Drag race in ostale prireditve

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

No da ne bomo preveč o gulažih, sem tud jest tabornik.....kurc kaj češ...... :D ....Klub dela lepo na srečanjih.....Letos bo mogoče celo nam ratal zrihtat da bo 24.6.2006 en spretnostni rally sicer pod okriljem kluba oldtimerjev, ampak sm zrihtu, da mamo svojo kategorijo....Bomo vidl kok bo prijav. Tko da ni čst zamrla športna žilica v klubu.....Kar se tiče pa dela IOja pa lahko rečem, kot član NO da poleg telefonskih "sestankov" nam ni bilo treba še organizirat seje, kar pove veliko v prid IOja in delovanja njega.


p.s.
Sem pa sicer tud jaz presenečen, da je v klubu tako malo interesa, za npr. Grobnik.....pač sprejemam da je Alfistom bolj za druženje....kaj češ bova mela pa za Daretom več časa pa placa ..... 8) ...
Zadnjič spremenil Turtle, dne To Maj 09, 2006 11:04 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Turtle napisal/-a:
p.s.
Sem pa sicer tud jaz presenečen, da je v klubu tako malo interesa, za npr. Grobnik.....pač sprejemam da je Alfistom bolj za druženje....kaj češ bova mela pa za Daretom več časa pa placa ..... 8) ...

Tudi mene to žalostno preseneča. :( :(
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ne vem zakaj, ampak to me spominja prav na eno tako zaporedje:

Teo nekaj pove, argumentira in razloži, Zoran pa v odgovor reče HOV. Ne vem, prov brez nekih argumentov, sam pizdenje in nakladanje.

Dam pa Teotu prav čist v VSAKI besedi! Zdaj se bomo pa šli poveličevanje dragov al kaj. Ja, res je problem desetkrat probat kako ti kuplunga prime, met največ konjev pod haubo in to je to - si že on the top. Plus tega, da dejansko to niso taki denarji, da bi jih primerjal že z recimo povprečno A grupo rally avta, kje šele z STjem, kot pravi Teo.

In ja, tudi jaz nimam pojma o dragih, vem pa to, da dragerji NISO in NE BODO dirkači!! Jih ne zaničujem, ne preziram, ampak dirkači pa niso!!!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:Zoran, alfe po osnovi niso primerne za drage in zato pri dragarjih verjetno še dolgo ne bo prvaka z alfo.
Besede strokovnjaka...vidim, da se spoznaš na tematiko res mi je brezveze debatirat s tabo, ker bi te moral učit osnove!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:
Turtle napisal/-a:
p.s.
Sem pa sicer tud jaz presenečen, da je v klubu tako malo interesa, za npr. Grobnik.....pač sprejemam da je Alfistom bolj za druženje....kaj češ bova mela pa za Daretom več časa pa placa ..... 8) ...

Tudi mene to žalostno preseneča. :( :(
tvoje maslo....kr naprej taborniki...tvoj način razmišlanja se odraža na ostale, ki mislijo da je nekaj dobro in nekaj ni dobro!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

GTA lover napisal/-a:Ne vem zakaj, ampak to me spominja prav na eno tako zaporedje:

Teo nekaj pove, argumentira in razloži, Zoran pa v odgovor reče HOV. Ne vem, prov brez nekih argumentov, sam pizdenje in nakladanje.

Dam pa Teotu prav čist v VSAKI besedi! Zdaj se bomo pa šli poveličevanje dragov al kaj. Ja, res je problem desetkrat probat kako ti kuplunga prime, met največ konjev pod haubo in to je to - si že on the top. Plus tega, da dejansko to niso taki denarji, da bi jih primerjal že z recimo povprečno A grupo rally avta, kje šele z STjem, kot pravi Teo.

In ja, tudi jaz nimam pojma o dragih, vem pa to, da dragerji NISO in NE BODO dirkači!! Jih ne zaničujem, ne preziram, ampak dirkači pa niso!!!
Evo taborniki zaradi določenih se potem takole razmišlja, ker niso naučeni razmišljat z svojo glavo ampak jemljejo resnico nekoga drugega za sveto.

Kje je teo-ček kaj argumentiral...natrosil je kup neresnic, ki bi zdaj naj postale resnica.

drag je v kolendarju AŠ-ja...DIRKAČI morajo met licence...ti pa trosiš, da nekaj niso, čeprav krovna avtomobilistična zveza pravi, da so DIRKAČI...kdo ma le prav

btw: pripeljite kakega ST-ja na drag pa da vidimo čas!
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:Ne vem zakaj, ampak to me spominja prav na eno tako zaporedje:

Teo nekaj pove, argumentira in razloži, Zoran pa v odgovor reče HOV. Ne vem, prov brez nekih argumentov, sam pizdenje in nakladanje.

Dam pa Teotu prav čist v VSAKI besedi! Zdaj se bomo pa šli poveličevanje dragov al kaj. Ja, res je problem desetkrat probat kako ti kuplunga prime, met največ konjev pod haubo in to je to - si že on the top. Plus tega, da dejansko to niso taki denarji, da bi jih primerjal že z recimo povprečno A grupo rally avta, kje šele z STjem, kot pravi Teo.

In ja, tudi jaz nimam pojma o dragih, vem pa to, da dragerji NISO in NE BODO dirkači!! Jih ne zaničujem, ne preziram, ampak dirkači pa niso!!!
btw: pripeljite kakega ST-ja na drag pa da vidimo čas!
BTW, pripeljite tistega DKWja (beri: RS2) na eno probno v Cerklje pa da vidimo čas, potem pa še drag...Časi se seštejejo, IN?!?! Odrezat si dam dele telesa po tvoji izbiri, če bo seštevek časov (procent, glede na to da je krog v Cerkljah minuta, drag pa tistih 12 sek) pokazal, da je ST dirkalnik počasnejši.

