Avto.net sledilnik: dodatek za Chrome

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

sicer še nisem uporabil zadeve, mi je pa všeč ideja =D> le tako naprej!
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Vedno sem pogrešal neke vrste možnost ocenjevanja prodajalcev na avto.netu ali pa vsaj recenzije določenega izdelka v oglasu npr. če ga greš pogledat in da lahko napišeš kaj si videl...

Tole se mogoče giblje v neko tako smer. Pohvalno!
Uporabniški avatar
Gasperr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: To Avg 28, 2012 7:52 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 (150hp)

Tako ja, ideja je (oz se že razvija v produkt), da se ustvari neka enotna platforma, kjer bodo lahko uporabniki videli informacije o oglasu, vozilu in prodajalcu iz najrazličnejših virov. To so viri, kot so takšnile forumi, potem raznorazne uradne baze, kot so e-uprava, eurotax, carfax..pa seveda tudi vgrajena platforma za komentiranje.

Upamo, da naredimo oglase malo bolj transparentne in ne, da igraš rusko ruleto vsakič, ko kupuješ nov avto :)
Uporabniški avatar
Gasperr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: To Avg 28, 2012 7:52 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 (150hp)

Res je že več kot eno leto od zadnje objave kar se tiče te aplikacije, ampak med tem časom sem res na njej veliko delal (in včasih izgubil motivacijo...). Vmes se je tudi ideja malo spremenila... ampak na koncu je še vedno precej podobna osnovni - torej sledenje oglasov. Nastala je spletna in pa mobilna aplikacija .. vse skupaj je še tudi v razvoju - dodajajo se novi portali, nove kategorije sledenja, nove funkcionalnosti.

Zaenkrat si lahko kaj več preberete na http://www.adverts-tracker.com oz prenese mobilno aplikacijo tukaj: https://play.google.com/store/apps/deta ... drivershub

Vesel bom vsakega komentarja, kaj izboljšati, kaj ni vredu in kaj spremeniti. V zameno brez problema ustrežem tudi kakšni individualni želji (če npr. potrebujete kakšno sledenje več, kot pa ga ponuja osnova licena, .. ). :)

Gre pa sedaj za možnost sledenja tako vozil kot tudi nepremičnin.
Erduan-Frajer
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Okt 25, 2020 7:04 pm

Mi predlaga gdo kaksno aplikacijo ki mi zvoni ko kaksen avto obhaviko na avto net?
ramocvilak
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Okt 04, 2022 2:03 pm

Se je kaki pogram za sledenje oglasov slisal sem da je preko telegrama esayauto
Odgovori
  • Informacija