Zakaj sem kupil alfo a ne morem na Grobnik

kar vam pade na pamet
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Pač imamo nekateri avtomobile za normalno uporabo in ne za izživljanje in delanje nepotrebnih stroškov. Grem raje na dopust za 10 dni, kot pa da dam 100.000,00 SIT po nepotrebnem za razna popravila. In tukaj mislim tako dirkališče kot DRAG.

Lp
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Ah tle očitno ne bomo skup pršli. Jemljite to kakor hočete, sam a vam res ni jasno da bi sam da mi je škoda. Na izlet pa res ne bom šel, da bom pol poslušal tiste, k so se preganjal po dirkališču in užival. Jez bom pa zraven ves prešvican stal in ugibal, al bi šlo kej po gobe al ne,...
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

A ship is safest in harbour – but that’s not what ships are built for.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Alfaspider napisal/-a:A ship is safest in harbour – but that’s not what ships are built for.
True, true :mrgreen:

Alfaspider raje se ne obremenjuj več ker ni zdravo za živce :D

Pač eni ne bojo šli nimaš kej.

Jaz bi šel rad vendar ne morem zaradi financ, niti zarad avta.
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

hehe

men je vseeno, samo da sem nekam svoj najljubši pregovor podturil. :D
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Alfaspider napisal/-a:A ship is safest in harbour – but that’s not what ships are built for.
LoL niti ne - Pearl Harbour :lol:
V8
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

sem prepričan da je tale pregovor starejši od neke Holywoodske pocukranke.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Foggy napisal/-a:Pač imamo nekateri avtomobile za normalno uporabo in ne za izživljanje in delanje nepotrebnih stroškov. Grem raje na dopust za 10 dni, kot pa da dam 100.000,00 SIT po nepotrebnem za razna popravila. In tukaj mislim tako dirkališče kot DRAG.

Lp
Eni ste prav hecni s temi vašimi izračuni!

Vzameš neke stare gume 1.000-2.000 za kos...nevem pa kje je kako uničevanje avta? Pravilno bi se moralo rečt, da je na pisti staranje hitrejše...po domače z normalno vožnjo bi rabo 1.000km, da se nek del obrabi in je za zamenjavo tu se pa to pač zgodi po 10km efekt je isti v vsakem primeru je treba ponucan del zamenjat.

Madonca, če tole kak ne alfafahrer bere dobi občutek, da AR po par krokih na grobniku dobesedno razpade #-o
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Jest ne štekam, da tolk špatare avte... Zakaj jih nimate potem doma v garaži in perete, sesate in "nevemkajše"... #-o

Avto je narejen, da se uporablja, če komu ugaja priganjanje po dirkalni stezi, se mi zdi to čisto ok, in naj to počne.
Jaz včasih dobim idejo, in se peljem offroad, pa se mi zdi da je 8-ica za to čisto primerna... Če pa kaj odpade, pa je... ga, nisem si avta kupil za gledat. 8)
In ravno zaradi tega sem ponavadi zadnji lastnik avtov, saj po kakem letu moje uporabe skoraj vedno spustijo dušo.
Logično, da to pomeni stroške, vendar se mi breza gnarja ni take zabave.

To jamranje, bi dirkal pa mi je škoda, se mi zdi tako kot: Saj bi jo nate... samo mo mi je škoda ker se lahko znuca. :x
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Alfaspider napisal/-a:sem prepričan da je tale pregovor starejši od neke Holywoodske pocukranke.
je več zgodovinskih primerov ko je bila cela flota uničena v pristanišču recimo še napad britancev med WW2 na ITA mornarico v Tarantu, pa uničenje sovjetske flote v Leningradu, Sevastopolu in seveda uničenje velikih nemških ladij ala Tripitz v norveških fjordih, aja pa konec francoske flote v mers el kebiru ko so jo britanci poslali na dno kljub temu da so bili "zavezniki" ostanek pa so sami potopili v Toulonu in še precej bi se najdlo takih primerov :mrgreen:
V8
Odgovori
  • Informacija