Splošno o vsem ali ničim 4

kar vam pade na pamet
Zaklenjeno
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

men je blo hecn k še nism poznal tega sistema in vidim v vzvratnem ogledalu da mu sam leva gori....pol v drugem ovinku sm vidu da mu desna gori pa sm tko sam pri seb mislu "a ni prej leva gorela? hm...verjetn sm kej zamešu"
666
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=fdcUgvR7hxs


Če si pogledamo video v 3:18s potem vidimo kako eden najboljših voznikov na svetu lovi zadek Porscheja. Hkrati tudi vidimo zakaj resnično malo lastnikov 911tk upa vozit njihov avtomobil res na meji oprijema.
daleč od tega da bi bil najbolši (recimo hamilton je v enem dnevu v krepi avtu skor izbolšal stigov čas---stig tm praktično vsak dan pelje) voznik in videti je da je na travo zapelu. Ni čudno da ga je obrnilo k purana.
666
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Včeraj so prijatelju pred blokom, kateri je kupil mojo 156 ukradli prozorne stranske smernike #-o
Njegova soseda je zalotila mladeniča na delu in ko je hitel je enega polomil, enega pa odnesel.
Brez komentarja, po možnosti še lastnik alfe, kreten #-o
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

:lol: :lol: :lol:

Za 15 evrov si tako sramoto it delat :doubt: :roll:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a::lol: :lol: :lol:

Za 15 evrov si tako sramoto it delat :doubt: :roll:
ne moreš verjet kaj folk vse dela sam da na en način dela probleme.
666
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Te meglenke, ki se prižigajo na ovinkih so pač trenutni hit in še ena glupost, ki se hitro širi.

Nekaj časa nazaj so vsi navalili na smerokaze v ogledalih. Poleg tega, da te ponoči moti svetloba ko utripajo in tako ne vidiš dobro v ogledalo, imajo še to 'dobro' lastnost, da jih hitro polomiš, če parkiraš kje bolj na tesno. Na primer ti novi kombiji jih imajo. Če kdo dostavlja robo v tesnih mestnih središčih ve o čem govorim...

Sicer pa se je že prej kdaj zgodilo, da je kakšna neuporabna stvar bila moderna. V šestdesetih letih na primer so to bili t.i. repi na zadnjih bokih, predvsem ameriških avtomobilov. Pa tudi evropskih (mercedes 'repaš' :mrgreen: )
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Tele meglenke so hudičevo uporabne, ko si za volanom. Kako zgleda pa navzven me pa ne zanima. Če bi kupil Brava bi bile zagotovo na seznamu dodatne opreme, ker so bile ena izmed stvari, ki me je navdušila na novem Bravu. Pri zavijanju v npr. 60° ovinek pri hitrosti pod 20km/h me pa res ne moti, da nekdo sveti z eno meglenko, še posebej, če vem za kaj se gre. Je pa škoda, da takšne stvari ne poudarijo bolj v medijih (avto revije ipd...) oz. salonih vozil. Na testni vožnji z Bravom sem imel v prvih par križiščih filing, da sem spregledal avto ob zavijanju.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

@Tito, največja bedarija pa so bili manjši desni špegli pri WAG grupi in Benzu
Uroš
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Uroš se strinjam. Največji hec pri audijih je bil , da če si bil tak frajer da si kupil S a si si zaslužil oba enako velika špegla :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

in potem so tisti ki kljub temu da nimajo okusa za svoje golfe kupovali voznikove špegle za angleški trg, da so imel vsaj simetrično brezvezen avto
Uroš
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Saj te prižigajoče meglenke so koristna stvar. Samo zgledajo bolj smešno...

To so eni rešili dosti bolj elegantno - vgradili so jih v žaromete. Tako se skoraj ne opazi prižiganja v ovinkih, efekt pa je enak.

Malo desno ogledalo pa itak... #-o :mrgreen:
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Zanima me kakšne imate kaj izkušnje z obnovljenimi rokami podjetja Vargalant. Predvsem za alfo 147/156.
Jaz morem moje sprednje zgornje že tretjič v pol leta menjat :cry:
Vse so obnovljene Vargalantove.
Ju3 bom naročil originalne.
Zadnjič spremenil Dräger, dne To Jan 22, 2008 10:03 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Uff Dräger bad luck tole. Jest mam drugače tudi eno zrelo za menjavo. In sicer škriplje na desni strani, verjetno zgornja roka, sam to tko, kokr se ji zljubi. Zdaj je bila skoraj 3 tedne tiho, danes je pa škripala, kot da ji je to edina funkcija v življenju :D

Aja kir del zgornje roke ponavadi škriplje? Tam kjer je roka vpeta na "karoserijo" ali na strani pri kolesu?

BTW, kdo si upa tole objavit na Subaru forumu?
http://driving.timesonline.co.uk/tol/li ... 209571.ece
black
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 878
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lož

Dräger napisal/-a:Zanima me kakšne imate kaj izkušnje z obnovljenimi rokami podjetja Vargalant. Predvsem za alfo 147/156.
Jaz morem moje sprednje zgornje že tretjič v pol leta menjat :cry:
Jaz sem menjal obe zgornji in spodnji pred cca pol leta pa je zaenkrat še vse tiho.
Slika Slika Freude Am Fahren
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

black napisal/-a:
Dräger napisal/-a:Zanima me kakšne imate kaj izkušnje z obnovljenimi rokami podjetja Vargalant. Predvsem za alfo 147/156.
Jaz morem moje sprednje zgornje že tretjič v pol leta menjat :cry:
Jaz sem menjal obe zgornji in spodnji pred cca pol leta pa je zaenkrat še vse tiho.
Koliko kilometrov si naredil z njimi?
Zaklenjeno
  • Informacija