Predstavite se!

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
MATEVŽ
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Po Jun 21, 2004 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj
Kontakt:

No,ime mi je tako kot piše v avatarčku,živim v Kranju.Po profesiji sm strojnik sam se s tem že kar lep čas ne ukvarjam.Drugače mam svoj s.p. pa se ukvarjam z dostavo rib v ljubljanske,gorernjske ter primorske gostilne in hotele.V lasti imam tri renaulte.Mastre. :? Pač za službene potrebe.Imam dva zaposlena...Vozim pa seveda alfo.normalno. 8)
Over and out.
Cweto
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 4:35 pm

No dobr, pa še jest1

Ime: boštjan
Starost 30
Vozim: Seat Leon 1,9 TDI

Sicer nimam alfe, so mi pa všeč in zna se zgodit, da kakšno kupil, naprimer 156 2,4 M-JET :mrgreen:

Sem pa tudi predsenik STC-ja (Seat Tuning Club)

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Moje ime je isto kot nick. Sem letnik 70 in povem vam takih več ne delajo.
Do zastrupitve je prišlo leta 93 ko sem si kupil prvo Alfo (33).
Od takrat napej še me ni izpustilo saj sem menjal že skoraj vse kar so v zadnjih letih naredili(33,145,146,155,156,147). Ker me fascinira tehnika me tudi najbolj zanimajo novi modeli in pa tisti starejši od mene.
3 leta in pol sem bil tudi zaposlen v mreži AR, tako da sem združil prijetno s koristnim in nekaj časa posvetil tudi Alfam profesionalno.
Sedaj sem zaposlen v Zavarovalnici Maribor. Zraven študija strojništva kjer sem absolvent sem se iz službenih potreb in radovednosti vpisal še na management s katerim se trenutno najbolj ubadam.
Stanujem v Mariboru in pričakujem malega alfista (alfistko).

me&diktator

Slika
Zadnjič spremenil Uroš, dne Pe Sep 10, 2004 9:48 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uroš
Uporabniški avatar
Naio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 394
Pridružen: Pe Sep 03, 2004 10:08 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor-okolica

Živjo,

no moje ime je Tilen Majerič,star rosnih 20 let,po poklicu pa trgovski potnik iz Hotinje vasi(okolica Mb).

Po srednji šoli sem bil cele 3 mesce na gradbeni fakulteti,zdaj pa me ekonomija bol zanima.

Moja glavna lepotica trenutno je moja a155-ka,sicer pa sem od včeraj spet na tržišču =D> 8) ,ta druga lepotica je odšla =D>

Lep pozdrav
Naio
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

No pa še jaz. Sem Uroš Smolej, rojen leta 8. feb 1977, baje sem bil narejen 9 mesecev prej v stoenki.Ker me je celo življenje vleklo k štromu, sem se tudi izučil za elektrotehnika. No prvo Alfo Sud sem si kupil pri osemnajstih, z njo sem se vozil kako leto, nato sem si pa privoščil Alfo Sprint 1.5. S tem avtom sem bil "glavni na vasi", saj so se vsi kolegi tiste čase vozili s stoenkami in yugoti. Z alfico sem prevozil ogromno kilometrov. Okoli leta 1999 mi je izgleda nekaj padlo na glavo, tako da sem si kupil hondo. No ja ti časi so mimo, sedaj se vozim z Alfo 155 Q4. Poročen nisem imam pa že enega otroka :D
Uporabniški avatar
jenna
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Če Sep 02, 2004 12:03 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnik

No,sem si končno vzela čas da se še jst mal predstavim:

Sem Simona,stara 20 let,doma v totem Kamniku,narejeno imam gimnazijo (!),namen imam nadaljevati študij na pedagoški fakulteti,smer predšolska vzgoja,ko in če mi bo kdaj uspelo priti gor.

Drugače pa delam promocije za tisto firmo,k me pač vzame 8)
Pa ne,ne furam (še) Alfe,čeprav moram priznat,da ena izmed njih mi je pa blazno všeč. Zaenkrat kilometre nabiram s Focusom,ko bo pa $$$$ bomo pa vidl,katermu bi najbl pasala roza... :lol:

LP

Sej slike pa tut ne znam dat gor...hehe,bom že še poštudirala...
Zadnjič spremenil jenna, dne Po Sep 06, 2004 9:55 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Cweto
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 4:35 pm

Opel?

Izdajalke! :D :D :D
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Treba si kupt enga Opla..


Še prej pa se cepit proti tetanusu.... :lol: :lol:
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

lepe lepe ampak poglej zadi malega če bi pred njem stal drog bi bla še hujš fotka :)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Menja kdo karkoli iz mojega podpisa za katerega koli opla!

Šifra: nujno!!!! :lol: :lol:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
axa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 939
Pridružen: To Apr 20, 2004 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Teo napisal/-a:Menja kdo karkoli iz mojega podpisa za katerega koli opla!

Šifra: nujno!!!! :lol: :lol:

Pa kaj te tolk vleče kidat rjo z lopato stran al kaj? :D
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Mislim, da ga nekaj druga vlece...kajne Teo? :wink: :wink: :wink:
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

no no, zašli smo z teme :roll: #-o :mrgreen:
N']['H
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 177
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 12:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Nazaj na temo.....star 32 let mariborčan ,skoraj polovico tega fan alfic, in še vedno se palim na starejše design-e. Sem eden od večnih študentov, pa ne zaradi lenobe ampak trajanja študija in včasih tudi financ - študiram psihoterapijo in sem ne daleč od specializacije, ki mi bo vzela še naslednja 4 leta.
Ime mi je Novak (zelo nenavadno za ta del sveta in ja, govorim o imenu , ne priimku). Moja delovna okolja so bila v software-skih firmah, zadnje čase na zavodih (smer študija).
Btw, sem velik ljubitelj Labradorcev

SlikaSlikaSlika

Slika
Za tiste ki so povprašali 041/746-762
Zadnjič spremenil N']['H, dne Ne Sep 19, 2004 4:17 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
N']['H Dimension
skype: callto://nth-menthal
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

axa napisal/-a:
Teo napisal/-a:Menja kdo karkoli iz mojega podpisa za katerega koli opla!

Šifra: nujno!!!! :lol: :lol:

Pa kaj te tolk vleče kidat rjo z lopato stran al kaj? :D
Sicer ne spada v to temo, toda vseeno.Bil v soboto pri prijatelju/mehaniku, ki sicer dela pri pooblaščenem prodajalci Fiat, da mi je zamenjal olje na Alfi.Pred tem je imel na dvigalu svojo Vectro letnik 1996. Hm ko sva spodaj gledala njegovo Vectro se nisva mogla načuditi od kje toliko rje.Rja je bila praktično povsod, celo tudi na pragu avta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pravi da kaj takega svoj živi dan ni videl pri kakšni Alfi, pa tudi če je še enkrat starejša :D :D :D
Lp G.A.
Odgovori
  • Informacija