AR 156 1.9 jtd

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Hud motor... Ti malo razvajeno ne bom rekel kaj.... Ko boš sam zaslužil ne boš kupoval styling spojlerjev ipd... Bi ti dal eno okoli kepe, najboljš da si kr GTAjko kupiš :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hecam se malo, prav lepo je da ti toliko kupijo =D> =D> =D> Pridni starši :mrgreen: Lep motor!!! 8)

p.s. men je tut mami dala keš za nove gume :mrgreen: :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

za motor sem dal 5k€ od 7ih....pa kak je kaksna prilika delam,pa od zepnine(ker stipendije nimam) sebe prikrajsam za uzivanje, da sparam pa si kaj kupim....tak kot sem zdaj naročo akrapota za gsxa....za avto sem pa tud dal vse kaj sem mel....cca 2k...


...tak kot sem napisal smo v 2008,...kar je 21. stoletje :P
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

aless napisal/-a:...tak kot sem napisal smo v 2008,...kar je 21. stoletje :P
Kaj ima veze ? Tudi otroci ki umirajo od lakote v afriki so v 21. stoletju #-o. Pa ni treba it v tako skrajnost, ker tudi v naši preljubi državici se najde marsikdo, ki se z veliko težavo prebija iz meseca v mesec :doubt: .

Drugače se pa popolnoma strinjam, da starši dajo otroku kar je pač v njihovi možnosti, če si ta otrok to zasluži pa vejo oni sami :wink: .

Srečno, ter veliko varnih kilometrov tako v Alfi kot na motorju :steering:
Slika
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

Hvala...

drugač pa je čisto res, kaj si napisal,...vsak da tolko kolko lahko
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pismo gre enim lepo, namesto da bi starši men kaj dali, moram jaz njim. :(
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

Matjaz46 napisal/-a:Pismo gre enim lepo, namesto da bi starši men kaj dali, moram jaz njim. :(
Kar je tudi lepo...
I'm back!
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

aless napisal/-a:@TribesMan napisal sem nekaj v tem stilu,ne pa povsem enako,...od prednjega odbijaca me mika samo linija v blatnik....

@Scremer mam ze izpit kaksen mesec,...drugac pa kaj cem,smo v letu 2008,pa se dobre starse mam,...povsem podarjen mi pa tudi ni bil...(potem bols da ne prilepim slike od motorja--changed my mind)

Slika
=D> Veš poznam en dober rek... No ne vem če je ravno rek, bi pa lahko to postal... Kdor ima, ima in naj tako tudi bo.

Naj ti avto lepo služi, kar se motorja tiče ti pa, glede na to, da si precej mlad polagam na srce; pamet v glavo predno sedeš nanj. Imam tudi motor in komaj čakam, da se spet otopli, da sedem nanj in čeravno imam zaseboj že nemalo kilometrov na štirih kolesih (precej manj na dveh) ti iz lastnih izkušenj povem, da se spremenim v povsem drugega človeka. :evil:

Čuvaj se, namreč, bilo bi žalostno, če bi nekega dne nekdo zapisal v ta forum, da alessa ni več med nami.

Mogoče se kdaj na kakem alfa zboru srečeva na dveh kolesih. Mimogrede, bicikel izgleda fantastično. :wave:
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

Scremer napisal/-a: =D> Veš poznam en dober rek... No ne vem če je ravno rek, bi pa lahko to postal... Kdor ima, ima in naj tako tudi bo.

Naj ti avto lepo služi, kar se motorja tiče ti pa, glede na to, da si precej mlad polagam na srce; pamet v glavo predno sedeš nanj. Imam tudi motor in komaj čakam, da se spet otopli, da sedem nanj in čeravno imam zaseboj že nemalo kilometrov na štirih kolesih (precej manj na dveh) ti iz lastnih izkušenj povem, da se spremenim v povsem drugega človeka. :evil:

Čuvaj se, namreč, bilo bi žalostno, če bi nekega dne nekdo zapisal v ta forum, da alessa ni več med nami.

