Občutek športnosti

kar vam pade na pamet
Odgovori
Altmann

AR164TB napisal/-a:Tole sem napisal pred davnimi leti,ko so bili na forumu povsem drugi "kvazi alfisti",kot bo večina od vas čez kako leto.....

Najprej, uzivaj maximalno v zasluzeni penziji, ceprav je visina :cry:

Ko sem bral tvojo zanimivo zgodbo, se mi je spomin nehote vrnil precej nazaj.. ko sem kupil prvo 33-ko samo zato, ker so vsi poznani trdili, kaksen "jajc" so Alfe.......... in sedaj grem proti 30-tim letom "Alfizma"...

Ker je tema o obcutku sportnosti. Ja veliko je Avtomobilov ki nudijo zelo zelo dobre obcutke sportnosti. Celo "Katrca" R-4 mojega zal ze pokojnega prijatelja, ki je bila malce predrugacena, je bila zame sportna in je nudila obilo sportnih obcutkov.
Skoraj vsaka Avtomobilska znamka ima v "hlevu" Avto, ki je sportno nastrojen. A upam si pa reci, da ima le Alfa Romeo prav vse modele, katerim je ze v DNK zapisana sportnost, ceprav so popolnoma obicajni vsakodnevni vozovi.
Obcutek sportnosti, ko se peljes zacenjsi z AR 6C 1500 SS, preko mlajse AR Giulia GTA, AR 75, AR 4C, nova Giulia, to je meni popolnoma druga dimenzija obcutkov sportnosti, kot v vseh ostalih znamkah. Pribliza se mojemu okusu le Riley 9 Monaco. A ne zaradi hitrosti, obcutek ko te zge po nogah vrocina menjalnika, ko se moras v ovinkih nagibati kot da peljes motor, ko si po nekaj km ves crn od olja, ko nikoli ne ves sigurno, v katero prestavo bos prestavil...
Seveda, je res tudi, sto ljudi sto in en okus :mrgreen:

:cheers:
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Urban: oldtimer je 30+ let star avto, youngtimer pa 25-30 let star avto.

https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i ... bna-vozila" onclick="window.open(this.href);return false;
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

V rajniki Jugoslaviji so v t.i. nacionalnem razredu tekmovali s fičkoti.

Lp ...
Odgovori
  • Informacija