Puše - AR 166

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Djmili
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne Jan 09, 2011 9:48 am

Fantje lep pozdrav.Upam da sem na pravi temi in potreboval bi malo pomoči.Ali bi mi lahko kdo podrejal puše zadnjih rok in puše v pesti za alfo 166 2.4 jtd s kakšnim tršim materialom in ali je to sploh mogoče.
Seveda tudi plačam in bi bil zlo vesel če se to da

LP
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Djmili napisal/-a:Fantje lep pozdrav.Upam da sem na pravi temi in potreboval bi malo pomoči.Ali bi mi lahko kdo podrejal puše zadnjih rok in puše v pesti za alfo 166 2.4 jtd s kakšnim tršim materialom in ali je to sploh mogoče.
Seveda tudi plačam in bi bil zlo vesel če se to da

LP
Kaj bi ti?? Puše podrejal s tršim materialom? Dejansko se vsa kovina "dreja" s tršim materialom. S Stružnimi ploščicami. Trde ko moja baba, ko jo trga :lol:
Če bi rabil obnovo puš, silentblokov itd pa je to čist druga stvar.
Če pa ti je iz nerazumljivih razlogov pobralo ozobje v pestu spredaj za polos pa zamenjaj z drugim. Nevem če se na podvozju kaj dreja razen diskov, če so še široki ampak zviti.

Še vedno pa mi ni ravno jasno kaj bi ti imel "zdrejano".
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

pomoje mal meša z besedo sprešal
a33
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 582
Pridružen: Če Jul 07, 2005 2:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

VERJETNO BI RAD BOLJŠI MATERIAL ZA PUŠE je to že kdo izvedel, dl tršega, kak držalo potem več ?
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

a33 napisal/-a:VERJETNO BI RAD BOLJŠI MATERIAL ZA PUŠE je to že kdo izvedel, dl tršega, kak držalo potem več ?
Men obnavlja podvozja http://www.gumakoren.com in mi dela puše iz gume, ki je predvidena za podvozja tovornjakov. Sem dokaz, da je kr veliko na tem ;)
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Kupi tole. Uniball še vedno ostane v premniku, kjer pride premnik pritrjen na roko.

http://carsiparts.com/en/home/61-alfa-r ... 68497.html

Jaz sem pri 210.000km ( pa jih je zihr več) zadaj menjal uniball-e, je bila sprednja guma na roki brezhibna. NIsem še slišal da bi jih kdo menjal.

Pa res rabiš take puše? Imaš vsak dan track-day? :)
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Q_4 napisal/-a:
a33 napisal/-a:VERJETNO BI RAD BOLJŠI MATERIAL ZA PUŠE je to že kdo izvedel, dl tršega, kak držalo potem več ?
Men obnavlja podvozja http://www.gumakoren.com in mi dela puše iz gume, ki je predvidena za podvozja tovornjakov. Sem dokaz, da je kr veliko na tem ;)
in kok ti je zdržal ta material od korena?
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

fiatseba napisal/-a:
Q_4 napisal/-a:
a33 napisal/-a:VERJETNO BI RAD BOLJŠI MATERIAL ZA PUŠE je to že kdo izvedel, dl tršega, kak držalo potem več ?
Men obnavlja podvozja http://www.gumakoren.com in mi dela puše iz gume, ki je predvidena za podvozja tovornjakov. Sem dokaz, da je kr veliko na tem ;)
in kok ti je zdržal ta material od korena?
Silent Bloki na Cougaru 4 leta oziroma 60.000 pa so bli kot novi še ... pač je pol avto šo v večna lovišča ](*,)
Sem ga razbil, da bi ti lahko povedal. Včeraj sem dal gor zgornje roke na moji 166 JTD. Bom vido kak dolgo bo to zdržalo. Sem pa mu že par kolegov pripeljal in do zdaj še vse vredu drži. Pa je tud par let nazaj že.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

no jA men so važni kolometri ne leta, glede na to da jih delam okol 50.000 letno 90% mestne vožnje :)
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

fiatseba napisal/-a:no jA men so važni kolometri ne leta, glede na to da jih delam okol 50.000 letno 90% mestne vožnje :)
Jaz sem imel cca 60% mestne vožnje s tem, da imajo po MB zjeban asfalt bolj kot mi na vasi.
Nevem kaj ti naj rečem. Sprobaj Dela poceni, gužvo ima, omeni mu mene, (na PVT dobiš več podatov o meni, če rabiš) reči brez računa,.. Poceni bo ziher, mislim pa da držalo bo kr tud.

Pa če gre obnovi tud nosilce motorja. Pač kaj rabiš. Vulkanizira.. Nevem .. probaj.

50.000 mestne vožnje?? Kaj si taxi ?? :lol:
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
izistyle
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 502
Pridružen: Pe Mar 16, 2007 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0

fiatseba napisal/-a:no jA men so važni kolometri ne leta, glede na to da jih delam okol 50.000 letno 90% mestne vožnje :)
Alfa taxi :mrgreen:
PAJCI1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Po Sep 19, 2011 10:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica

http://www.strongflex.eu/en/011407b-rea ... sh_18.html

Potem je cenej to pa isti material!
Uporabniški avatar
swifty
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 243
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 11:20 pm
Vozilo: ALFA 166 2.4 JTD 110 KW
Kraj: Cerklje na Gorenjskem
Kontakt:

izistyle napisal/-a:
fiatseba napisal/-a:no jA men so važni kolometri ne leta, glede na to da jih delam okol 50.000 letno 90% mestne vožnje :)
Alfa taxi :mrgreen:
Mislim da nč več alfa, temveč croma taxi :mrgreen:
Alfa 166 2.4 JTD 150 HP letnik 2003 prodana
Alfa 166 2.4 JTD 150 HP letnik 2002 zamenjana
Alfa 166 2.4 JTD 150 HP letnik 2005 kupljena
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

jp se mal manj kvari pa mal cenej za vzdrževat :D
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Ko bi vsaj kdo specifično napisal katere puše ga matrajo. Če vam avto pleše v ovinku čez luknje potem je to 99% puša na spodnji roki pri kolesu, ki pa je krogelni zglob. Zadeva paše od mercedesa če pogooglate 166 wobbly rear end boste našli kaj pa kako. Ne priporočam PU puš za daily ker je treba dosti mazat zadevo drugače kmalu škriplje.
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija