Predlog moderatorjem II

Izpadi foruma,...
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

prjatu napisal/-a:Veloce zelo dober predlog, vendar v pomanjkanju časa vseh moderatorjev zelo težko izvedljivo, lahko se pa kdo javi ter zbere podatke, pa jih bomo z veseljem objavili
Veloce, super predlog, sicer nisi prvi s tem predlogom, pred časom sem tudi sam predlagal, ko so na stran lepili skenirane slike testov iz revij...

@Prjatu
Glede tega pa se žal ne strinjam, dejstva so taka, da se večini ne zdi vredno ukvarjat z internetno stranjo, edino za kaj pokritizirat se najde čas... To trobil že ves zadnji čas, pa se nekako nič ne premakne. Sam bi rad videl, da bil saj vsak teden nov članek...samo, sam tega ne zmorem.
Večino člankov in obvestil sva spisala dva avtorja, žal pa mi pisanje diplome vzame preveč časa, da bi se lotil še uresničitve briliantne Velocejeve iddeje.

Zanimive novice nekateri redno mečete na forum, nikomur pa se ne zdi vredno, da bi si vzel urco časa in prevedel pa bi dali na stran.

Vsaj tiste teste bi lahko zbrali in jih ponudili v obliki linkov.

Samo eno dejstvo:
STRAN BO TAKA, KOT BOMO SAMI HOTELI.
Naj še kdo zaviha rokava. pa bo takoj boljše. Sam pa imam trenutno druge prioritete (pišem diplomsko nalogo). Naj nekdo zbere pa bomo nekaj nardil. Vsi samo čakate, kaj bo klub nardil... ;)
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jah Gorazd, po eni strani praviš da ni res, po drugi pa potrjuješ da nimaš časa :D Jaz sem tako sklepal, ker vem da pišeta samo dva, zate sem vedel da si v diplomi, Matic je delal na montreal-motorsport, jaz sem sveži očka ... whatever

Če ima kdorkoli malo odveč časa ter bi rad kaj prispeval k naši skupnosti, bi bilo res zelo fajn, da bi se spisal še kakšen članek ter da bi se sproti objavljale novice. Torej, rabimo prostovoljce, honorarjev žal ni, se da pa sigurno za kakšno pivo zmenit :)
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

@prjatu:

zate podpis:

Slika

:mrgreen: :lol:
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

kaj pa če bi se podatki izpisali iz knjigice od avta vsaj teh novejših ki jih majo ker drugače na vsaki strani pogledaš drugač piše
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Odgovori
  • Informacija