SBK&SS

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Do prvih točk bo še trnova pot,vsekakor pa bo težje kot je bilo to v STK 1000 kar je prej vozil,ker v SS je res huda konkurenca tu ni polovičarstva! Vsekakor pa,če se mu na kateri od evropskih dirk,ki še prihajajo in kjer steze že pozna uspe pripeljati med 15 ali mogoče (upajmo,ampak bo težka) celo do 10 mesta bo to fenomenalen uspeh! Prvih 10 pa mislim,da je letos zanj nedosegljivo!!! Sploh ne dvomim v njegove kvalitete,problem je v materijalu,ki ga ima na rezpolago! Za tim,kjer je lansko sezono vozil E.Laverty (letos vozi tovarniško yamaho SBK) smo lansko sezono delali za njih karbonske wind kanale,ki pridejo v airbox ter dekle in še nekaj malenkosti in sem bil lansko sezono z prjatlom za katerega delam parkrat na dirki pri njih v boxu in ko vse to vidiš ti je hitro jasno zakaj je prvih 5 toliko hitrejših! :doubt: Mimogrede samo lanska elektronika in pripadajoča telemetrija,ki so jo uporabljeli za Lavertya stane več kot Markotov cel motor! :doubt: #-o
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Marko Jerman do novih 3 točk v Monzi za 13 mesto! Bravo Marko,sem si letos vse skupaj zopet ogledal v živo in Monza res nikoli ne razočara! Max Biaggi je na koncu ciljne ravnine dosegel zavidljivih 335 km/h,pa tudi Marko v 600 klasi je bil v končni hitrosti med hitrejšimi celih 288 km/h!
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

No pa se je začelo! Vsaj po prvi dirki zgleda vse po starem!Veterana se ne data! Ni kaj še vedno se divje peljeta!
Slika
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Ja, ampak bo pa zgleda ultra zanimivo letos. Biaggi je bil neverjetno hiter v nedeljo. Oba (Max in Carlos) sta imela smolo (eden v prvi, drugi v drugi dirki), tako da ni prišlo do neposrednega obračuna. Čeprav sem na strani rdečih, me je pozitivno presenetil Kawasaki, zgleda da so malo prišli k sebi oz. nazaj na stara pota kjer so nekoč že bili. Škoda za umik Yamahe, saj bi drugače bilo prvenstvo skoraj popolno. Bmw je tudi po prikazanem definitvno boljši kot lani in mislim, da z Melandrijem kakšna posamična zmaga tudi ni več tako daleč. Pri Ducatiju po starem; Checa kot kaže ostaja glavni kandidat za naslov, zanimiv zna biti tudi Giugliano, pa tudi v moštvu Liberty Racing se niso poslabšali kot kaže =D>
Vikend Gold karta (tudi vstop v bokse) za Brno je ca. 50 Eur :ylsuper:
POTENZA ITALIANA
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

No pol se pa julija mogoče še kje vidiva v Brnu!?
Jaz bom tudi na vseh treh italijanskih dirkah(Imola,Monza,Misano),za tu ni problem dobit karte gratis iz kakega teama v SS ali STK,kjer kakšna naša punca tud kakšno marelo drži mal za reklamo!
Monza par let nazaj SS Bery Veneman pa moja ženka
Slika
Slika
pa STK Savary
Slika
pa še par fotk
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Lepo, lepo :wink:
Ja ti javim sigurno, pa kakšno rečemo na mestu zločina.
POTENZA ITALIANA
Uporabniški avatar
Reborn MC
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 166
Pridružen: Sr Apr 18, 2012 4:39 pm

super dirka danes =D> je kdo gledal?
Odgovori
  • Informacija