Mogoče se kdaj na kakem alfa zboru srečeva na dveh kolesih. Mimogrede, bicikel izgleda fantastično. :wave:
hvala...
ce bo srecanje ko bo lepo vreme,definitivno prej z motorom kot pa z avtom....drugace pa si sam tud pravim,da je treba pri motorju pamet v glavo,....pa zaenkrat mam kakih 20x vec lepih in uspešnih km z motorji kot pa z avtom(1500km),pa upam da bojo vsi naslednji tud taki
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

šafla napisal/-a:
Matjaz46 napisal/-a:Pismo gre enim lepo, namesto da bi starši men kaj dali, moram jaz njim. :(
Kar je tudi lepo...
...in pohvalno... Js bom svojim v roku 8let sezidal oz. kupil vikend na morju, samo pač še dve leti faksa tu in podiplomc v tujini... Bogat pa bom...sem se odločil že kot mlad fant :lol:

aless, dj ko boš pri akrapoviču vprašaj nekaj... samo firbec me matra, ampak a je ta tip res začel delat izpuhe za avte. Baje je v KP ena honda accord 2.4, ki ji je naredil kompletni sistem :? :?:

Tudi js sm že velikokrat slišal da jih dela in da ne vzame ravno premoženje zato :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
drhouse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Če Dec 20, 2007 4:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje, Sežana

Pepsi napisal/-a:
šafla napisal/-a:
Matjaz46 napisal/-a:Pismo gre enim lepo, namesto da bi starši men kaj dali, moram jaz njim. :(
Kar je tudi lepo...
...in pohvalno... Js bom svojim v roku 8let sezidal oz. kupil vikend na morju, samo pač še dve leti faksa tu in podiplomc v tujini... Bogat pa bom...sem se odločil že kot mlad fant :lol:

aless, dj ko boš pri akrapoviču vprašaj nekaj... samo firbec me matra, ampak a je ta tip res začel delat izpuhe za avte. Baje je v KP ena honda accord 2.4, ki ji je naredil kompletni sistem :? :?:

Tudi js sm že velikokrat slišal da jih dela in da ne vzame ravno premoženje zato :wink:
Ko sem pred časom kupoval zverinico v mojem avatarju, mi je ta, ki mi jo je prodal (zaposleni pri Akrapoviču) razlagal, da imajo podpisano pogodbo s Porsche-jem in še z eno drugo močno znamko, ki pa se jo ne spomnem. Glede ostalih avtov ne vem, je pa imel on kompleten Akrapovič izpuh na Integralki. To je bilo januarja 2007. Lahko kaj povprašam, če te zanima...
No Compromise! Just GTi!
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

izpuha glih ne bom direkt tam vzel....ampak prek elise,...drugac pa za €€€ se da verjetno vse zmenit,...al pa se zmenis z nekom ki tam dela,da ti nardi,...tak ma en na hondi crx
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

sem pregledal iskalnik pa nisem nic najdo....pozna kdo kakiga majstra,ki bi dokaj ugodno popravil blatnik,namrec zacela ga je dajat rja(kupil ze tak,zdaj pa je slo malo dlje),....fajn bi blo v okolici mbja,ker mi med tednom avto stoji in ga lahko pogresam...
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Uroš iz foruma ima nekoga v spodnjem dupleku, ki je z njim zelo zadovoljen. Nisem sicer prepričan če se bavi tudi z rjo je pa ličar in jaz se znjim dogovarjam za urejanje pragov na moji 156. Kako dober je pri tem bom pa še videl.

lp
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

eno vprasanje....

bi dal zravn letvic se ogledala barvat?...ker letvice bom dal zdaj zravn blatnika se pobarvat...
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

:cry:
Zadnjič spremenil Aless, dne Če Jun 26, 2008 7:05 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori
  • Informacija