Za nič na svetu!

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Kateri avto iz srenjega razreda ne bi imeli za nobeno ceno! Kaj je po vašem mnenju največji poden!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

p**** nevem jih je dost
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Jaz sem tudi sedaj šele začel razmišljat o tej temi in jih je kar preveč!

A ker moram pač enega izbrati, bi izbral passata!

Tudi, če bi bil najboljši avto na svetu, raje hodim peš! :x
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

pasatov je k govna
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Moj fotr ma passata, pa še dizl je, res jih je ful velik na cesti, pa sej gre dobr, pa not je use tko fino, sam............ni ALFA. :D

Jest nikol nebi meu korejskega al pa japonskega avta. :puke:
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Sigurno ne C5 ,Lagune(zadnji model), Lantre, mazde6 in nazadnje a zato nič kaj "boljše" celo nasprotno H accord!( sploh tourer je ku za truge prevažat) #-o

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Sploh nisem videl tega posta! :mrgreen:

Bi bil dolg spisek.....................................
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

eh...dolg seznam. Pa odvisno kateri srednji razred...

Renault Thalia je eden izmed zelo grdih primerkov. Al pa kaksni cisto neprepoznavni Protonovi tvori. Ampak to so extremi.

Nebi imel enoprostorca, pa ceprav bi prav prisel, ampak to zame niso avti, prevec na kombi spominja.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

AR-146 napisal/-a:pasatov je k govna
Ampak jih je res ko govna, več ali manj pa vse iz uvoza!!!
Lp G.A.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Teo napisal/-a:Kateri avto iz srenjega razreda ne bi imeli za nobeno ceno! Kaj je po vašem mnenju največji poden!
Po moje se zvrstijo najprej vsi japonci pa korejci, sicer pa bi bil seznam res dolg.
Lp G.A.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Meni je pa C5 zelo všečen, po obliki in najbolj zaradi prostora! Prava dnena soba na kolesih! :wink:
Če pa bi že iskal dnevno sobo na kolesih, bi izbral raje
volvo 245 GL
Slika


oziroma še raje V90
Slika
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Verjetno kakšno ameriško ali korejsko pogruntavščino višjega razreda. Recimo tisti daewoo chairman. Ali pa vse varijante smarta, ki sicer samo po ceni sodijo v srednji razred.

Kaj pa je narobe z passatom? Če nisi ravno škrt pri denarju in ga dobro opremiš je odlična družinska limuzina!
To pa da je pogost pa je relativno. 147, predvsem svetlo modrih vidiš vsak dan na tone. Bi skor rekel, da se alfisti brez domišljija, saj v črni, rumeni ali rdeči izvedenki izgleda avto 10× bolj hudo.
Mercedes E je eden izmed najbolje prodajanih avtov v Nemčiji in naj kdo reče da bi raje peš hodil. Prav tako BMW 3! To pa govori samo v prid avtomobilu.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Walter de' Silva napisal/-a:Verjetno kakšno ameriško ali korejsko pogruntavščino višjega razreda. Recimo tisti daewoo chairman. Ali pa vse varijante smarta, ki sicer samo po ceni sodijo v srednji razred.

Kaj pa je narobe z passatom? Če nisi ravno škrt pri denarju in ga dobro opremiš je odlična družinska limuzina!
To pa da je pogost pa je relativno. 147, predvsem svetlo modrih vidiš vsak dan na tone. Bi skor rekel, da se alfisti brez domišljija, saj v črni, rumeni ali rdeči izvedenki izgleda avto 10× bolj hudo.
Mercedes E je eden izmed najbolje prodajanih avtov v Nemčiji in naj kdo reče da bi raje peš hodil. Prav tako BMW 3! To pa govori samo v prid avtomobilu.
S passatom ni nič narobe, nasprotno, zelo dober je, najverjetnjeje boljši od večine konkurence iz vzhoda, samo jaz osebno ga ne bi imel za noben denar na tem svetu. Njegov karakter me pač odbija in si ne morem pomagat. Seveda me odbija tudi njegova zadnja poltoga prema, zaradi katere sem že enkrat skoraj romal na oni svet. Ravno v passatu in mogoče me zato tako odbija.

Čeprav pa priznam, da bi raje imel passata kot chairmana! :lol: :lol:

BTW: Na mojem koncu imam samo jaz in še en gospod 147 sinje modre barve! :D :D :D :D Tudi v MB so takšne samo 3! :D :D :D :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

sinje modrih 147 pa res ni tok velik? men se zdi da je vec crnih..

drugac pa jz passata nebi mel sam zato ker vsi k vozjo passyje misljo da so carji na cesti (debili)
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

sleby zahvaljujoč tvojemu odgovoru sem dodal en glas na anketi o strpnosti alfistov. Sami predsodki!!

Zakaj pa so po tvoje "carji na cesti"?
A zato ker vedno prehitevajo v škarje? A zato ker brezmejno divjajo v ovinke in ogrožajo sebe in druge? A zato ker se razkazujejo po avtocesti da avto gre ne vem koliko? A divje pospešujejo do rdečih obratov?

Meni gre recimo na bruhanje ko vidim maminega sinčka, kako se spakira v njegov nov 4 ali več milijone vreden avto, za katerega ni dal niti tolarja, ker so ga starši vzeli zanj na lizing, ter ga drago plačujejo, samo da sin (hčer) izstopa iz sive množice. In potem je on car na cesti.

Aha, pa še en avto sem se spomnil:
Recimo avantime ali pa Velsatis. Sta mi preveč ekstravagantna. Prav tako ne multipla. Pa citroeni tudi niso preveč zame.
Odgovori
  • Informacija