Giulietta QV, 1750 TBi 16V

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

enim,ki vsako toliko osvežujejo svojo temo tudi z nepomembnimi posti,da bo tema skoz aktualna,če ni to napihovanje ega....
Npr? Če že obtožuješ, potem to stori vsaj konkretno.
tudi sm sem razmišljal kam točno naj nalepim,in ker sem pričakoval tudi negativne reakcije,sem se odločil,da jo nalepim na praktično eneko mesto kot orig. ,pa spet nekomu ne bo všeč,jebiga,čeprav sem sliko dal za hec,kao,QV MA
Tudi meni osebno ne pade detelca preveč v oči, ker je preveč 145 style oz je premajhna. Giulietta ima lepe nove/oldschool trikotne deteljice ki pašejo zelo. Če si jih hotel imet, bi reku kaj, pa bi ti jih nabavili. Še jaz mam doma 2 kosa 3-kotnih deteljic.

Ima pa vsak svoj okus. Če ni volje po objavah na forumu, potem ne objavljaj. Simple as that.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-prosim moderatorja za izbris od slike (in slike) naprej,ker to ne vodi nikamor,se opravičujem,da sem zasmetil temo
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

MaStr napisal/-a:Kakršnakoli deteljica že.....
Postavljena je na napačno mesto :mrgreen:
alfafil napisal/-a:-tudi sm sem razmišljal kam točno naj nalepim,in ker sem pričakoval tudi negativne reakcije,sem se odločil,da jo nalepim na praktično eneko mesto kot orig. ,pa spet nekomu ne bo všeč,jebiga,čeprav sem sliko dal za hec,kao,QV MA
-tuki je in tukaj ostane
Stari, ampak ti pa res nisi za zafrkancijo. QV je na pravem mestu...vem...itak... Le zakaj misliš, da sem na koncu dodal zelenkota... :roll:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

MaStr napisal/-a:
MaStr napisal/-a:Kakršnakoli deteljica že.....
Postavljena je na napačno mesto :mrgreen:
alfafil napisal/-a:-tudi sm sem razmišljal kam točno naj nalepim,in ker sem pričakoval tudi negativne reakcije,sem se odločil,da jo nalepim na praktično eneko mesto kot orig. ,pa spet nekomu ne bo všeč,jebiga,čeprav sem sliko dal za hec,kao,QV MA
-tuki je in tukaj ostane
Stari, ampak ti pa res nisi za zafrkancijo. QV je na pravem mestu...vem...itak... Le zakaj misliš, da sem na koncu dodal zelenkota... :roll:
:wink:
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

That's the spirit :lol:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Dvojne objave sem premaknil v temo: Giulietta okvare. Tam nadaljujte z okvarami.
B|ind
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 638
Pridružen: Če Feb 04, 2010 6:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

A ve kdo kaj več o QVjki ki se prodaja pri Avto Triglav v LJ ?
QFV58
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Jul 25, 2016 5:43 pm

Zdravo!
Sem nov na forumu in me okvirno zanima sledeče:
Prodajali bomo ženino Giulietto Quadrofoglio Verde l.2012, bele barve, 50.000km, prva lastnica, redno vzdrževan, samo ročno pran, potrjena servisna knjiga, 18' alu (temnejša, original) platišča z letnimi gumami + 17' alu platišča z zimskimi gumami, xsenon itd, brez navigacije. Imam tudi originalne strešne prečke, avto ni bil nikoli poškodovan ali barvan, ima pa nekaj praskic od robnikov na letnih platiščih. Ker vem, da ste na forumu poznavalci znamke Alfa Romeo, me zanima, kakšna je okvirna vrednost našega vozila.
Hvala!
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

QFV58 napisal/-a:Zdravo!
Sem nov na forumu in me okvirno zanima sledeče:
Prodajali bomo ženino Giulietto Quadrofoglio Verde l.2012, bele barve, 50.000km, prva lastnica, redno vzdrževan, samo ročno pran, potrjena servisna knjiga, 18' alu (temnejša, original) platišča z letnimi gumami + 17' alu platišča z zimskimi gumami, xsenon itd, brez navigacije. Imam tudi originalne strešne prečke, avto ni bil nikoli poškodovan ali barvan, ima pa nekaj praskic od robnikov na letnih platiščih. Ker vem, da ste na forumu poznavalci znamke Alfa Romeo, me zanima, kakšna je okvirna vrednost našega vozila.
Hvala!

