Izgled strani in foruma

Izpadi foruma,...
Odgovori
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Tukaj lahko napišete predloge, kaj še postoriti, za boljši izgled strani in foruma, kaj manjka in kaj je odveč,...
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Živjo


Najprej vse čestitke za pravi Alfistični forum :D :D , vseh nas zasvojencev Alf.Resnično sem vesel tega in predvsem da se nas je nabralo že kar precejšnje število pravih Alfistov 8) .
Posredovati bi želel nekaj predlogov, morda bo kaj tudi uporabnih, ki bi pripomogli k boljšemu pregledu, izgledu in funkcionalnosti celotnega foruma ( morda sem kaj spregledal, kar je že možno nastaviti ).
- sliši se bedno, toda vseeno mi je slovnično bolj pravilno.Ime "Tvoj profil" bi preimenoval na "Moj profil"
- pri zasebnih sporočilih bi dodal še številčni podatek, koliko imaš prejetih, poslanih, odposlanih, shranjenih sporočil.Nekako bolj pregledno in logično bi bilo tudi da bi ta kategorija spadala pod meni "Tvoj profil"
- po podatke "Tvoj profil" bi dodal še sledeče podatke:
Hobiji
prepoved prejetih zasebnih sporočil da ali ne.
sortiranje tem po načinu, avtor, datum.
pri forumih bi zamenjal vrstni red med avtorjem in št. odgovorov, naprej pa bi bilo seveda št. ogledov teme.
pregled forumov.Sčasoma se bo nabralo precejšnje število uporabnikov in bi bila lahko v osebnem profilu nastavitev za koliko časa nazaj ti bi prikazovalo vse teme.
- in še najpomemnejše, pod nastavitvami "Tvoj profil" bi bilo zelo priporočljivo in zaželjeno imeti še podatke o vozilu uporabnika.Tukaj bi bili lahko razvrščeni vsi tehnični podatki o trenutnem vozilu in nekaj slik, kaj vozimo registrirani uporabniki table in kakšna vozila smo imeli v preteklosti registrirana.

Upam da sem podal vsaj nekaj predlogov, ki bodo pripomogla k sfriziranju in prepoznavanju naše table.Če bo še kaj se seveda javim in napišem.

Lep pozdrav adminu in vsem Alfistom, Giorgio

p.s. drugače pa vse ostalo špica in vse pohvale:))
Lp G.A.
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Živio

No kar zajeten spisek si napisal =D>, nekatere možnosti ki si jih napisal, bodo morale malo počakati, ker zahtevajo malo več časa, za ostale pa niti ni tak problem, se bom potrudil da v čim krajšem času kaj postorim okoli tega :D
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Mogoče bi blo fajn uredit garažo!
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Smo že mel debato na to temo...bomo nardil na pageu od kluba :)
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

Cool. Kdaj pa nej bi ta peage zaživel?
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Men je forum 1a!!!!

Mogoče kaka rubrika kjer je s pristaši drugih znam dovoljeno kreganje!! So mi že eni omenli če mamo kaj takega...hehehe!
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

k najdemo človeka da bo v phpju naredo komplet stran
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

V prihodnosti bom AlfaRomeo-si.com spremenil v portal, upam da mi bo ratalo postaviti nek test page, da boste videli kako to zgleda 8)
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Predelagam da tega ne počneš, ker bo folk preveč zmeden.. vrjem govorim iz izkušenj.. tkole kokr je zdaj je super ker je lično oblikovno izpravno, pregledno in super..
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

se strinjam naj bo tko k je
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Portal bo samo namesto prve strani, forum pa ostane tak kot je, bo pa v kratkem en link gor da se bo videlo, kako to izgleda. Mislim pa da portal ni tako nepregleden, saj omogoča lažji pregled nad novimi temami, pa še bi lahko našteval, no ja pa saj boste videli v kratkem en testi portal.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

kul
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

No tukaj si lahko ogledate portal, seveda je to testna zadeva s staro bazo, tako da ne pošiljat postov, komentarji so zaželjeni

http://193.77.158.153/alfa/portal.php
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Men je všeč =D> =D>
Slika
Odgovori
  • Informacija