e36 4.6 v8

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

lepo dimi...
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Upam da s tem misliš avto - je dober, ja.

Glede voznika pa... vsak lahko stisne 300, če ima "ravno" cesto in konje za to.
Glede drugega posnetka pa lahko rečem le, da upam da takega voznika ne srečam v kakšni krizni situaciji na cesti, ker ne zna upravljat avta - in še sreča da to počne na takšnem kraju in ne na cesti ali pa parkirnem prostoru. Zakaj? Avto je super, tip ga pa ne obvlada, ker je iz začetka vidno, da želi donate delat, pa mu rata le kr neki, ker nima občutka ne na gasu in ne na volanu. Groza.

Mam mlajšega brata in vem kako je s tem. Na svojem je uničil menjalnik, danes ponoči pa maminemu sfriziral prednje kolo v zadnji del blatnika (uničen krak, utrgan končnik, presekana guma in usuta felga... v sredo bo znano ali je "namenil preveliko pozornost" tudi amortizerju). Avto bo pa počasi star 3 leta. Tudi zadnji del avta stoji dokaj čudno, pa felga ima znake močnega udarca... Super. Sorry za offtopic - pač kao razlaga zakaj sem tako "navdušen" nad vozniki ki imajo še več pameti glede vozniških sposobnosti in izkušenj v riti kot v glavi, potem pa z avti ala 300+ konjev postanejo zvezde ulice.
blisk
Alfist
Alfist
Prispevkov: 397
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:50 pm

Cel roman si napisal,hehe :) ....avto sem mislu ja.....moč,zvok,zadnji pogon =D>
Alfa-potenza italiana
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tip nima pojma... nikakršnega.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

za moje pojme totalen bedak
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@Unicorn; ...in potem ga bo mama prodajala; "Prva lastnica, star tri leta, lepo vožen.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

:lol: Bi bilo tako nekako... če ne bi bilo ene malenkosti - in sicer da vsi poznajo mojo mat, da ni ravno babica na cesti, ampak ga pošteno stisne in nikoli ne špara konjev - kolikor jih pač ima. Njena želja je naslednjič 147... to mi bo šele žal avta (mrzlotišči.press)
Odgovori
  • Informacija