Drag race in ostale prireditve

kar vam pade na pamet
Odgovori
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Dobta si irc :evil: :D
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

stuntz napisal/-a:Dobta si irc :evil: :D
Že nekaj let ne uporabljam!
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jaz pa ga, ampak ker Zorana ni gor ..... :mrgreen:
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Ja, recimo moderatorji poskušamo to upoštevat, zato že vnaprej opozorimo

Jah, če bi že takoj povedal, da te zanima preteklost, bi te poslal k kakšnemu zgodovinarju, jaz zadeve puščam za sabo.


Upam, da bo to popoldne, pa da se res lahko dobimo, cifro pa tud upam da še maš.
Ne zanima me preteklost ampak sedanjost...ali sem te v tem postu žalu?
Vidim kod bo moral k okulistu pa pred četrtkom...cifro mam ziher pa da nebo kakih izgovorov, da igraš varuško!

Sem te žalu?
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Jaz pa ga, ampak ker Zorana ni gor ..... :mrgreen:
Spet me žališ :mrgreen:

Irc ni gut je človk potem premalu na svežem zraku :D

Sem te žalu?
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a: Ne zanima me preteklost ampak sedanjost...ali sem te v tem postu žalu?
Vidim kod bo moral k okulistu pa pred četrtkom...cifro mam ziher pa da nebo kakih izgovorov, da igraš varuško!
Ups, se zgodi tudi najboljšim :D Mogoče bi blo pa res treba it, greva skupi?

p.s. varuško mam

p.p.s. ti predlagam da si tisto vprašanje daš v podpis, ne bo treba vedno kopirat ali pisat
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a: Ne zanima me preteklost ampak sedanjost...ali sem te v tem postu žalu?
Vidim kod bo moral k okulistu pa pred četrtkom...cifro mam ziher pa da nebo kakih izgovorov, da igraš varuško!
Ups, se zgodi tudi najboljšim :D Mogoče bi blo pa res treba it, greva skupi?

p.s. varuško mam

p.p.s. ti predlagam da si tisto vprašanje daš v podpis, ne bo treba vedno kopirat ali pisat
Aha torej ma zoran vedno prav...v četrtek okulist pol pa ker ma slabši vid, da za orenk rundo :D

V podpis pa dajem samo politične parole...a nisi opazu...okulist :mrgreen: torej

A sem te žalu?
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
prjatu napisal/-a:Jaz pa ga, ampak ker Zorana ni gor ..... :mrgreen:
Spet me žališ :mrgreen:

Irc ni gut je človk potem premalu na svežem zraku :D

Sem te žalu?
g.Zoranwagen jest bi samo neki vprašu, če seveda lahko brez poprejšnje pismene prošnje.

Na raznih forumih v zadnjih reciva 2-3 letih nisem zasledil, da bi vi tudi vozili na telih drag race tekmovanjih, opažam pa zelo pogoste izpade v enakem stilu kot v tej temi.
Zdaj pa mene kot laika zanima zakaj je temu tako, da se nekdo ki niti ne ˝dirka˝ tako zelo postavlja v bran temu ˝dirkaškemu športu˝ in tako kot ponavadi krneki u tri p.m. nabija po forumih.
Se vnaprej zahvaljujem za odgovor, če pa se slučajno počutite užaljenega vas lahko v naslednjem reply-ju po želji tudi onikam, če bo kaj pomagalo.

lp, d.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

dejan napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
prjatu napisal/-a:Jaz pa ga, ampak ker Zorana ni gor ..... :mrgreen:
Spet me žališ :mrgreen:

Irc ni gut je človk potem premalu na svežem zraku :D

Sem te žalu?
g.Zoranwagen jest bi samo neki vprašu, če seveda lahko brez poprejšnje pismene prošnje.

Na raznih forumih v zadnjih reciva 2-3 letih nisem zasledil, da bi vi tudi vozili na telih drag race tekmovanjih, opažam pa zelo pogoste izpade v enakem stilu kot v tej temi.
Zdaj pa mene kot laika zanima zakaj je temu tako, da se nekdo ki niti ne ˝dirka˝ tako zelo postavlja v bran temu ˝dirkaškemu športu˝ in tako kot ponavadi krneki u tri p.m. nabija po forumih.
Se vnaprej zahvaljujem za odgovor, če pa se slučajno počutite užaljenega vas lahko v naslednjem reply-ju po želji tudi onikam, če bo kaj pomagalo.

lp, d.
@prijatelj še en pacient za okulista...zgleda, da bo pol foruma dobilo očala

Mali lani sem vozil (kot primer, da tvoja teorija o 2-3 letih ne drži) nevem kero dioptrijo nosiš ampak ta te ne služi pa ne mi zdaj bluzit kje pa kako vzami si čas pa sam poišči moje ime na tabeli.

