Uporabniška navodila / User's manual - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Boris18
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 111
Pridružen: So Avg 01, 2009 9:00 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

Navodil zal nimam, da se pa izognes vtipkavanju pina, pa le tega na sim kartici izklopis. Vsaj sam naredil tako.
Uporabniški avatar
bugisan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Če Jan 07, 2010 5:12 pm

laški napisal/-a:Ima kdo SLO navodila za 159 SW? Nujno jih rabim. Imam samo ITA kar pa mi je španska vas. Ali v elektronski obliki ali pa v knjigi.
Laški, imam SLO navodila v fizični obliki, če jih seveda še potrebuješ. Sem iz SG-ja.
laški
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr Avg 09, 2006 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ravne na Koroškem

Bugisan:

Najlepša ti hvala. Sm dobo English version (pc varianta) in je tud kr dobro. Res ti pa hvala da si se ponudo. Ob priliki častim drink!!! Če me opaziš me kr pocukaj za rokav - drink is on me! =D>
Život je takav, čupav i dlakav, glup i zajeban a samo je jedan!!!
Cizy69
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Jan 12, 2010 9:57 pm

Prosu bi nekoga že ima opis za Alfo 159???
Uporabniški avatar
bugisan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Če Jan 07, 2010 5:12 pm

laški napisal/-a:Bugisan:

Najlepša ti hvala. Sm dobo English version (pc varianta) in je tud kr dobro. Res ti pa hvala da si se ponudo. Ob priliki častim drink!!! Če me opaziš me kr pocukaj za rokav - drink is on me! =D>
Velja! Prvič, ko se srečava na koroških cestah, greva na drink. Naslednja runda je na moj račun :-)
Ali
Alfist
Alfist
Prispevkov: 498
Pridružen: Če Jan 22, 2004 7:09 pm

morda kaj za navigacijo? (ne vem katero verzijo imam, avto je l.2007)
BMW v garaži stoji, Alfa te pa čaka.
mp25
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Dec 17, 2009 9:51 am

Sem hotel slovenska navodila za 159 od uradnega zastopnika Avto Triglav. Pa so mi poslali, da stenejo 50eur + DDV
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

In kaj si ti pričakoval? Da ti bodo poslali navodila pa še čestitko za nakup rabljenega avta v tujini?
mp25
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Dec 17, 2009 9:51 am

Če bi mi jih poslali brezplačno bi se mogoče odločil da bi avto servisiral pri njih tako ga pa ne bom.
:)

Pa bi imeli tistih 50 eur hitro noter.
Nekateri se pač ne znajo iti biznisa.
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

mp25 napisal/-a:Če bi mi jih poslali brezplačno bi se mogoče odločil da bi avto servisiral pri njih tako ga pa ne bom.
:)

Pa bi imeli tistih 50 eur hitro noter.
Nekateri se pač ne znajo iti biznisa.
Originalna navodila v kateremkoli jeziku se da naročiti kot katerikoli drug nadomestni del avtomobila in kot tak ima ceno, ki jo postavi tovarna. Verjetno nisi tako naiven, da mislis, da bo AC tebi podaril 50 EUR vreden nadomestni del, samo zato, da bi ti hodil k njim menjat olje?

Je pa seveda druga možnost, da jih povprašaš, če se da dobiti navodila v elektronski obliki za slovenščino ali morebiti kak drug tebi razumljiv jezik. V takšnem primeru, pa se zna zgoditi, da ti prijazno pomagajo brez stroškov zate.
Emperor of The Dark Realm
slehernik
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1116
Pridružen: So Feb 13, 2010 10:46 am

mp25 napisal/-a:Če bi mi jih poslali brezplačno bi se mogoče odločil da bi avto servisiral pri njih tako ga pa ne bom.
:)

Pa bi imeli tistih 50 eur hitro noter.
Nekateri se pač ne znajo iti biznisa.
Jaz ti jih lahko posodim, pa jih poskeniraj pa daj gor. Sam pazi, da te SAZAS ne najde :)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Najprej vsem lp :) Ker tudi sam nimam navodil za svojo alfo sem se odločil pisati na Avto Triglav v prošnji za elektronsko obliko navodil (gre za AR 145). Po mailu sem dobil odgovor da jih v pdf obliki nimajo, mi pa jih BREZPLAČNO posljejo v tiskani obliki. Tako da z moje strani lahko rečem le da so mi naredili veliko uslugo in sem jim zelo hvaležen, hkrati pa so mi kot uradni serviserji naredili lep vtis in pa še večje zaupanje v njihove storitve. Tako da lahko rečem oziroma napišem da so vedno pripravljeni pomagati ne glede na to kaj potrebuješ.
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Za 145 ne dvomim da jih pošiljajo zastonj okoli... če imajo še kakšne stare zaloge na lagerju, za avte v aktualni ponudbi pa tega ne pričakovat :)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

TribesMan napisal/-a:Za 145 ne dvomim da jih pošiljajo zastonj okoli... če imajo še kakšne stare zaloge na lagerju, za avte v aktualni ponudbi pa tega ne pričakovat :)
To ne vem, so mi pa res pomagal pri tem iskanju, je nikjer najdu. Samo po moje, če bi se mal potrudu in jim napisal situacijo bi ti isto priskočil na pomoč. V glavnem, je vse stvar dogovora, hehe...
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Odgovori
  • Informacija