Predlogi za boljši forum!!!!!

Izpadi foruma,...
Odgovori
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@GTAm: čeprav v temle tvojem vprašanju verjetno manjka kak glagol :mrgreen: , mislim da si me hotel vprašati, če bi bil sam pripravljen kak članek kdaj napisati. Takole je, kar se tiče tega, kar sem predlagal sam (alfaromeo.com ter podobno in prevod bistva članka), bi šlo. Če pa bi moral novice dobivati šesamnevemkje, potem pa bi rabil kaka podrobnejša navodila, usmeritve in podobno. Lahko pa napišem tudi poročilo iz uradne premierne predstavitve kakega novega Alfinega modela - če bodo potni stroški plačani :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ce slucajno najdem kaksen nov clanek, ki je v anglecini in ga prevedem, kam poslati to besedilo z morebitnimi slikami?

LP
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTA lover napisal/-a: Lahko pa napišem tudi poročilo iz uradne premierne predstavitve kakega novega Alfinega modela - če bodo potni stroški plačani :mrgreen:
v primeru plačila stroškov bi člankov najbrž mrgolelo :)

veseli nas, da si pripravljen pomagati, te bomo zlorabili :wink:
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

@prjatu: ni panike, za karkoli že ZS, drugače mi je pa itak žal, da sem zamudil vaše zadnje sestankovanje v Derbyju...Mi ni zneslo, žal.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Ja malo sem v naglici pisal. Vsekakor je vsaka taka pomoč zelo dobrodošla. Upam, da se vas najde čimveč, ki bi bili pripravljeni karkoli pomagat pri klubu.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja, kolikor čas pač dopušča, ni nobenega problema za kako pomoč. Kot je že Jonas vprašal - če se kaj najde/naredi/prevede, kam s tem?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Jonas napisal/-a:Ce slucajno najdem kaksen nov clanek, ki je v anglecini in ga prevedem, kam poslati to besedilo z morebitnimi slikami?

LP
Zelo lepo bi bilo na info@alfa-klub.com
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Prav tako se trudimo pravilno uporabljati ločila. :D
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

bass napisal/-a:Prav tako se trudimo pravilno uporabljati ločila. :D
sry sam tale je bla res mal mimo...
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

kdaj sm jz ze reku, da bi bli lahko malj bolj prijazni do novih uporabnikov?

pa sori za offtopic.
Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

sleby napisal/-a:kdaj sm jz ze reku, da bi bli lahko malj bolj prijazni do novih uporabnikov?

pa sori za offtopic.
OT!

Se strinjam!

Modi in admini, če bi radi vzdrževali nivo na forumu, nove uporabnike raje primerno usmerite in jim pomagajte na začetku. "Nadiranje" v štartu ne dela dobre/lepe slike o forumu in njihovih uporabnikih.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

OT.

Je res, in v zadnjih par dnevih/temah se to spet pogosto prakticira. Jaz se tudi ne spomnim ravno veliko novih in hkrati tudi aktivnih uporabnikov v zadnjem času - in ta odnos gotovo pripomore k temu.

Pa pardon za OT.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Že 100x je bilo povedano in tudi prakticira se, da če se odpre nova tema, ki že obstaja, se slednja zaklene in v njej navede linke kjer se lahko nadaljuje pogovor ali pa se združi v že obsotoječo temo. Če pa tega kdo ne more dojeti pa tudi prav. Nekateri so pač elergični če nimajo prav ali če se jim kaj popravi, žal je tako. Poleg tega če je kdo novi član ni opravičilo, da bo odpiral že obstoječe teme po tekočem traku, če pa tega ne more dojetu, mu pa žal ni pomoči. In še enkrat, vsakomur se pove kje naj išče, nadaljuje oz. kako in kaj.

Zelo lep primer je forum www.motosvet.com, kateri je za moje pojme eden najboljših, če ne celo najboljši forum v sloveniji. Probajte tam odpreti temo, katera že obstaja pa boste videli kaj se bo zgodilo. Je eden največjih forumov in kljub temu se ve kaj je red in se tega držijo.

@GTA lover: glede off topicov si se že s Prjatlom menil, si mogoče pozabil...

Lp
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Mogoče nisem pozabil, mogoče nisem bil edini v offtopic-u, mogoče bom začel mislit da maš osebno kaj proti meni :wink:...

Glejte, če ste trmasti glede tega, tudi OK. Pač sem navedel samo dejstva, kot kaže nisem edini, ki tako misli, to pravim samo zato, da bi mogoče imeli bolj obiskan forum in ne zato da jeb** mode v glavo in tako dalje...Če pa ste se pač odločili, da furate trmasto politiko naprej (BTW, search je zelo bogi tukaj, najde čist preveč rezultatov), pa tudi prav. Sam raje vidim isto temo dva- ali trikrat, kot da je to, kar iščem, sedemsto dvainštirideseti topic, ki ga najde search - ampak jaz nisem moderator.

Aja, Foggy, zelo mnogo se ti opravičujem ker sem taka baraba s temi offtopici, res, oprosti.
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6834
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Se strinjam z GTA lover-jem

Nakateri tu (ne samo adminni) so malce preveč alergični na nove forumaše ...
Res je treba vzdrževat nivo ampak nekatero so pa že prehude.

Samo tolko.

LP
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Odgovori
  • Informacija