KOK STE STARI? oz. mladi

kar vam pade na pamet
Odgovori
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

uLtRa napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:Sem zadnjič videla Šerbi...zdaj je prava "baba", ko je shujšala =D>
hmmm...a shujsala je? LOL, js to sploh nc nevem...mam kr uno nejno staro podobo pred ocmi...no pol pa svaka ji cast d je mela tako voljo d se je spustila u dieto pa bla bla bla :mrgreen:
Na enem intervjuju je izjavila, da je mogla NAMERNO tolk jest...zaradi popularnosti skupine!!
Katastrofa, da človek to dela iz sebe za $$$$
Uporabniški avatar
simby
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Po Dec 08, 2003 2:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Medvode

JOJ ZAKAJ PA NE SOBOTO, MEN BI BOL SOBOTA PASALO
simby :-)
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

majaCRX napisal/-a:
uLtRa napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:Sem zadnjič videla Šerbi...zdaj je prava "baba", ko je shujšala =D>
hmmm...a shujsala je? LOL, js to sploh nc nevem...mam kr uno nejno staro podobo pred ocmi...no pol pa svaka ji cast d je mela tako voljo d se je spustila u dieto pa bla bla bla :mrgreen:
Na enem intervjuju je izjavila, da je mogla NAMERNO tolk jest...zaradi popularnosti skupine!!
Katastrofa, da človek to dela iz sebe za $$$$

Dvomim, da se ji je bilo zelo težko prenažirat, bla bla, to ji je sam izgovor, en tak cheap 8)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
miškica
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Nov 02, 2003 11:58 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: medvode

Ja no rajš naredmo v soboto eno fešto s kuhančki,bi kar fajn sedl... :cheers: :ylsuper: Ja pa itak da bo bočno pa saj kaj drugega se decembra skor da ne dela :roll: =D> sam kaj ko je pol #-o
miškicaaaa
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

men je useen kdaj, al petk al pa sobota, vi povejte! P.S.-mam plac se za 2-3 u avtuuu c se mislmo kam odpelat!!! (aja pa 1 plac je rezerviran za LaserJaMM-a seveda...razn c mu nau do tega d se s5 z mano okol fjaka :mrgreen: )hehehe
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

žviš zravn pa neveš mislm nevem no še zmer je bl pri tamočnih tko da je praktično nemorš zgrešit..
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Jakap80 napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:
uLtRa napisal/-a: hmmm...a shujsala je? LOL, js to sploh nc nevem...mam kr uno nejno staro podobo pred ocmi...no pol pa svaka ji cast d je mela tako voljo d se je spustila u dieto pa bla bla bla :mrgreen:
Na enem intervjuju je izjavila, da je mogla NAMERNO tolk jest...zaradi popularnosti skupine!!
Katastrofa, da človek to dela iz sebe za $$$$

Dvomim, da se ji je bilo zelo težko prenažirat, bla bla, to ji je sam izgovor, en tak cheap 8)
Po moje ji pa ni bilo rano lahko! Zamisli, da moraš pojest celga pujsa na dan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

S kar precejšnjo zamudo, a vseeno:
1.6.1977

Ciao Alfista :D


p.s.ko bo žur spite še kej zame :lol:
Slika
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Da se vrnem na temo: 30 sem jih dopolnil pred kratkim. 8) glede na poste v tej temi sem drugi najstarejsi


Aja, pa nisem (se) alfist, ker nimam Alfe. Cakam da se vrnejo na RWD al pa vsaj 4WD.
No ja bi bil tudi s kaksno staro spiderko al pa GT junior zelo zadovoljen.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

ginek napisal/-a:Da se vrnem na temo: 30 sem jih dopolnil pred kratkim. 8) glede na poste v tej temi sem drugi najstarejsi


Aja, pa nisem (se) alfist, ker nimam Alfe. Cakam da se vrnejo na RWD al pa vsaj 4WD.
No ja bi bil tudi s kaksno staro spiderko al pa GT junior zelo zadovoljen.
Očitno bi vsi radi imeli GT junior! :lol:
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

ginek napisal/-a:Da se vrnem na temo: 30 sem jih dopolnil pred kratkim. 8) glede na poste v tej temi sem drugi najstarejsi


Aja, pa nisem (se) alfist, ker nimam Alfe. Cakam da se vrnejo na RWD al pa vsaj 4WD.
No ja bi bil tudi s kaksno staro spiderko al pa GT junior zelo zadovoljen.
No, nas je že nekaj "nealfistov" tukaj :roll: Kaj pa voziš?
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Vozim... Lancia DEDRA Integrale :D zaenkrat zadovoljen, ceprav gre enim Dedra na bru...No ja, moja je prav lustna (pac top model od Dedre, s pragovi, trsim podvozjem, blabla).

TI pa CRXa a ne? :mrgreen: pa tudi Alfo si imela - pac berem dost MobisSuxa, ampak je zadnje case prav neznosen, neumna prerekanja gor pa dol...
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

ginek napisal/-a:Vozim... Lancia DEDRA Integrale :D zaenkrat zadovoljen, ceprav gre enim Dedra na bru...No ja, moja je prav lustna (pac top model od Dedre, s pragovi, trsim podvozjem, blabla).

TI pa CRXa a ne? :mrgreen: pa tudi Alfo si imela - pac berem dost MobisSuxa, ampak je zadnje case prav neznosen, neumna prerekanja gor pa dol...
hehehe
Jaz sem vozila Alfo 155 - ta mi je žćivljenje rešila, zato Alfe ne pozabim nikoli =D>
Vozila sem tudi Dedro, vendar ne INTEGRALKO :wink:
Sedaj pa CRX :P

Menjam kar dosti 8)
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Teo napisal/-a:
Očitno bi vsi radi imeli GT junior! :lol:
Ce sem bolj natancen (govorimo seveda o kupejih izpeljanih iz Guilie) bi se raje imel Guila Sprint GTV (GTA itak sam je preredka in predraga), ali pa kasnejse 1750 in 2000 GTV modele (dvojne luci spredaj).

A ti res obnavljas eno GT junior?
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Vem za 3 GT juniorke k so naprodaj....
Odgovori
  • Informacija