Fiat Stilo 2.4 Abarth, 1.8 16 ali pa Jtd

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ayrton79 napisal/-a:Škoda ej. Tut meni je tale avto padel na pamet nekaj dni nazaj. Sm hotu odpret novo temo pa sm vidu, da ena že obstaja. Vidim pa, da niste navdušeni :cry: Škoda, pa prav všeč mi je.
klaj boš pa pričakoval na alfa forumu? da bojo pohvalili drugo znamko? Poglej si kake težave imajo z 147 in 156 (ribati, škripanje podvozij, crkavanje variatorjev itd), ampak oni pravjo da stilo "ni avto" zato ker ima nerodno nastavljanje datuma :)

Pejd probat avto pa boš vidu da eni sam nabijajo tuki.

sploh za to ceno avta, je verjetno best buy ta trenutek. Pa zelo lep zgleda.
666
bolmat
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 193
Pridružen: Po Mar 17, 2008 12:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

jaz mislim daje zelo mocen,samo bohve koliko ohranjenga dobis :?:
miroice
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 2
Pridružen: So Feb 14, 2009 1:07 pm

ojla ! sem nov na forumu.Imam pa stilota abartha.Ni tok len kt pravjo .Do 100 čist lepo potegne,je pa tud res, de ga ni treba gnat u višje obrate, sej ma avto na 6.200 obrt/min blokado in prestavi sam. Ma tud kr uredu navor in nasploh je solidno vozen! Jaz osebno sem nataknu pirelli dirkalne gume in v rokah pomenjal selene za trše in avto se pelje fenomenalno!Problemi z selespeedom se pa pojavljajo tudi z alfami in fiatov problem z menjalnikom se odraža v slabi pumpi za selespeed!

Da je nepričnina? Mogoče proti kaki naviti alfi!
Je pa res de je pa poraba velika ,ampak to pride z velkim in zastarelim motorjem.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-saj nihče ne pravi,da je pri alfi kaj boljše s menjalnikom,avto bi enostavno za te konje dal kaj več iz sebe :doubt:
-po mojem mnenju bi bilo boljše s manualnim menjalnikom :doubt:
Odgovori
  • Informacija