Lancia Kappa 2.4 JTD - težave s hladnim vžigom

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Pozdravljeni!

Kaže, da tudi Kappa tako kot jaz ne mara mraza. Zjutraj imam namreč manjše probleme pri zagonu - moram kakih 3x zaverglat. Servis je bil narejen pred nekaj meseci, zamenjanih je bilo tudi vseh pet grelnih sveč. Kak mesec nazaj sem zamenjal tudi baterijo. Ko zaganjam, so luči ugasnjene, klima tudi.

Any suggestions?
Uporabniški avatar
BRLE
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Maj 17, 2007 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Poskusi dodati kontakt da se ti prižgejo grelne svečke - počakaj da se ti ugasne lučka, ki kaže grelne svečke - potem spet kontakt odvzami in avta še ne prižigaj - vajo ponovi še 2x in probaj "kresnit" - men je tko delal na dizlu "golfu dvojki" in sem vedno večkrat "pogrel" svečke predno sem ga prižgal!
Pa med prižiganjem nogo z gasa - lahko ga samo parkrat stisneš in spustiš pred vžigom!
V vsaki šali je malo šale (in veliko resnice)!!!
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Hm, dobra ideja, sam nisem niti pomislil na to. Bom probal že jutri (danes kar je pač je 8) ). Gas med vžiganjem vedno pustim pri miru.
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Danes zjutraj ene 3x dal samo kontakt in počakal, da je ugasnila lučka od grelnih svečk, v četrto poskusil zaverglat, pa ni šlo. Vžgal je po tretjem verglanju.
Občutek ob zagonu je, kot da so vsi jermeni totalno trdi in da se zaradi tega ne morejo obrnit...

Še ena možnost, ki mi je padla na pamet je slab alternator. Takoj po zagonu imam ponavadi nižjo napetost, ki potem v šusu naraste na pravo (se opazi recimo pri prižganih lučeh, pa tudi na osvetlitvi armature).

Any ideas? :roll:
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ja pomeri z voltmetrom koliko ti fila alternator-tja do 14 voltov lahko fila

ampak ce lepo vergla potem to ni vzrok
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ti pol k zalaufa črn dim ven vrže? lahko je čist banalna naprava in sicer da ti je kaka žica preparela. Men je delal isto (sicer je bil vw in ne lancia) pa je bila same ena preparela žička.
666
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Danes prišel domov iz službe okrog enih in od takrat ne da več nobenega haska. Dam kontakt, počakam, ko obrnem ključ za zaverglat, se ne zgodi absolutno nič, tako da je 99% šel zaganjač, vsaj tako so mi rekli vsi, ki sem jih po tem nadlegoval po telefonu :)

Jutri bom probal še enkrat, mogoče malček s kladivom po zaganjaču, ampak ne verjamem, da bo kaj kruha iz te moke. Po mojem ga bo treba odmontirat in nest obnovit krtačke...

Ima kdo kakšen pameten nasvet glede odstranjevanja in montiranja zaganjača pri Kappi?

Lep pozdrav

@bjorn: nope, nič črnega dima. Ko štarta, je vse ok.
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Ena izmed možnosti je tudi senzor temperature motorja. Če ne dela pravilno, potem mašina misli da vžigaš segret motor :)
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ne bi rekel. Temperatura je na armaturi vedno pravilno prikazana, tudi ventilatorji se prižigajo, ko je treba. Meni se zaganjač sploh ne obrne.
Uporabniški avatar
r2
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 613
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

mogoče je pa samo prazen akomulator
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

pomeri napetost na akumulatorju

da bi starter kar tako sel mocno dvomim


glede menjave starterja ne vem kako gre, menjal pa sem ze par alternatorjev na alfi dizlu(156) in mors kar precej stvari odmontirat da lahko alternator dobis ven
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Akumulator je praktično nov, star mesec ali dva. Sem že prej posumil, zato sem ga zamenjal in nekaj časa je bilo boljše, potem pa spet enako.

Včeraj zvečer smo jo pošlepali do lokalnega avtoelektričarja, ampak vsi s katerimi sem se pogovarjal, sumijo zaganjač oziroma ščetke v zaganjaču. Danes okrog 12h izvem bolj točno kaj je na stvari... upam, da bo zrihtana.


Se oglasim, ko izvem kaj več.

lp
Merlin
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Sep 25, 2004 12:34 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koseze

Lej, sta saj dva senzorja temperature. Eden od njih je nameščen na hladilniku (kilerju) in ta ti prižiga ventilator, nasledjni je verjetno nekje v bližini termostata in služi za prikaz temp. hladilne tekočine, je pa še en, ki je nameščen tudi nekje v bližini termostata in ta daje podatek izključno računalniku, da ta ve pri kakšni temp. ti prižigaš motor. Je pa po vsej verjetnosti tudi štarter. :twisted:
Enyoj your ride! Drive Alfa!

Slika
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ekola, kappa je bila popravljena že včeraj, ampak nisem imel časa, da bi javil. Skratka, krivec je bil štarter. Lokalni mehanik ga je očistil in zamenjal krtačke in zdaj vžiga ko urca.

Hvala vsem za ideje in nasvete =D>
Odgovori
  • Informacija