Stikalo za luči - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Pozdravljeni,

v soboto mi je prenehala na AR 159 delat ročica za luči. Mehanski del same ročice - torej smerokazi ter dolge luči - mi delujejo, medtem ko ne morem uporabljati tipke menu ter ugašati prižigati luči s stikalom na ročici. Me zanima če je kdo od vas že imel podobne težave in kaj bi lahko bilo narobe...
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Po moje bo to,da nekje ni stika na tipki.Razmetat pa pogledat,če ne drugo pa po novo ročico.
Na prejšnjem avtu.mi je tudi tako crknilo,ampak meni ni delalo nič,ne smerkoazi ne luči ne nič.Sem nabavil novo ročico in je pol blo vredu.

l.p.
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Sej ravno to je hecno da ni crknila cela rocka ampak dolocene funkcije kot stikalo in menu gumb. Nic, bomo dal pac pogledat. Kulk pa to kej pride ve kdo?
lordinho
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: Sr Jul 23, 2008 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Sem imel enak problem en mesec nazaj. Delali so smerokazi, ne pa tudi tipka menu in stikalo za luči. Pretrgala se je ena izmed žičk, ki so mi jo zamenjali in sedaj dela. Tak da ni potrebno kupovat nove ročke.
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Ma sej vse lepo in prav sam da se to zgodi pri avtu starem malo več kot 2 leti mi je pa prav sramotno, pa še par stvari zraven v bistvu , in to ti je neka premium znamka :roll: Bom peljal naslednji teden v pregled pa da vidimo kako in kaj.

Hvala za vse odgovore
Odgovori
  • Informacija