SUPER 164 Super

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Mater če bi sedaj kupoval avto... Takoj... Svetovna je... Vsaj na slikah no ampak je pa res ful lepa... Sedaj ji jo bo en qurac kupil ko je prvič tak avto videl potem jo bo celo razjebal potem pa okol govoru, da Alfa samo crkuje...
Slika
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

jebemti res je lepa !
Uroš
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Ta se pa tut že kar nekej časa prodaja na avto.net. :?

Zgleda res lepa.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Mislim , da smo složni da je res špica, andrej bojim se da res....
glede cen gor al dol pa debat gor al dol vseeno ni vredna 1.4mio
Kvečemu malo pod 1mio
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

jap, to sm jz ze 2 mesca nazaj vidu gor! faking lepa! sam cena je mal adijo! zato je vrjetn ne more prodat..
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Glede če so kilometri tako kot so se pravi 97 000 jurjev pa vse tako kot mora bit pa letnik 1996 in vseskup bi jaz dal 1.4 mio... Pa DVD pa feltne po vsej vrjetnosti dvojne in vse to... Meni pa se zdi pravšnja cena ta to. Jaz bi jo imel ful... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Za v Muzej je ta... Poglejte sliko motorja... Kot nov.
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Še ena zlo zanimiva stvar na forumu. Samo jamrate kake so cene rabljenih pa nevem kaj. Raje kupim tak avto za 1.4 mio kot pa eno razfukalo za 1 mio potem pa jo bom 4 leta skup spravljal, da bo avto nekako zgledal...

Pa vsaj vi cenite Alfo če je že drugi ne. #-o
Slika
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tale se res že zelo dolgo prodaja, je pa avto kot nov, tudi 97000 km mu nebi prisodil, očitno ga lastnic vozi samo v copatih, pa samo po lepem vremenu
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

lev_cek napisal/-a:Mislim , da smo složni da je res špica, andrej bojim se da res....
glede cen gor al dol pa debat gor al dol vseeno ni vredna 1.4mio
Kvečemu malo pod 1mio
Zakaj bi bla tolk mau vredna, če je pa tok lepo ohranjena.
A uni bavarski skreti (serija 5) istega letnika, z 2 dcl manjšo mašino in po možnosti vsi pol slabše ohranjeni k ta 164, so pa vredni od 2mio navzgor al kaj!?!? #-o

A lahko zravn drugič še napišeš zakaj je vredna samo malo pod 1mio???? #-o
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

xandrej napisal/-a:Še ena zlo zanimiva stvar na forumu. Samo jamrate kake so cene rabljenih pa nevem kaj. Raje kupim tak avto za 1.4 mio kot pa eno razfukalo za 1 mio potem pa jo bom 4 leta skup spravljal, da bo avto nekako zgledal...

Pa vsaj vi cenite Alfo če je že drugi ne. #-o
Točno to... =D> =D> =D>
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

xandrej napisal/-a:Še ena zlo zanimiva stvar na forumu. Samo jamrate kake so cene rabljenih pa nevem kaj. Raje kupim tak avto za 1.4 mio kot pa eno razfukalo za 1 mio potem pa jo bom 4 leta skup spravljal, da bo avto nekako zgledal...

Pa vsaj vi cenite Alfo če je že drugi ne. #-o
JA .

Pri Alfah je žal razpon cen za rabljene (isti tip isti letnik) zelo širok.
To pa zaradi ohranjenosti. Ampak skoraj vedno velja malo denarja malo muzike. Jaz sem vse moje rabljene alfe do zdaj drago plačal ker so bile ohranjene in vzdrževane. Ker so take ostale sem jih vedno tudi zelo drago prodal. Res pa je da se kupcev ni ravno trlo, šlo pa je vedno.

l.p.
Uroš
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: =D>
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

opankar napisal/-a:
lev_cek napisal/-a:Mislim , da smo složni da je res špica, andrej bojim se da res....
glede cen gor al dol pa debat gor al dol vseeno ni vredna 1.4mio
Kvečemu malo pod 1mio
Zakaj bi bla tolk mau vredna, če je pa tok lepo ohranjena.
A uni bavarski skreti (serija 5) istega letnika, z 2 dcl manjšo mašino in po možnosti vsi pol slabše ohranjeni k ta 164, so pa vredni od 2mio navzgor al kaj!?!? #-o

A lahko zravn drugič še napišeš zakaj je vredna samo malo pod 1mio???? #-o
žal se cene ne postavljajo ljubiteljsko ampak realno...bmw 5 isti letnik tud ni vredna tolko, to pa so cene v sloveniji ko je folk zabit ko kamen.... Poglej v nemčijo npr. so cene kar nižje istih škatel...
sicer pa dobiš za 1,5 oz. 1,6 alfo 166 mislit je treba tud.....pa sem že reko enkrat ko avto prodajaš je vseeno če si investiro not v felne pa v multikino pa nevem kaj še, cena ni večja...Prvič nevem zakaj bi avto pol sploh prodal, drugič pa cena spet zraste, če ma avto tak kot je 10 let pod rjuho v garaži pa ga pol potegne ven, pol pa se lahko menimo o rasti cen...pa še vseeno zaradi kubature ne bo kaj ekstra cena, to je pač liebhaberwagen ali ga maš pa ne prodaš al pa si tiho ker tak nimaš veze z njim..
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Ja, sam tega avta za dnar ze ne bo prodal, zal. Alfe prevec zgubljajo vrednost. Sej 166 ne tolk, sam 164 pa obupno.
Slika
Odgovori
  • Informacija