Delta zagorela

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
anzl
Alfist
Alfist
Prispevkov: 419
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:13 pm

Scremer napisal/-a:
anzl napisal/-a:
Scremer napisal/-a:Komentarjev nisem bral in jih ne bom ...

Ampak me pa kar stisnilo ko sem gledal slike. Kar ti ne uniči ogenj, ti pa gasilci... Oh joj :cry:
upam, da ko, če se tebi kaj takega zgodi, da ti ne bodo uničli avta, pa bojo pustili naj ti ga ogenj uniči do konca :roll:
Tale sarkazem mi je mal krut ampak okej, bom nadaljeval debato. Od kar mi je gorel avto imam v avtu vedno gasilni aparat. Takrat mi je pa avto "rešil" tovornjakar s svojim gasilnim aparatom.

Gasilni aparat toplo priporočam vsem. Časovno okno, ko lahko sam rešuješ avto z gasilnim aparatom je zelo majhno. Vse drugo kar počneš je jelavo in brez uspeha.

lp
je krut, ampak morš vedt, da večina teh gasilcev je prostovoljcev in to delajo zaradi svoje želje pomagati drugim. tisti, ki so pa to po poklicu, pa so se za to odločili ravno na podlagi tega. tudi sam se nekako nagibam k temu, da bi šel za poklicnega gasilca. ampak ker smo gasilci v naši preljubi sloveniji cenjeni toliko kot smo (praktično nič, saj vedno mi uničimo še tisto kar ogenj še ni, pridemo ko že vse pogori, ...) ja ... mi je žal če sem te s tem užalil ali kakorkoli prizadel, ampak poglej, gasilci v dani situaciji naredijo največ kar lahko da preprečijo požar ... kar jim znanje, ki ga pridobijo v svojem prostem času, včasih moraš za to vzeti tudi dopust (nekateri šefi pa do gasilcev niso ravno najbol prijazni) in tehnika dopuščata. oprema za gasilce in gasilska vozila pa je zelo draga, od države pa ne dobimo praktično nič denarja, saj smo prostovoljna organizacija.

te pa moram pohavlit, saj si pomojem eden redkih z gasilnim aparatom v avtomobilu. moje mišljenje je, da bi morali biti gasilni aparati obvezna oprema v vozilih. če ustaviš pravočasno, da požar še ni preveč razvit, lahko z gasilnim aparatom preprečiš ogromno škode
Slika
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Lepo, da ste prostovoljci. Očitno imajo potem v Ajdovščini luksuz od luksuza! Nove kamijone, direktor pa 4 jurje plače!

Pa kje ste še to videli. Ne moreš verjet. Vi revčki pa zastonj. Jaooooo......
Slika
JanosP
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 204
Pridružen: To Apr 21, 2009 1:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

Uf, vizuelno identičen kot moj, še platišča so enaka, mega :D
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

JanosP napisal/-a:Uf, vizuelno identičen kot moj, še platišča so enaka, mega :D
Si zihr da ni tvoj? :D
JanosP
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 204
Pridružen: To Apr 21, 2009 1:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

Sem šel takoj pogledat in je še cel pred bajto :)
JanosP
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 204
Pridružen: To Apr 21, 2009 1:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

Čeprav se nebi sekiru preveč ker bi šel direkt po giulietto
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

sej partizani so se tud zastonj boril, pa poglej kaj zej nekateri pravjo o njih... :roll:
Trentatre 1.3S
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

anzl, s svoj prvo izjavo sploh nisem mislil nič slabega čez gasilce. Pač poudaril sem, kar ti ne uniči ogenj, ti pa potem voda. Kaj druga od gasilcev niti ne pričakujem. Omejijo škodo, kakor jo pač lahko in ne malokrat pri tem riskirajo svoja lastna življenja. In ja, spoštujem gasilce, pa nisem gasilec :)

lp
anzl
Alfist
Alfist
Prispevkov: 419
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:13 pm

Scremer napisal/-a:anzl, s svoj prvo izjavo sploh nisem mislil nič slabega čez gasilce. Pač poudaril sem, kar ti ne uniči ogenj, ti pa potem voda. Kaj druga od gasilcev niti ne pričakujem. Omejijo škodo, kakor jo pač lahko in ne malokrat pri tem riskirajo svoja lastna življenja. In ja, spoštujem gasilce, pa nisem gasilec :)

lp
torej se opravičujem, za napačno razumevanje tvojega posta :wink: pa brez zamere, upam da

lp
Slika
Odgovori
  • Informacija