Lancia ZETA

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Fish <><
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 191
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 1:50 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana-Vrhovci

Za družinsko uporabo imam namen kupiti ZETO.

Zanima me kaj mislite oziroma kakšne izkušnje imate z avtomobilom?

Kaj pravite na tole:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1894260

Kakšna je realna cena?
M
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 119
Pridružen: To Feb 22, 2005 9:49 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Tudi sam razmišljam o čem podobnem, slišal sem same pohvale, vendar se nekako ne morem sprijaznit s cenami... .

Poleg tega je Lancio pri nas skoraj nemogoče dobit. Kakšen Evasion ali pa 806 še, Ulysee in Z sta pa bolj redki ptici.

Močno pa odsvetujem nakup pri tem prodajalcu, po mojem pošten avto še ni šel iz njegovih rok.
Uporabniški avatar
BRLE
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Maj 17, 2007 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Jest sem tam kupil svojo 166 - edini večji problem je bil kompresor klime - zamenjal in počena cevka od olja za servo - od takrat nič večjega - pač standardne napake 166(škripajoče podvozje, ne ugaša levi smernik, včasih ne odklepa zadnjih vrat...) - pač redno vzdrževanje.
Sem pa slišal da so ljudje že imeli probleme z njimi.
V vsaki šali je malo šale (in veliko resnice)!!!
Uporabniški avatar
Fish <><
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 191
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 1:50 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana-Vrhovci

Mislim, da sem se že odločil, da ga ne vzamem. Ker če je tako kot pravite potem nima pogoja da se srečamo. Avto je drugače uvožen in ni nobenih informacij o servisih. Samo da je odlično ohranjen.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Sam sem pri Avtosvet dve leti in pol nazaj kupil 145 2.0 QV, za katero si upam trditi, da je bila ena izmed bolje ohranjenih QV v SLO. Kakšnih nepredvidenih problemov nisem imel, opravil sem velik servis in to je bilo to. Avto ni naredil ribata kljub temu, da je bil 2.0 in uvoz iz IT :mrgreen:

Je pa res, da sta prodajala zelo čudna in neprijazna in da je imelo kar nekaj kupcev težave z avtomobili. Ali sem imel zgolj srečo ali.............definitivno dobro preglej avtomobil, kilometri težko verjamem, da so realni glede na to da je avto že kar star in z JTD motorjem.

Lp
Uporabniški avatar
Turbac
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 655
Pridružen: Sr Apr 14, 2004 10:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

pred dobrim mesecem sem kupoval 156-ko in sem se zapelu tudi v avtosvet in katerokoli alfo 156 sem pogledal je bilo očitno da je bila razbita in to ne malo,pa se pač ne spoznam na to kod kak ličar vandar sem takoj spregledal napake iz šlamparije,pa še prodajalec me ni resno jemal ko sem mu pač pokazal da je avto tak kod da bi ga voda skupaj znesla,ker osebno me ne moti če je bil avto razbit in je dobro popravljen pa da mi prodajalec ne zanika le tega
SUBARU LEGACY 2.0GL 4X4 1995
FIAT CROMA 1.9 JTD multijet l.2006
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

foggy kok kilometrov si ti naredil z qv?
Slika
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

sleby napisal/-a:foggy kok kilometrov si ti naredil z qv?
Ko sem jo kupil je imela okoli 80.000km (če so bili realni nevem, samo notranjost je bila ko nova in tudi od zunaj je bila lepa), nazadnje ko sem jo videl pa je imela 120.000km na števcu....
Uporabniški avatar
Fish <><
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 191
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 1:50 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana-Vrhovci

Sem šel danes pogledat ZETO.

Vtisi:

Od daleč je izgledala lepa. Ko sem se približal na 1 m je bila situacija drugačna. Približno 30 cm Okoli kljuk za odpiranje vrat kar lepo zdrsano. Zadaj levo pod lučjo vdrt pleh in počena barva. Zadnji odbijač se je grdo luščil in opazno je bilo, da je bil že naslonjen na drog. Spredni desni žmigavec znotraj zarosen. Voznikov sedež lepo poležan. Pedal za sklopko pa zdrgnjen do kovinske notranjosti, kar je kazalo na krepko kilometražo v primerjavi z omenjeno v oglasu.

Še bi našel pa nisem gledal naprej, niti ga nisem vžgal. Enostavno sem se vsedel nazaj v 33-ko, in odpujsal domov.
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Hehe, so malo čudni tipi tam, ja. Jaz sem mojo kappo kupil tam, kilometri so bili zbiti v grobem na polovico. Se pa motor vseeno drži zelo dobro (2.4 jtd), pred kakega pol leta je bil opravljen veliki servis - jermeni, napenjalci, vodna pumpa itd... Aja, zavore so poglavje zase. Ko je bil opravljen veliki servis, sem zamenjal prve diske, drug teden sem naročen za redni servis (olje, filtri), hkrati pa mi bo mehanik zamenjal še zadnje diske in ploščice, pa tudi zajla od ročne je bolj uboga, tako da sem se odločil za menjavo, menjani pa bodo tudi stabilizatorji zadaj (levi in desni), tako da upam da bo s temi stvarmi za nekaj časa mir.
Odgovori
  • Informacija