Splošno o vsem ali ničim - 5

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Uuu lepa tale alfica, pa tablca mi je tut všeč. Inti pa čestitke za nakup nove alfice, upam da ti bo bolje služila.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Foggy napisal/-a:Koliko te je prišla CUSTOM registrska tablica :?:
Je bila že gor 8)
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6822
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Tudi "najboljšim" se zgodi: http://24ur.com/novice/gospodarstvo/umi ... -trga.html

Je pa uporabno za človeka tipa Jeremy Clarkson ... POWAH ... :lol:
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Ko smo ravno pri zanesljvosti toyot... ena bolj čudnih okvar kar sem jih slišal...
Fotru od sodelavca so na Avensisu začel štrajkat brisalci. Gibanje je bilo čudno, neenakomerno, čez nekaj časa se je začela pojavlati še razpoka na vetrobranskem steklu od spodaj je počasi lezla navzgor. Ko so brisalci dokončno zaštekal je peljal avto na servis, kjer so ugotovili da je mehanizem brisalca šel v maline, in to tako da se je vse pokrivilo skupaj s plehom tam okoli, kar je na koncu pripeljalo do razpoke na vetrobranskem steklu.
Nov mehanizem za brisalce brez motorja stane 220€. Novo steklo 250€ (ubistvu bi moral dat 450€, pa se je odpovedal senzorju za dež).
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

...Pa da ne omenimo še težav z računalnikom, turbino,....., ter seveda problemu pri reševanju vsega tega. Po že večkratnih neuspelih popravilih je sodelavka zahtevala zamenjavo teh okvarjenih delov z novimi in ji kljub temu, da je bil Avensis še praktično nov, niso hoteli ustreči. Popustili so šele, ko jim je zagrozila, da jih bo dala v občila...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

a je važno kakšno olje se vlije v kompresor (mislim da je ABAC) in kje se ga kupi?
Uporabniški avatar
Leonela
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 176
Pridružen: So Mar 31, 2007 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Po mojem bližnjem srečanju z kupom snega mi bojo ta teden verjetno porihtali alfo. Ker mi bojo menjali blatnik sem si prišla na idejo, da nebi rada imela okvirjev za tablico, pa me zanima kako to pričvrstiti gor, da bo držalo. A se prilima, ali privijači, pa z čim?

Sem pa danes, ker je bil tak lep sončen dan, najprej peljala alfo v pralnico in posesat, nato še bmwja. Ko sem ga lepo oprala in posesala se mi je en bizgec lepo vzvratno zaletel v sovoznikova vrata. Razbil mi je vrata, prag in steklo, za popizditi...še policija se čudi, ker sem jih že prejšnji teden klicala, mi bojo še izpit uzeli, bojo mislili, da neznam vozit. Tako, da zdaj imam doma lepo dva razbita avta. Če je pa že moralo biti tako, sem pa pač vesela da je stradal bmw in ne alfa. Če pa lahko, pa še prilepim slikice umetnin. :)
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

Si pa res nesrečno začela tole leto, ja dej prlimi slikce da vidmo kaj si pridelala :mrgreen:
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Imaš pa srečo...

Kaj pa če folk namesto na cesto gleda tebe in...bum... :wink:
"I cant" is not an option !
Uporabniški avatar
Leonela
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 176
Pridružen: So Mar 31, 2007 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Slika

Slika

Ja zgleda sem res nesrečno začela, upam pa, da je to res sam začetek, da nebo še vnaprej tako. Eh pa kar ne gledajo mene :) za alfo sem tako sama kriva, bmw je pa itak magnet za udarce. Tole so pa pridelki. :( :?
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Kaj pa je tista "buška" pri zadnjih vratih na BMW-ju?
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Aua... hm... a v BMW-ja ti je kdo priletel al je bil kakšn drift sesion. :)
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Matjaz46 napisal/-a:Aua... hm... a v BMW-ja ti je kdo priletel al je bil kakšn drift sesion. :)
Vse lepo piše zgoraj.
Uporabniški avatar
Leonela
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 176
Pridružen: So Mar 31, 2007 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

En je šou u rikverc pa me baje ni vidu, ko mam pa tak mali avto ja...pa nevem kk passat 2003 letnik nima senzorjev. Tista "buška" pri pragu verjetno misliš? To še pa jaz nevem z čem me je zahatlu (se opravičujem izrazu, ne najdem pametnejšega). Me pa pi..., ker nimam garaže avto pa brez stekla. :|
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Alfa_samec, na šihtu sem na hitro prebral prvi del besedila pol pa nisem do konca, sem pa sedaj samo slike videl, nisem šel še enkrat brat, zato sem vprašal.
uff. res nimaš sreče.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Odgovori
  • Informacija