Predlogi za boljši forum!!!!!

Izpadi foruma,...
Odgovori
Uporabniški avatar
GORA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 740
Pridružen: Ne Nov 25, 2007 11:06 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 159 SW 2.0JTDm TI & Alfa 75 1.6ie
Kraj: Ljubljana

Podpis pod tole z moje strani !
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Hvala za mnenje.

Razumem razlog pisanja in ravno v tej smeri upam, da se pozna naš (velik) trud, da se tema in na splošno celoten forum redno čisti ekscesnih dogajanj in se tudi vrši sankcioniranje nekaterih posameznikov. Žal pa se resnosti v debati ne more meriti samo s članstvom v klubu, zato tak predlog sicer razumem, a je za interese foruma vsaj trenutno po moje nerealen, ker na dolgi rok ne koristimo forumu kot celoti.
Vsak ima pač možnost izražanja svojega mnenja, a seveda do neke mere, za kar smo zadolženi moderatorji. Sam mislim, da je tukaj tudi viden nek napredek in da se debata odvija v vedno bolj konstruktivno smer.

Bomo pa predlog tudi interno predebatirali.
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

AR164TB napisal/-a:Kot nekdanji glavni sponzor,donator kluba (nekaj let sem brezplačno vodil finance za klub,pa nikoli nisem bil v vodstvu ...


Pozdrav iz Moravskih Toplic(blizu Banovcev)
Pozdravljeni,
lahko ste ponosni na svojo zapuščino, kajti ta vročični forum je pravo odkritje. Videti je kot, da se v tej državi, razen partizanov in domobrancev, politike in vrhunskega športa, nič ne dogaja, kar bi ljudi zdramilo iz ustaljenih tirnic. Trolanja je na tem forumu, v primerjavi z drugimi forumi in glede na vročičnost razprav, pravzaprav sorazmerno malo, kar je najverjetneje zasluga dokaj strogega moderatorja. Zato je zavoljo pravice do demokratičnega izražanja in raznolikosti prispevkov potrebno včasih malo potrpeti, kar pomeni preskočiti kakšen trol ali prispevek, ki ti ni zanimiv. Osebno tudi menim, da ima, ne glede na kvaliteto prispevka, vsakdo pravico izraziti svoje mišljenje. V nasprotnem primeru bo forum odmrl.

Glede najnovejše Giulie je najmanj kar lahko rečem, da gre za všečen izdelek in za dobrim konjem se pač vedno praši.

S spoštovanjem ...
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

AR164TB napisal/-a:... imam kar nekaj prijateljev,znancev....ki so zainteresirani za Giulio(sploh po reklami na TV) in so se pač obrnili name,ker vejo,da sem zvest znamki več kot 30 let in sedaj naj jaz tem ljudem priporočam tale naš forum,kjer bodo čitali poste od ......saj veste koga.
Tole ni ravno najbolj logično napisano ali pa sem samo drugačnega mnenja.
Zakaj bi nekdo, ki ima denar in si želi novo giulio končno odločitev sprejel na podlagi prebiranja foruma.
Namreč, na forumu potencialni kupec (z denarjem) giulie ne mora dobiti niti enega praktičnega nasveta, saj kolikor je meni znano še niti en forumaš ni predstavil svoje lastniške izkušnje z giulio. Le te pa štejejo največ. Nebuloziranje za 29.990-84.990 € pa je brezpredmetno.
Sam forum vidim bolj pomoč pri odločitvi za nakup rabljenega avta + seveda vse ostale prednosti z izjemo zgoraj opisanega.

@marko vitas: Zato je zavoljo pravice do demokratičnega izražanja in raznolikosti prispevkov potrebno včasih malo potrpeti, kar pomeni preskočiti kakšen trol ali prispevek, ki ti ni zanimiv.
Točno tako! Zgodilo pa se je obratno. Forum je pravo mrtvilo zadnje čase.
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

V neki drugi temi je bilo prelitih kar nekaj elektrončkov glede oglašanja na forumih, kdo naj bi sploh o čem razpravljal. Pristavljam svoj lonček: kljub temu, da nekateri menijo, da je internet postal globalna zarota popolnega nadzora, ostajam mišljenja, da je na spletu vendarle ostalo vsaj nekaj demokratičnosti. Ko se enkrat spustiš v razpravo, moraš vedeti, da smo od tod naprej vsi enaki. Je čisto vseeno, ali si kralj ali berač.

Lp ...
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

A se lahko doda nazaj funkcija pregledov lastnih prispevkov oz. tem v katerih je moj odgovor?

Ali je kje pa jaz ne najdem ](*,)
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Ne najdeš...
http://forum.alfa-klub.com/search.php?a ... 1&sr=posts" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

Včasih je bil zgoraj LINK Preglej lastne teme ki je zlistal vse teme v katerih si sodeloval. Easy in uporabno. Svoje prispevke seveda znam najt.
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Potem pa prek naprednega iskanja. 2 klika več, od tega ni še nihče umrl...
http://forum.alfa-klub.com/search.php?k ... it=Iskanje" onclick="window.open(this.href);return false;

Saj ni problem naštevat želje, kjer je omejitev domišljija...
Nekdo bi rad imel 216 tem (vizualnih stilov) na izbiro...
Ampak dejanska kvaliteta foruma zaradi tega ne bo boljša.
Le administratorji bi imeli dodatnega dela.

Boljši forum bo nastal predvsem z boljšimi prispevki. Tu naj se vsak zamisli, koliko in kako prispeva...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

Ta funkcija je do prenove obstajala in je ena najbolj uporabnih. Imajo jo praktično vsi večji forumi. Verjetno tudi nisem edini s to željo.

Ne pretiravaj pa z nekim pokroviteljskim odnosom. Z drugim delom o prispevkih pa se nekako stinjam...
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Bomo predlog umestili na dnevni red naslednje seje. Hvala za mnenja.
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

8) :-({|=
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

kaj ne gre, da ko si 1x prijavljen da te ne odjavi ovtomatsko če si nekaj časa neaktiven ?
zdaj je samo 15 min ?
super
axis86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 548
Pridružen: Ne Sep 10, 2006 8:02 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa romeo 156 1.9 jtd
Alfa romeo 75 1.6 carb
Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16V
Kraj: Žiri

Je slučajno pri meni težava ali ima še kdo problem, če v objavo priložim sliko in potrdim me odjavi s foruma. To se mi dogaja samo kadar pišem s telefona. Če ni slike dela OK.
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

tudi meni ne delajo slike
Če priložim sliko, mi napiše da je prevelika, ter da je max. dovoljena 2mb.
Ko pa priložim manjšo sliko, pa mi javi da je max. dovoljena datoteka 256kb
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
Odgovori
  • Informacija