Potem še ti tole svetuje preberi si tale pravilnik:

http://users.volja.net/delfinka4u/DODAT ... radec1.pdf

posebaj bodi pozoren na točko 2.2.

bi se pa še kaj najdlo kar nardim sem delal in bom delal, da bo ta šport rastel s takim tempom kot dosedaj...in zato si vzamem in si bom vzel pravico komentirat, kritizirat in karkol!!!

Še kaj preden se zjočeš in stečeš mami?

Ja pa onikaj, ker mi tvoj ton ni všeč!

@prijatelj a sem te žalu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Hehehe Zoran je našel novo kravo molznico, =D> svaka čast.
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
dejan napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a: Spet me žališ :mrgreen:

Irc ni gut je človk potem premalu na svežem zraku :D

Sem te žalu?
g.Zoranwagen jest bi samo neki vprašu, če seveda lahko brez poprejšnje pismene prošnje.

Na raznih forumih v zadnjih reciva 2-3 letih nisem zasledil, da bi vi tudi vozili na telih drag race tekmovanjih, opažam pa zelo pogoste izpade v enakem stilu kot v tej temi.
Zdaj pa mene kot laika zanima zakaj je temu tako, da se nekdo ki niti ne ˝dirka˝ tako zelo postavlja v bran temu ˝dirkaškemu športu˝ in tako kot ponavadi krneki u tri p.m. nabija po forumih.
Se vnaprej zahvaljujem za odgovor, če pa se slučajno počutite užaljenega vas lahko v naslednjem reply-ju po želji tudi onikam, če bo kaj pomagalo.

lp, d.
@prijatelj še en pacient za okulista...zgleda, da bo pol foruma dobilo očala

Mali lani sem vozil (kot primer, da tvoja teorija o 2-3 letih ne drži) nevem kero dioptrijo nosiš ampak ta te ne služi pa ne mi zdaj bluzit kje pa kako vzami si čas pa sam poišči moje ime na tabeli.

Potem še ti tole svetuje preberi si tale pravilnik:

http://users.volja.net/delfinka4u/DODAT ... radec1.pdf

posebaj bodi pozoren na točko 2.2.

bi se pa še kaj najdlo kar nardim sem delal in bom delal, da bo ta šport rastel s takim tempom kot dosedaj...in zato si vzamem in si bom vzel pravico komentirat, kritizirat in karkol!!!

Še kaj preden se zjočeš in stečeš mami?

Ja pa onikaj, ker mi tvoj ton ni všeč!

@prijatelj a sem te žalu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zdaj glede tega da sem mali, bi se dalo diskutirat ampak rajši pustiva to.

Očitno nisem zasledil da si res kje vozil, če si pa v organizacijskem komiteju pa svaka šast, sploh tak anti hondaš...

zdaj kar se tiče tvojih pravic, če misliš da lahko kar vsakemu pamet soliš se pač motiš, oziroma očitno še nisi naletel na pravo osebo, ki bi ti razložila da to pač ne gre.

K mamici jokat ne hodim po mojem že enih 25 let ali pa več, tko da o tem tudi ne bi debatirala

Tisto o vikanju in onikanju je bilo mišljeno mal sarkastično, tko da ne me preveč resno jemat glede tega, oziroma te ne mislim vikat/onikat.

Kar se pa tona tiče, pa po mojem sploh ne bi debatirala, ker tvoj ton je ponavadi problematičen ne od drugih članov tega foruma.

še kaj?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Zoranwagen ne ti meni o dragu kot o športu z velikimi vložki, ker koliko vem ni v Sloveniji niti ene Drag ekipe, ki bi imela proračun polovice tistega od kakšne ekipe Dekleva dewalt.

