lancia thesis

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Ej,danes sem bil v Kr. Gori,kjer vidim,da se gruča ljudi zbira okoli nekega avta,nakar stopiva s punco bliže in vidim novo Lancio Thesis!folk se je kar ustavljal in jo gledal,kot neko čudo;ma avto je res impozanten pa še tista črna barva ji je ful sedla,res svaka jim čast-Italijanskemu dizajnu pač! LP! =D>
Senza cuore saremmo solo macchine
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

superleggera napisal/-a:Ej,danes sem bil v Kr. Gori,kjer vidim,da se gruča ljudi zbira okoli nekega avta,nakar stopiva s punco bliže in vidim novo Lancio Thesis!folk se je kar ustavljal in jo gledal,kot neko čudo;ma avto je res impozanten pa še tista črna barva ji je ful sedla,res svaka jim čast-Italijanskemu dizajnu pač! LP! =D>
Avto je res impozanten! Ja sploh temna barva, pa tudi notranjost je kar močno oplemenitena z dragimi materjali, les, usnje itd! Skratka avto za poslovneže, raprezentanco, predsednike itd! Po mojem ji manjka samo malo športnega pridaha! Drugče posebno lepa ritka! 8)

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Ej,za športnnost imamo v koncernu Alfo,Ferarri,Maserati.... :D :D :D Nekaj pa moramo imeti tudi za reprezentanco,he,he,he!
Senza cuore saremmo solo macchine
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

superleggera napisal/-a:Ej,za športnnost imamo v koncernu Alfo,Ferarri,Maserati.... :D :D :D Nekaj pa moramo imeti tudi za reprezentanco,he,he,he!
No ja saj imaš tudi ti prav! :lol:

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Se že prodaja v Sloveniji, glede na to da je na trgu že lep čas. Kdaj se bo, če se še ne.
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Žal se še ne, kot še veliko drugih avtomobilov! Kaj čmo, Slovenija je majhna, zato bo pa boljše ko bomo v evropi, boš šou čez bivšo mejo in dol nabavu kar ti bo pašalo!

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Pred parimi dnevi sem videl črno Lancio Thesis z Ljubljanskimi tablicami... možno da je iz uvoza...
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

BTW: Alfista, če ti nimaš najboljše slikice pod imanom pa dam jaz glavo.

Bravo =D> =D> =D> =D> =D>

Čeprav proizvajalca ne proizvajata istih artiklov, razen če so pri VW nehali delat traktorje in začeli z avtomobili.
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

jaja to pa je ta pravi avto. fotr ga bo naslednje leto kupu je reku zdaj ma lancio kappo pa je reku da hoče menjat za thesis ( prav zaljubu se je v njo ko jo je prvič vidu :mrgreen: )
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

GT:
Tut pr nas (fotr) mislimo kmalu realizirat nakup Lancie Thesis. :D
Naš Avto Triglav je bolj nesposoben kot ja, avta uradno ne prodajajo, vendar po želji vsakega zrihtajo iz Italije. Vendar cene so pretirane. Sem pa našel boljše možnosti v Nemčiji, t.i. imenovana internet prodaja. Brez vsakršnega avansa naročiš avto po svoji želji, ga čez 2 mesca dobiš, plačaš in odpelješ in to za 26% cenej kot pri nas (sem že vštel vse naše dajatve). Če kopuješ avto za dalj časa je ta zadeva zares špica. Sem že vozil 2,4 JTD 10V 150 KM in 2,4 JTD 20V 175 KM, vožnja in opremljenost na vrhunskem nivoju!!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Na silvestrovo sem se sprehajal za hotelom Grand v Rogaški Slatini in videl prekrasen prizor, kar tri Tesise parkirane skupaj. Kar ustavit sem se moral, saj so bili tako dominantni, da so merkle in bimerji kar zbledeli ob njih. :)
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Prišel je čas, ko smo lahko končno šli iskat Lancio Thesis v Nemčijo. Motor je 2,4 JTD 20v oprema ta huda, avtomatski menjalnik.
Avto je, ne najdem besed 8) :D :) =D> enostavno nor!! To je več kot avto, ne vem al pa na take stvari nisem biu navajen.

Oblika je stvar osebnega okusa, a meni je Thesiska zakon.
Ampak ko enkrat spoznaš tak avto ti je oblika manj pomembna stvar.
Avtomatski menjalnik funkcionira zelo dobro, sem mislu, da imajo italijani slabše avtomatike, ne bom reku da je ravno trenutni krik tehnike, a je povsem soliden petstopenjski izdelek. Motor mJTD je več kot odličen in dovolj suveren tudi za 1820kg težko zadevo z autom. menjalnikom. Bravo Italija. Pospešuje zelo suvereno, majhno stopnjo slabše kot prej BMW 530d. Poraba več kot odlična; vožnja iz Luxemburga do LJ, narejenih čez 1000km povprečje 7,0, vožnja od 130-160 skoz. Pri 3000 obratih laufa zadeva čez 160 na uro.