cca. 16000 € bi dobil brez problema verjetno...glede na to da ima nekaj več opreme...seveda +/- 1000€, da se ne bo spet kdo spotaknu ob 16 k €.

lp,

d
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Lani januarja smo za letnik 2011 (4 leta staro), 1. Lastnik, 40k km, usnje, 2 kompleta platišč (18 in 17 col) dobili okoli 16k€....šla v 2 dneh, odpeljal prvi kupec.
QFV58
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Jul 25, 2016 5:43 pm

Hvala za odgovora! Torej počakamo samo še na mlajšo sestro pa bo naprodaj :)
Kai
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Apr 10, 2016 8:25 pm

QFV58 napisal/-a:Zdravo!
Sem nov na forumu in me okvirno zanima sledeče:
Prodajali bomo ženino Giulietto Quadrofoglio Verde l.2012, bele barve, 50.000km, prva lastnica, redno vzdrževan, samo ročno pran, potrjena servisna knjiga, 18' alu (temnejša, original) platišča z letnimi gumami + 17' alu platišča z zimskimi gumami, xsenon itd, brez navigacije. Imam tudi originalne strešne prečke, avto ni bil nikoli poškodovan ali barvan, ima pa nekaj praskic od robnikov na letnih platiščih. Ker vem, da ste na forumu poznavalci znamke Alfa Romeo, me zanima, kakšna je okvirna vrednost našega vozila.
Hvala!

Sicer malo obrabljena fraza-ampak čisto relativno, kakšna bo ponudba v času, ko jo boš oglaševal in če se bo našel pravi interesent.
Sam sicer še nisem opustil ideje, da bom enkrat ponosen lastnik giuliette, ampak žal še ni bilo ponudbe za to, kar iščem. Sem že bil tik na tem, da kupim 1.6 jtd QV, ki je bila službeno vozilo AvtoTriglava, samo so mi prvo govorili o ceni 17-17,500, ko pa se ja avto dejansko odjavil pa so ceno dvignili na 19. Šlo pa je za 2015letnik, za povrh pa je na žalost bil desel.
Je pa bila letos spomladi na avto.net najlepša giuletta kar, sem jih videl do sedaj, ampak škoda, da je bila stari model-mi nikak vizualno ne potegne volan v starem modelu. QV, sicer 1.4 MA 170km s tct menjalnikom, in vinsko rdečo barvo od alfe 8c. Isto letnik 2012, kilometrov se mi zdi, da je imela okrog 25000(oglas je bil kot 3 avto pri hiši). Avto je na fotografijah zgledal res kot nov. Začela se je prodajat za 17.900 (ali 17.500, ne spomnim se več točno). No pa kakšnih dveh mesecih se je cena na oglasu spustila na 16.000 in potem je bil avto v kratkem tudi umaknjen z avto net. Ne vem pa, ali se je potem prodal, ali pa si je lastnik premislil glede prodaje.
Bi ti pa tak preko palca rekel, kot, je že nekdo pred mano napisal- če bi bila končna cena bližje 15, kot 16k€ in bi bila črne barve, bi bil zelo zainteresiran :P .
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Če se avto še prodaja, ga za "15.000" grem tudi jaz pogledati.
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

alfasan napisal/-a:Če se avto še prodaja, ga za "15.000" grem tudi jaz pogledati.
Alfasan a ti ni že 200 konjev premalo ? :) =D>
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

alfa-156 napisal/-a:
alfasan napisal/-a:Če se avto še prodaja, ga za "15.000" grem tudi jaz pogledati.
Alfasan a ti ni že 200 konjev premalo ? :) =D>
Saj ima več kot 200 konjev.
Z minimalnim vložkom nekje 270.
Odgovori
  • Informacija