Corvette C4

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Uff, čista eksotika =D>
Zdaj je verjetno v garaži, na zimskem spanju, kajne...
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

Uf lepo. Ta serija mi je zakon 8)
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

urbancebulj napisal/-a:top s**** :mrgreen:
kdaj gremo en krog ropotat po Portorožu! :P

p.s. kateri letnik je to čudo tehnike?poraba cca 20l...?!
Ja, ta avto je pravi magnet :D Ampak raje se vozim po dobrih cestah :D Pridem tudi kaj do portoroža.

1995 letnik. Če se ga vozi tko kot se spodobi je poraba cca 18l. Če se jajca se ga da spravit na 10-11
Zadnjič spremenil Đoni_d_king, dne Sr Feb 27, 2013 7:52 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

urbancebulj napisal/-a:čas je za Slovensko verzijo :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=URPjYHDINNI
Itak, tkoj ko bo lepše vreme :wink:
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

smukc napisal/-a:enkrat ko bom vlki bom pa tut jst meu american V8 samo BIG BLOCK na fergazerje :D

Drugač pa super =D> =D>
Sem eno leto starejši od tebe. Folk je presenečen ko izve kako poceni je vzdrževanje amerkanca... Če ne štejemo benzina :lol:
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

urbancebulj napisal/-a:
greddy napisal/-a:Pfff svaka čast, to bi pa mene melo =D>
Pri takem avtu, je poraba zadnja stvar, ki te zanima :roll:
mhm :lol:
Užitek v vožnji je tako velik, da ni škoda keša za benzin. Je pa res da je 100km ogromna doza adrenalina :mrgreen: Pa še gluh pridem pridem ven in ceu zdelan zaradi trde lege in trde sklopke
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

smukc napisal/-a:nebi glede finačnega stanja, ker najbrž tak avto nekupiš glih na lizing a :?: #-o pa prosim dejmo mu ohrant čisto temo :wink: :roll:
Ta avto sem kupu za mali denar, ker je prejšnji lastnik mislil da je avto cel zdelan. V bistvu pa je bilo treba le par stvari poštimat + vložit enih 1000 eur
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

Bojanxe napisal/-a:Uff, čista eksotika =D>
Zdaj je verjetno v garaži, na zimskem spanju, kajne...
Ja, v garaži na zimskem spanju, če je lepo vreme in ceste pa ga spustim ven iz kletke da malo zapoje :mrgreen:
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Đoni_d_king napisal/-a:
1995 letnik. Če se ga vozi tko kot se spodobi je poraba cca 18l. Če se jajca se ga da spravit na 10-11
mn kt alfin v6 sam da ga je pol več skp :P
V8
gregork
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Sep 29, 2008 2:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

Ja za vikend kr fajn zver :evil:
AR ruls
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Đoni_d_king napisal/-a:
urbancebulj napisal/-a:top s**** :mrgreen:
kdaj gremo en krog ropotat po Portorožu! :P

p.s. kateri letnik je to čudo tehnike?poraba cca 20l...?!
Ja, ta avto je pravi pussy magnet :D Ampak raje se vozim po dobrih cestah :D Pridem tudi kaj do portoroža.

1995 letnik. Če se ga vozi tko kot se spodobi je poraba cca 18l. Če se jajca se ga da spravit na 10-11
To je izredno nizka poraba. Si siguren da niso to mpg številke? To bi mi bilo bolj logično.
Đoni_d_king
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 11:21 am

alfa_samec napisal/-a:
Đoni_d_king napisal/-a:
urbancebulj napisal/-a:top s**** :mrgreen:
kdaj gremo en krog ropotat po Portorožu! :P

p.s. kateri letnik je to čudo tehnike?poraba cca 20l...?!
Ja, ta avto je pravi pussy magnet :D Ampak raje se vozim po dobrih cestah :D Pridem tudi kaj do portoroža.

1995 letnik. Če se ga vozi tko kot se spodobi je poraba cca 18l. Če se jajca se ga da spravit na 10-11
To je izredno nizka poraba. Si siguren da niso to mpg številke? To bi mi bilo bolj logično.
18l je športna vožnja z raznimi izpadi... Če se ga non stop stiska pa je tam 30-40 litri... Je bil rekord.

Ta avto se brez problemov vozi pod 1500 obratov, ima dosti moči, gre pa do 6000.

Pomoje zaradi malega števila obratov ne pokuri tolko, če voziš normalno.

Benzin ima neko notranjo energijo ki se pretvarja v delo. Za določeno delo rabiš določeno količino benzina če ne rabiš toliko dela ne rabiš toliko benzina. Avto je letnik 1995 tko da motor ima nek razumen izkoristek.

Saj mi noben ne verjame dokler ne gre na izlet z mano :mrgreen:

Je pa nekaj posebnega, ameriški avti se ful razlikujejo od tega kar se vozi po evropi.

En sosed ima Ferrarija 348, sva se zmenila da bova šla malo primerjat mašini. Bom kako slikco objavil pa še o tem kaj napisal če koga zanima
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

vaju s sosedom povabim na enega od naslednjih X Meeting-ov, ki so v planu, čim se vreme zrihta in bo suho, planira se lokacija na obali nekje :mrgreen:
Slika
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

sej 1970 440 Cuda ma tud razumen izkoristek... 390 bhp in 660 Nm :mrgreen:
V8
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Đoni_d_king napisal/-a:
alfa_samec napisal/-a:
Đoni_d_king napisal/-a: Ja, ta avto je pravi pussy magnet :D Ampak raje se vozim po dobrih cestah :D Pridem tudi kaj do portoroža.

1995 letnik. Če se ga vozi tko kot se spodobi je poraba cca 18l. Če se jajca se ga da spravit na 10-11
To je izredno nizka poraba. Si siguren da niso to mpg številke? To bi mi bilo bolj logično.
18l je športna vožnja z raznimi izpadi... Če se ga non stop stiska pa je tam 30-40 litri... Je bil rekord.

Ta avto se brez problemov vozi pod 1500 obratov, ima dosti moči, gre pa do 6000.

Pomoje zaradi malega števila obratov ne pokuri tolko, če voziš normalno.

Benzin ima neko notranjo energijo ki se pretvarja v delo. Za določeno delo rabiš določeno količino benzina če ne rabiš toliko dela ne rabiš toliko benzina. Avto je letnik 1995 tko da motor ima nek razumen izkoristek.

Saj mi noben ne verjame dokler ne gre na izlet z mano :mrgreen:

Je pa nekaj posebnega, ameriški avti se ful razlikujejo od tega kar se vozi po evropi.

En sosed ima Ferrarija 348, sva se zmenila da bova šla malo primerjat mašini. Bom kako slikco objavil pa še o tem kaj napisal če koga zanima
No, preseneča me zato, ker sem jaz na M3 z dinamično vožnjo dosegel povprečje porabe 27 l/100 km, povprečje splošno pa 15l. Zato se mi zdi 10 l nizko.
Odgovori
  • Informacija