Potem pa pride najlepše, vožnja in oprema. Avto je več kot narejen za prevozit razdaljo čez 1000km v enem dnevu. Ko se voziš cel dan ceniš, električno nastavljive (temeljito) stole, el. nastavljiv volan v vse smeri, avtomatsko prižiganje luči, HIFi Bose napravo, predvsem pa navigacijo, ki je tako temeljita, da že skor ne moreš verjeti, da je res, ki nikoli tudi sredi najhujšega centra mesta ne fali, mislm, to so italijani res temeljito naredili, njeno opravljanje. Cel sistem Connect je krasen in ima toliko koristnih funkcij, da ne moreš skoraj verjeti, bravo Fiat, bravo Lancia, bravo Alfa. Integrirani telefon je odličen, med vožnjo komot sovoznik piše mesidže, čekira prometne informacije, posluša več kot zakon ozvočenje. Potem odlična je avtomatska ročna zavora, odlične so Bixenon luči. Zelo huda je lega na cesti, ki jo omogoča aktivno, elektronsko vzmetenje. To je le nekaj izmed množice reči. Avto je resnično presenetil v pozitivno, pri 160 je hrup tako izoliran, da skor ne moreš verjeti. Italijani bravo!!, naredili ste odlično delo, in ve skp za denar, ki bi gaodštel za BMW 525d z osnovno opremo (=0) za tak avto. BMW 525d s tako opremo kot jo ima ta Thesis košta vsaj 16 mio SIT.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Cestitke za nakup! Mislm da ti tuki kr vecina folka mal zavida! Tut jz! Drugac pa obilo uzitkov ob voznji pa posliki jo pa prlep v album! Aja, pa na ksn test drive bi se tut pustu zapeljat:)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Res pravi avto. Čestitam za nakup.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Lancia napisal/-a:Prišel je čas, ko smo lahko končno šli iskat Lancio Thesis v Nemčijo. Motor je 2,4 JTD 20v oprema ta huda, avtomatski menjalnik.
Avto je, ne najdem besed 8) :D :) =D> enostavno nor!! To je več kot avto, ne vem al pa na take stvari nisem biu navajen.

Oblika je stvar osebnega okusa, a meni je Thesiska zakon.
Ampak ko enkrat spoznaš tak avto ti je oblika manj pomembna stvar.
Avtomatski menjalnik funkcionira zelo dobro, sem mislu, da imajo italijani slabše avtomatike, ne bom reku da je ravno trenutni krik tehnike, a je povsem soliden petstopenjski izdelek. Motor mJTD je več kot odličen in dovolj suveren tudi za 1820kg težko zadevo z autom. menjalnikom. Bravo Italija. Pospešuje zelo suvereno, majhno stopnjo slabše kot prej BMW 530d. Poraba več kot odlična; vožnja iz Luxemburga do LJ, narejenih čez 1000km povprečje 7,0, vožnja od 130-160 skoz. Pri 3000 obratih laufa zadeva čez 160 na uro.

Potem pa pride najlepše, vožnja in oprema. Avto je več kot narejen za prevozit razdaljo čez 1000km v enem dnevu. Ko se voziš cel dan ceniš, električno nastavljive (temeljito) stole, el. nastavljiv volan v vse smeri, avtomatsko prižiganje luči, HIFi Bose napravo, predvsem pa navigacijo, ki je tako temeljita, da že skor ne moreš verjeti, da je res, ki nikoli tudi sredi najhujšega centra mesta ne fali, mislm, to so italijani res temeljito naredili, njeno opravljanje. Cel sistem Connect je krasen in ima toliko koristnih funkcij, da ne moreš skoraj verjeti, bravo Fiat, bravo Lancia, bravo Alfa. Integrirani telefon je odličen, med vožnjo komot sovoznik piše mesidže, čekira prometne informacije, posluša več kot zakon ozvočenje. Potem odlična je avtomatska ročna zavora, odlične so Bixenon luči. Zelo huda je lega na cesti, ki jo omogoča aktivno, elektronsko vzmetenje. To je le nekaj izmed množice reči. Avto je resnično presenetil v pozitivno, pri 160 je hrup tako izoliran, da skor ne moreš verjeti. Italijani bravo!!, naredili ste odlično delo, in ve skp za denar, ki bi gaodštel za BMW 525d z osnovno opremo (=0) za tak avto. BMW 525d s tako opremo kot jo ima ta Thesis košta vsaj 16 mio SIT.
Ne se jebat.Čestitam za nakup in veliko srečne in uživaške vožnje.Upam da mi kdaj kakšen krog ne uide, če boš prišel na kakšno srečanje.

p.s. a si ta teden letel z svojo Spyderco proti primorski
Lp G.A.
Odgovori
  • Informacija