O samem športu pa ga je za spoštovat, ampak kolikor vem vseeno še zdaj nima nobena tovarna oddelka, ki bi na leto porabil 30 mio € za ravoj dirkalnikov, ampak je večina tudi najboljši dragarjev narejenih doma v kakšni garaži, z večjo turbino spravljenih na velike konje, dobre gume in je že to to. Tako, da torej ni kakšne primerjave v tehnologiji s kakšnimi WRC dirkalniki ali WTCC, DTM dirkalniki, ki so vsi po vrsti v kakšnih vsotah, o katerih dragarji samo sanjajo.




Tako kot sem te že rekel, povsod te poznajo, da se zaradi draga usajaš vedno in povsod, če le ni vse po tvojem. Mi smo celo tako dobri, da te ne banamo tako kot recimo na mobisuxu.



Glede klub in dela v njem pa se lahko z očitki kar na mene osebno obrneš, ker stojim za delom fantov v trenutnem IOju in ostalem vodstvu in sem takoj pripravljen odgovarjat na vsak ućitek, ki ga najdeš iz zadnjih treh mesecev.



LP
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

zoranwagen napisal/-a:
zombi napisal/-a: Izbrali smo (kao) ponesrečen datum....
Kdaj ste datum izbrali vi in kdaj mi? Pišeš, da ste premaknili datum zaradi draga vZG. Mogoče ste pa vi izbrali neroden datum. ;)
Ne vidim razloga zakaj razburjenje?

Tudi drift je bil sprava mišljen v nedeljo pa so ga premaknili na soboto. Če vsi premikajo datume pričakuješ, da bomo sedaj še mi premikali in pokazali, kako neresni smo?

Menim, da smo v letošnjem letu zastavili mnogo več kot prejšnja leta. Vsi ne morejo biti na vseh prireditvah. Ko bomo na koncu leta potegnili črto, bomo lahko opazili, da je šlo v naši organizaciji ali organizaciji prijateljskih klubov skozi enkrat več prireditev kot prejšnje leto in to je edino važno.

P.S.
Bombnik je recimo vprašal, če se lahko pridruži po koncu drifta...in verjetno bo kdo med piknikoms kočil do drifta. Vse se da, če ne iščeš težav tam kjer jih ni.
Prav čakal sem kdaj bo GOSPOD prišu dodat svoj senf tak kot vedno, ker pač mora očiten primer osebnostne deformacije!

Kok ste resni se je letos vidlo pri primeru "Grobnik" v klubu sta pač taborniška in avtomobilistična struja...v dobro upajmo, da avtomobilistična prevlada...drugače
Postavil sem ti par kulturnih vprašanj, na katere je GOSPOD Zoran odgovoril v svoje zančilnem žaljivem slogu, pa se vseeno ne ženem k srcu.
V čast mi je,da se prvak podrgne ob moj post. Prvak v čem že? Aja "gobec tuning", toliko besed, pa tako malo realiziranega.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Vsi vemo na kakšen "način" Zoran odgovarja in kaj ste pričkval? Tak pač je. Jest sem se že navadu :D.

Morm rečt, brez trohice dvoma, da je eden redkih na našem forumu, ki je "Dragar" že od časov, k še polcaji niso vedl kaj je to. Vem ker smo tud Alfa klub, sicer že nekaj časa brez tekmovalcov, sodeloval predvsem preko njega, vsaj malo na razne pravilnike in razvoj tega športa.

Teo se strinjam, da v Sloveniji še ni prave ekipe, ki bi mela svojo delavnico, razvoj,....Je pa dejstvo da je Rally in GHD, KHD,...prisoten že davno še iz časa SFRJ, drag pa je dejansko zaživel šele v zadnijih dveh letih. S časom se bo tu stanje gotovo izboljšalo.

Zombi prav tako se strinjam, da vsem pač ne morš prilagodit pač datuma....Kdor si želi bo šel na piknik, drug bo šel drugam....Pač odvisno kaj si kdo želi. Hvala bogu, da imamo izbiro in ne tako, kot kakih 5 let nazaj, ko nisi mel kam it.


p.s. Želve niso primerne za Presednike, za to rabmo cele Ljudi
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

GTAm napisal/-a:Hehehe Zoran je našel novo kravo molznico, =D> svaka čast.
Mali če si ti kardljivec in lažnjivec ne sodi drugih po svojih dejanjih.

Se govori, da ko je tvoja babica prodala delnice pridobljene z certifikati je denar "čudežno" izginil, ti pa si bil eden redkih, ki je vedel kje je denar!

Pa nočem ti nič slabega pač ugotavljamo kdo je kdo!
Odgovori
  • Informacija