ima pa racing sedeže ter volan :D Ugraditi moram še radio in ostale neumnosti iz qv...


Za pomoč pri uvozu se moram iskreno zahvaliti ALROTU ki je trpel moje tečnarjenje, prevajanjal italjanščino, ter me prevažal okoli =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>


Hvala tudi GTA loverju za potrebne osnovne informacije o uvozih =D> =D> =D>


Če se pa še kaj spomnim bom pa še dodal :mrgreen:
Zadnjič spremenil _BiStRi_, dne Ne Mar 20, 2011 10:30 am, skupaj popravljeno 24 krat.
145 QV,33,145,147,159 TI
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

No ti bom še tu zaželel srečno vožnjo in pa vozi po pameti in ne z srcem. Da je pa avto prečudovit, sem ti pa že povedal na samem ogledu :wink:

PS
Res gre hitro na počes 8)
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

Bisti,kaj naj rečem.....častitam,avto je res nor =D> =D> =D>
....jebeš to,to ni alfa :lol: :lol: :lol: ,še enkrat,čestitam :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Deyann
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1388
Pridružen: Po Okt 01, 2007 10:13 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Zakon!! :)
Čestitke še enkrat! =D>

upam da bom tudi jaz našel koga a.k.a. alro da mi bo prevajal italijanščino ko bom kupol avto :)
Slika
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Čestitke še z moje strani. Sem vedel da jo boš vzel, saj si bil "PEČEN" tisti trenutek ko si jo videl.
Lepo po pameti, pa za kok krog te bom zafehtal.

LP
Uporabniški avatar
Rossi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: To Apr 04, 2006 8:46 pm

=D> =D> =D> Čestitke!
Veliko varnih in zadovoljstva polnih kilometrov!
Huda tablca :mrgreen:
Zadnjič spremenil Rossi, dne Sr Jan 30, 2008 10:01 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Bistri še enkrat...pametno za volanom :wink: . No, me veseli da smo vse uštimali danes, pa čeprav je bil potreben cel dan. Res mi ni bilo do tega, da bi te oživljal, ker bi te kap ko bi ti povedali, da ne dobiš danes tablic in boš moral na štop v LJ :lol: . Ob priliki upam, da dobim tudi jst za en kratek krog :wink: Zdaj pa grem spat, ker te mam dovolj za danes :lol: :lol: :lol: Lahko noč :wink:
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

No ker sva frenda te javno pozivam da prvo življenje potem divjanje, ampak kakšn hitr krog pa vseeno nardimo drug teden... Bo pa tole veselica od avta že vidim... Po slikah izgleda prekrasna =D> =D> =D> Notri pač vemo da ni bogve kaj, ampak ...

Js se bom kr pretvarjal, ker bi se rad vozil z njo in rekel :mrgreen: :

Bravo, lepo alfico si si kupil :lol: :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Bistri čestitke =D>Veliko varnih in hitrih kilometrov, pa po pameti.
Ob priliki bova dala avto na dvigalo da vidim če se kaj vidi vare kjer je bila štukana :lol: Ok mal heca.
Se priporočam za en krog ob priliki.
L.P.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kako že pravi znani rek; avtomobilov, deklet in denarja se ne posoja :wink:
Nikoli ne veš kdaj lahko ostaneš brez :lol:
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja, avtov se ne posoja, bistri že ve kaj se je zgodilo, ko sem mu jaz posodil mojo 33 :cry:

bistri, kdaj boš dal en krog, da probam menjalnik :D
Zadnjič spremenil prjatu, dne Sr Jan 30, 2008 10:58 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

A si že Davidu Zegi poslal manual pa te stvari da se mal prpravijo ko bodo pršli iskat :?: :lol: :lol: :lol:


Malo heca, ne morem se je nagledat, pridem menda kr ta vikend gor v LJ pogledat stroj :mrgreen:

In res je avtov in deklet se ne posoja... Denar še ajde... to dvoje pa sigurno ne 8)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Lepo. Upam da ti bo dobro služila.
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

no pa sem ti fous z mojim traktor subijem :)

sm te vidu na subaru forumu, dj prijavi se na track day :) da vidimo kok gre tole vs Q4 oz 75T :)

drgac pa ja, se par takih okol mene pa grem iskat biturbo boxerja za mojega legyja (280 cavali)......in pol bom tko kt pr alfi ugotovu da to ni za na cesto vec :)
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6837
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Lepa zverina. =D>

Veliko varnih kilometrov in vsega, pa pazi nase in na druge.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Zaklenjeno
  • Informacija