Lancia Delta HF Integrale Evo

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

a slike so pa izginile #-o
tko da brezveze razpravljat naprej ---> zaklep teme
Slika
Uporabniški avatar
toma123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Po Dec 19, 2005 8:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Obala

HF napisal/-a:
transformator napisal/-a:
Pusti cloveka pri miru sej je on avto placal ne ti. Iz slik je bilo lepo vidno, da z avtom tudi prej ni bilo ravno kot z dojenckom delano 100%, ce je pa par reci malo zafrknil ga ni pa treba tukaj na pol na kriz pribit, ker kar je storil narobe so bolj ali majn malenkosti(barvanje ICju ne skoduje in tudi ne izgubi nic na zmoznosti hlajenja, ce je pobarval gumice zavorne tudi ni krize(ne da podpiram drugace), ker so danasnje barve itak na vodni osnovi in ne razzirajo NIC). Ne bom nic rekel, da je to kar je naredil pravilno samo vseeno ni spet tolk kruto porka motorka, da je mogu clovek kar slike izbrisat zaradi tezenja :)

Aja pa delte EVO6 ne obstajajo, ker so se nehale pri EVO 3.

Pa brez zamere a ne?


P.S.
Drugace pa sem mnenja, da ni sel dajat 12k eu za to da bi avto unicil a ne(sej jo ne tolce z macolo in drifta po makadamu)? Jaz mislim da z avtom ne bo cisto nic slabega.
Noja pa ostani pri trojki. :wink:
Lastniki teh avtomobilov vemo za vsako Delto kje se nahaja, in kaj se znjim dogaja. In tudi na forume jih ne dajemo z rezlogi. Samo tako uničevanje legende, kot je pa že v štartu pokazal, pa ostane vsak deltaš brez besed #-o

Res je naredil nekaj napak a vendar avto za to ni uničen. Žalostno je bilo kako je bil avto prej vzdrževan, ker prejšnji lastnik se žal ni zavedal kaj ima doma in je rja tudi že naredila svoje in seveda če imaš takšen avto se glih ne voziš vsak dan a vendar mi ni jasno kako je imel srce ga tako zanemariti. Sedanji lastnik pa žal mora popravljat napake prejšnjega a pri tem si pomaga kako ve in zna. Pogumno, je že to da mu je plačal 12.000€ za tako ohranjen avto. Že nekaj postov nazaj sem napisal, da kritizirat ve vsak a pomagajo le redki, če se že imate za take deltaše zakaj mu ne pomagate in mu priskrbite tudi kakšno pomoč okrog delov ter ostalih stvari.

A ja seveda na koncu pa je zmeraj zaklep teme in s tem rešitev problema - PAMETNO =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

naslov teme je:
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO

na 5.-ih straneh ni nič od tega, torej kaj preostane drugega, razen če nadaljujete z ,,doktorati,,
Slika
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Sej ste ga sami pripravili do tega da je umaknil slike. 90% vas tukaj gor ne zna vijaka odvit pa se je najlažje spravit na enega ki dela (in seveda kdaj tudi kaj zafrkne)
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Alan napisal/-a:Sej ste ga sami pripravili do tega da je umaknil slike.
Jup, mene pa pripravili do tega, da sem vas dal vse na "spisek". Fantje, pejte malo ven, zime je konec.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Zaklenjeno
  • Informacija