BMW

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Kaj pravite na to armaturno ploščo.Meni sicer ni videti slaba.Kvaliteta je top of the top, morda nekoliko prepusta oz. nezanimiva ,sicer pa vse na dosegu roke z dobro razporeditvijo stikal.Armaturka pripada novi 6ici

Slika
Lp G.A.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Bom prej neki vprašu, da me ne boste kar zbombardirali. Je ta tema provokacija al je resna tema? Ker tle na tem forumu človek res ne ve več, kaj lohk reče in kaj ne, brez da se ne bi našel nekdo, ki začne z zmerjanjem.
Edino, kar bom rekel. Chris Bangle sux! Zdej me pa zbombardirajte.
Slika
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Meni se dopade. Sicer pa ne vem zakaj bi to bila provokacija, saj je rubrika 'Ostali avtomobili'. Ce se bo ta post spremenil v 'vojno' pa je bolje da se rubrika zbrise...pa roka :?
Uporabniški avatar
Byrkus
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 224
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Navdušen sem nad vsakim, ki si upa narediti nekaj posebnega, nekaj drugačnega. Vsakim. Pa naj si bo to Alfa Romeo, Citroën, ali morebiti celo BMW. =D> Konfenkcije pa nimam preveč rad. ;)
Sem citroënar... pa se med alfisti vseeno dobro počutim... :D Slika
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

veloce napisal/-a:Bom prej neki vprašu, da me ne boste kar zbombardirali. Je ta tema provokacija al je resna tema? Ker tle na tem forumu človek res ne ve več, kaj lohk reče in kaj ne, brez da se ne bi našel nekdo, ki začne z zmerjanjem.
Edino, kar bom rekel. Chris Bangle sux! Zdej me pa zbombardirajte.
Meni je pa tale Chirs kar dober, saj je vsaj nekega svežega vetra zapihalov oblikovalskem studiu BMW.Pri veliki večini proizvajalcev gre res za samo konfekcijo in nobenih bistvenih sprememb ( po mojem mnenju, recimo če pogledamo Golfa 5, je malo bolj dodelana 4ica ) si ne upajo narediti nič novega.Sedaj ko je oblika BMWjem nekoliko bolj revolucionarna, se pa že vsi pritožujejo!!!! Jest sm za stay Bangl, stay Bangl no sicer pa kar se oblikovanja tiče, itak da ga čez Alfo ni.
Lp G.A.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

golf11 napisal/-a:Meni se dopade. Sicer pa ne vem zakaj bi to bila provokacija, saj je rubrika 'Ostali avtomobili'. Ce se bo ta post spremenil v 'vojno' pa je bolje da se rubrika zbrise...pa roka :?
Nimam pojma zakaj bi bila pravokacija, saj gre zgolj za mnenje in ocene uporabnikov.
Lp G.A.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

No, pol je vredu, hvala. =D>
Slika
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Giorgio Armani napisal/-a:
golf11 napisal/-a:Meni se dopade. Sicer pa ne vem zakaj bi to bila provokacija, saj je rubrika 'Ostali avtomobili'. Ce se bo ta post spremenil v 'vojno' pa je bolje da se rubrika zbrise...pa roka :?
Nimam pojma zakaj bi bila pravokacija, saj gre zgolj za mnenje in ocene uporabnikov.
Ja saj...mene sploh ne moti...ne vem pa kako je z drugimi :wink:
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

mne moti 3 barvna kombinacija. Dost bolj skulirano bi zgledala armatura z dodatki rdečega usnja. Npr tisto kar je zdaj temno sivo bi bilo lahko enake barve kot ostala notranjost avtomobila. Srebrno konzolo imajo zdaj že vsi.

Pa a se men res zdi ali ima ta avto res kasetar v konzoli???
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Meni so nove bemfle skoraj vse všeč, tudi serija 1 po svoje! Ker je drugačna. Nasplošno pa so mi BMW malo pre hladni, da bi jih zamenjal za to kar vozim sedaj.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Švabsko grd....jebi ga
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Sredinsko konzolo bi lahko spodaj malo bolj okroglo "speljali" (tam mimo pepelnika) Drugače pa zelo hladne kovinske barve (verjetno zaradi aluminija). Malo karbona ne bi škodilo (Ta pa se skoraj zagotovo dobi za doplačilo)

Volan in inšrtumenti pa so mi zelo všeč.

Edino kar me pri takih slikah moti je, da jih posnamejo z vso opremo. Takrat izgleda super. Samo ponavadi si skoraj nihče ne naroči vse opreme in nato izgleda prazno. Predstavljajte si recimo isto armaturko brez navigacijskega sistema ali karkoli to že je,... aha, I drive. No to je verjetno že serijsko ali ne?
Uporabniški avatar
punkfan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Pe Okt 03, 2003 12:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prestolnica

I drive je serijski, barvni zaslon pa je v osnovni opremi, enako je pri seriji 5 in 7. Tako, da prakticno gledamo sliko avta z osnovnim paketom, edine razlike so v lesu in barvnih kombinacijah.

Mene moti grd volan, prejsnji M je zakon, tudi sredinska konzola bi lahko malo bolj ocitno gledala voznika, ostalo pa je spica.
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

punkfan napisal/-a:I drive je serijski, barvni zaslon pa je v osnovni opremi, enako je pri seriji 5 in 7. Tako, da prakticno gledamo sliko avta z osnovnim paketom, edine razlike so v lesu in barvnih kombinacijah.

Mene moti grd volan, prejsnji M je zakon, tudi sredinska konzola bi lahko malo bolj ocitno gledala voznika, ostalo pa je spica.
6tka je nekak 5tka copue in zgleda res zanimivo in ne gre za avto nižje klase tako, da ima večino opreme že serijsko.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

In vse že za samo 14.999.999,00 SIT!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Slika
Odgovori
  • Informacija