Obnova amortizerjev ... Kje?

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zanima me kje obnavljajo amortizerje in jih strsajo?

in pa batnice bi moral skrajsati za 3 centimetre?verjetno samo urezati navoj?

in pa kasne so cene?
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

amortizer v Ljubljani in Vuga v Gorici.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Vuga naj bi imel kvalitetnejso storitev.. ceprav amortizer narei tudi vredu. ce se ti da vozit v gorico pa kar :D
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Za mene Vuga #-o :doubt:
Uporabniški avatar
r2
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 613
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

Jenko v Homcu. 2 leti garancije dobis. Cena za obnovo vseh 4 je pa okrog 125 Euro
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

Iskušnje z vsemi tremi....
--Amortizer...drag ko žafran, njegovo delo pa je srednja žalost.Ko pripelješ avto taj ti takoj skritizira amortizerje, pa tudi če so še dokaj vredu, nato ti jih obnovi po pol leta pa dela reklamacijo, ker so spustili....no mogoče se je kaj popravil v zadnjem času...čeprav dvomim

--Jenko...sicer naredi ugodno in dokaj dobra, vendar je njegov odnos tako nezainteresiran da je groza...sicer sem mu nesel amortizer za motor (ki jih tudi obnavlja).... bil pri njem 3x, videl ga nisem nikoli, na telefonu pa je bil strašno teško dosegljiv...po cca 14 dneh sem amortizer šel iskati, ker ga ni imel časa narediti :doubt: ...sestri je pa avto dokaj dobro zrihtal, čeprav odnos je bil bol bogi

--Vuga...za njega pa lahko rečem skoraj same dobre stvari...le da mi amortizerja za motor ni naredil takega kot sem si želel (trdote), se ja pa z njim komot dogovoriti in tudi če nisi zadovoljen ti zrihta zadevo (jaz bom nesel nazaj, naj mi ga malce strša--in mi je rekel da ni problema)
Hkrati bom dal zrihtat še avto, saj mi je prejšnega zrihtal super!!

LP
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

jaz bom svoje amortizerje dal rihtat tudi k VUGI naslednji mesec. bil tam 3x in nikoli nisem imel nobenih problemou... dobr ucasih zna mal spluvat italjanske znamke in pravi da so vsi isti k...c da je vse rjavo :D
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

kako pa to zgleda .. pridem tja pustim avto in grem na kavo za 2 h in pridem iskat al kako ,....
pač iz LJ do gorice se res nebi fjakal gor pa dol + če bo avto tam se nimam z čim :oops:
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

rapbit, tako nekako ja. Je bil @Vocko ne dolgo nazaj pri Vugi in mu je urihtal v par urcah kolkor vem. No, če boš šel k njemu, že pridem mimo da ti ne bo treba tam čakat :lol:
Slika
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

no super ... moram v čim krajšem naredit to ke jr avto kot ladja na valovih... al bom pa nove vzel...

sam ne vem še kaj se mi splača in kok je karkoli denarda pa bom neki skalkuliral kaj bom ...

se pa vsekakor najavim preden pridem u gorico :D

jutr gredo bremze od 16v gor tko da zdej ne bom problema hehe
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

No, glih prej mi je @Alfista reku, da je en kolega prejšnji teden peljal Mazdo k Vugi za obnovit amortizerje . Cena: 100€ za vse 4.
Slika
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

ahaaaa super.... hvala ... smo v kontaktu ...
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Jaz vem da obnavljal amortizerjev ne bom nikoli več. Raje dam tisto razliko zraven in imam nove, za katere vem da so dobri.

Vuga mi je na Xsari obnovil in 10% stršal vse 4. Po 3 mesecih je zadnjega desnega dobesedno vtrgalo in sem skoraj šel z ceste zaradi tega, ker je bil avto nevodljiv, prednji levi je pa začel spuščati, a mi je rekel da je ok, čeprav je bil cel masten. Za zadnjega me je napizdil da sem sam kriv in da sem ga zanalašč z vožnjo po luknjah sf***l.

Ampak ne glede na to. Zaradi reklamacije in uveljavljanja garancije sem bil tam 3x in vsakič sem moral zaradi tega iti prej iz službe (koristiti dopust). Raje bi takrat delal in z zasluženim denarjem pokril razliko do novih amortizerjev.

Tako je moje mnenje o obnavljanju amortizerjev in o Vugi, čeprav ima večina ljudi o njem dobro mnenje. Mogoče pa sem samo jaz imel smolo. :doubt:
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

bil 2x do sedaj pri vugi, zaenkrat zelo zadovoljen.
Slika
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

rapbit napisal/-a:kako pa to zgleda .. pridem tja pustim avto in grem na kavo za 2 h in pridem iskat al kako ,....
pač iz LJ do gorice se res nebi fjakal gor pa dol + če bo avto tam se nimam z čim :oops:
jp...jaz sem iz Lj in sem prišel k njemu (sem bil naročen) , mi je takoj avto notri dal jaz in punca pa sva šlal malo pa NG...ampak vse skupaj traja malo več kot 2 uri!!...če se ne motim je bilo cca 3 - 4 ure....ko sem prišel nazaj je že na 3/4 mel zmontirano

prve dni mi je bilo malce pretrdo, pol se je pa vse skupaj uneslo...glede lega pa je bilo od začetka že =D>

PS: a sem prav slišal, da možakar dela le še "normalen" šiht in da če prideš ob recimo 14ih te ne vzame??...ker meni je delal tja do 18ih cca 2 leti nazaj
Odgovori
  • Informacija