Ne pametuj preveč pa priznajte si, ne glede na to, kaj pravi AŠ, da dragarji niso in niste ravno dirkači!!! Dirkač je nekdo, ki zna še kaj drugega kot hitro šaltat in tiščat gas do konca!

In če bi ti razmišljal s svojo glavo, bi to zelo verjetno tudi dojel!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

GTA lover napisal/-a:Dirkač je nekdo, ki zna še kaj drugega kot hitro šaltat in tiščat gas do konca!
Se popolnoma strinjam...s tem, da si presmrkav in govoriš o stavreh o katerih nimaš pojma...jasno se tole vidi, ko trdiš, da je to dovolj za hitro vožnjo na 400m...rabiš še precej več stvari!
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:Dirkač je nekdo, ki zna še kaj drugega kot hitro šaltat in tiščat gas do konca!
Se popolnoma strinjam...s tem, da si presmrkav in govoriš o stavreh o katerih nimaš pojma...jasno se tole vidi, ko trdiš, da je to dovolj za hitro vožnjo na 400m...rabiš še precej več stvari!
Samo ne ti men da sem presmrkav za karkoli - predirkal (dobesedno, ne razni sorry excuses like dragracing) sem v življenju več kot boš ti verjetno kdajkoli.

Sicer pa čakam na kako izmed tistih precej več stvari... :doubt: #-o
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

GTA lover napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:Dirkač je nekdo, ki zna še kaj drugega kot hitro šaltat in tiščat gas do konca!
Se popolnoma strinjam...s tem, da si presmrkav in govoriš o stavreh o katerih nimaš pojma...jasno se tole vidi, ko trdiš, da je to dovolj za hitro vožnjo na 400m...rabiš še precej več stvari!
Samo ne ti men da sem presmrkav za karkoli - predirkal (dobesedno, ne razni sorry excuses like dragracing) sem v življenju več kot boš ti verjetno kdajkoli.

Sicer pa čakam na kako izmed tistih precej več stvari... :doubt: #-o
Kaj si ti le predirkal...od Dunajske do Zaloške hitro peljat ni dirkanje...žal vaški schumacherji niso dirkači!
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a: Se popolnoma strinjam...s tem, da si presmrkav in govoriš o stavreh o katerih nimaš pojma...jasno se tole vidi, ko trdiš, da je to dovolj za hitro vožnjo na 400m...rabiš še precej več stvari!
Samo ne ti men da sem presmrkav za karkoli - predirkal (dobesedno, ne razni sorry excuses like dragracing) sem v življenju več kot boš ti verjetno kdajkoli.

Sicer pa čakam na kako izmed tistih precej več stvari... :doubt: #-o
Kaj si ti le predirkal...od Dunajske do Zaloške hitro peljat ni dirkanje...žal vaški schumacherji niso dirkači!
Ne, dvakratni državni prvaki (po AMZSju, ne med kolegi med Dunajsko in Zaloško) pa baje so, al se tuki tut motim?!??!?!?! Pa dejansko mamo v koledarju dirk tut ovinke vmes in ne črt v dolžini tistih 400 in drobiž metrov :evil:
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Ne mi rečt da tole ni dirkanje in tile niso dirkači?

http://www.dragracecanada.com/

Tipična slovenska mislenost, da če nimaš EVOta al pa Impreze pol se ne splača sploh dirkat.....al pa nisi "ta prav"

hvala bogu za Logarja in podobne.....
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Turtle napisal/-a:Ne mi rečt da tole ni dirkanje in tile niso dirkači?

http://www.dragracecanada.com/

Tipična slovenska mislenost, da če nimaš EVOta al pa Impreze pol se ne splača sploh dirkat.....al pa nisi "ta prav"

hvala bogu za Logarja in podobne.....
1) Za moje pojme to niso dirke in tile niso dirkači.

2) Govora je pa bilo o slovenskih dragih in o slovenskih dirkah, ki se s temle, kar si polinkal, niti slučajno ne morejo primerjat.

3) Naj objasnim še, za kaj bi opredelil tele prave, ameriške drage: ljudje so nori (pozitivno, da ne bo pomote), je pa to hudo nevaren (respect) in
adrenalinski šport. In pa stoletja daleč od slovenske drag scene!

4) Pa še komentar na EVOte in STIje: to ni moja miselnost, za moje pojme si zrihtaj Yugota in se dokaži, ampak zapelji se med ovinke in tam se vidijo tvoje kvalitete - ne pa pri tiščanju skrajno desne pedalke v podn, kjer je 98% uspeha avto! In tukaj za moje pojme je razlika med dirkačem in dragarjem.
Zadnjič spremenil GTA lover, dne To Maj 09, 2006 12:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Turtle napisal/-a:Ne mi rečt da tole ni dirkanje in tile niso dirkači?

http://www.dragracecanada.com/

Tipična slovenska mislenost, da če nimaš EVOta al pa Impreze pol se ne splača sploh dirkat.....al pa nisi "ta prav"

hvala bogu za Logarja in podobne.....
Saj veš tisti, ko majo najmanj pojma bojo zdaj obsojali drager-je, da niso športniki in da dragi niso dirke!
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:Saj veš tisti, ko majo najmanj pojma bojo zdaj obsojali drager-je, da niso športniki in da dragi niso dirke!
Seveda pa imajo največ in edino kaj pojma le tisti, ki se strinjajo s tabo, a ne?
Odgovori
  • Informacija