Search 3.0

Izpadi foruma,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Torino
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne Feb 15, 2009 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Živjo,

Za admina telih strani: prvič sem o tem spraševal 2009, nato 2013, zdaj je 2014 ... kdaj bi lahko končno upgrade-al BB 2.0 na "BB whatever", da bi bil search končno uporaben. (iskanje po topicu)

To ni težko opravilo: vsi posti, glave foruma, customizacije itd. se bodo lepo ohranili, skratka dela za max.1 dan z backupom, testiranjem na dvojniku in končno instalacijo nove verzije.

Uporabniki bomo zelo hvaležni. Če že Alfa nima nobenega novega modela imejmo vsaj mi nov model foruma.

Lep pozdrav, Torino

:roll:
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Na nadgradnji foruma se že temeljito dela, kdaj bo sicer dokončana se zaenkrat še ne da točno doreči, upamo da čimprej. In ne žal to ni 1 dan dela, če želiš dati ven spodoben izdelek, sploh če pomisliš da se mora s tem ukvarjati nekdo v prostem času.
Uporabniški avatar
godlike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 781
Pridružen: Po Mar 26, 2012 8:53 pm
Kraj: okolica MB

Bom povedal iz lastnih izkušenj z PHPbb3.

Iz 2 na 3 verzijo ne obstaja avto update. Torej je nekaj dela potrebnega pri transformaciji DB.
Najnižji update je iz 3.0.2 če se ne motim.

Ca. 5-7 od 10 forumov, s katerimi sem imel opravka sem imel težave.
Od 3.0.4 naprej so forumi postali tarča spam-a, tudi če je bila registracija zaprta. Težava je bila v tem, da jih bi moral takoj posodobiti, ker so se varnostne luknje izrabljale.
Samo to pa je druga zgodba ... .


No če se bodo tu potrudli in bodo vedno z verzijami gor šli, ne bo problemo.
Renault 4 GTL 1992
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2012
Ford Focus ST-Line karavan 1.5 (182) 2019
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Če potrebujete kakšno pomoč, ponudim svoj prosti čas in nekaj skromnega znanja, ki ga imam z administracijo forumov (npr. slo-racing.com)

Tole brisanje cookijev vsakih 14 dni mi že pošteno nažira živcev, da ne omenjam tega, da se mi neprebrane teme izgubijo, če se slučajno na forum prijavim z dveh različnih lokacij hkrati ali pa za pol ure pustim forum in pridem nazaj...
Odgovori
  • Informacija