Izgublja moč + Nihanje tlaka turbine - AR 159, 1.9 JTDm

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Zna bit tola kar je shark13 napisal...
abanjale
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 13, 2011 8:38 pm

Živjo, hvala za namige po vikendu odmontiram egr prav tako pa vržm oko še na senzor tlaka turbine ( kontrole nikoli dovolj)
lp
abanjale
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 13, 2011 8:38 pm

živjo
Danes čekiral egr rezultat čist k suzam prab tako čekiral senzor tlaka turbine.
Preveril tudi overboost ventil hmm napak nikjer, se je pa pojavilo nekaj novega namreč pri vžigu avto laufa par sekund in ugasne, ko ponovim start samo vergla.( glede na težavo sumim da ne dobi dovolj goriva ) ali bi lahko bilo še kaj druzga?
lp
Uporabniški avatar
shark13
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 167
Pridružen: To Jun 04, 2013 6:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: trbovlje

tudi ce je egr cist lahko zasteka (okvara elektronskega dela)
ko ti bo avto naslednic izgubil moc, primi za egr in ce bo bo vroc, je skoraj sigurno zastekan
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

probaj priklopit na računalnik mislim, da je opcija da 3x zapre in odpre egr... nisem siguren.
Alfa Romeo Giulietta
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

Zdravo!

Rabil bi nasvet v zvezi z AR 159, letnik 2009, 2.4 JTDm, čipirana brez DPF.

Par dni nazaj sem opazil da se je delovanje motorja malo spremenilo. Ne vleče več tako kot prej od 1500rpm, ampak začne turbina 'filati' šele pri 2000+ rpm. Pri polnem gasu (nad 3000 rpm) se mi zdi kot da slišim sikanje/veterni piš nekje spredaj iz armature). Opažam tudi, da ko spustim gas pritisk turbine pade na 0. Sicer nisem 100%, ampak mislim da prej ni padlo čisto na 0, ampak je cager vseeno ostal rahlo dvignjen (na nič je padal ko je bil še DPF in je izvajal regeneracijo).

Kakšna ideja kaj bi bilo? Sumim na kakšno počeno cev pri turbini, ampak zaradi vremena in pomanjkanja časa še nisem uspel preveriti.
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Si že skoraj 100% sam ugotovil težavo :D
159 2.0 jtdm
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Če je počena cev, mora precej kadit...
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

Kadi kar dobro, črn dim.

Ko sem poizkusil ugotoviti od kje prihaja sikanje, mi ni uspelo. Sikanja ni, ko avto stoji na mestu/v leru, ker tudi turbina v leru ne nafila polno. Med vožnjo pa se pa konkretno sliši ko nafila nad 0.8bar.
Grem danes mehaniku pa da vidimo koliko bo udarilo po denarnici.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Lahko je tudi intercooler...
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Grem stavit, da je cev, ki gre do intercoolerja. Najbrž okoli 100€.
159 2.0 jtdm
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

Je kaj kritično za motor, če se predolgo vozim s to napako?
exstremist
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Mar 07, 2014 9:47 pm
Član Alfa Kluba: 0

meni je enkrat preribalo cev iz turbine na intercooler, krivec je bil kompresor klime :) sedaj sem pa kupil novo cev in sem jo malo drugače zmontiral da se nebi s5 napaka ponovila.. sikanje je bilo pri meni kar očitno, zadnji odbijač je bil pri izpuhu ves črn in tudi dpf se mi je pogosteje basal. kupiti sem jo pa mogel itak na poblaščencu, ampak cene vseeno nihajo od servisa do servisa, tako da se splača malo poklicati naokoli.. pri veitu je bila ta cev okoli 160 eur ,jaz sem jo pa dobil pri stepančiču za okoli 130 eur :D
abanjale
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 13, 2011 8:38 pm

Po krajši odsotnosti nadaljujem z sago, pravilna ugotovitev glede egr -ja.Po testiranji smo ugotovili, da je škripnu / namreč ni bil vroč kot je predvideval nekdo ), ko sem ga dodobra opral sem ugotovil, da je šel rakom žvižgat ok se zgodi ) zamenjava le tega ( ga dobil dovolj ugodno da sem ga nabavil) :)
prav tako naredili prisilno regeneracijo in kaj ugotovil ; namreč pri kompletnem prisilnem regeneriranju je shematika pokazala 100 % regeneracijo, (pred proženjem 75 %) vendar je bil filter očiščen le 63% wtf?
Najbolj zanimivo pa je to da smo podoben postopek izvedli cca pred slabim mesecem in takrat je pred regeneracijo pokazalo 65 % zasičenost, potem pa ??? eeee se ne spomnem

To pa namreč še ni vse sedaj lepo delujejo bari na turbincelerju prav tako obrati , vendar se zelooo počasi dviguje hitrost, kakor da avto nima l 150 hp temveč cca oz komaj 100

Pri speljevanju prva in druga tudi če jih nateram do ornk obratov počasi nabijata hitrost. Naplano z idejami.?
Počutim se pri speljevanju tako kot da bi imel šasijo od ferrarija motor pa od fičota:) mislim po moči da nebo dileme in zlonamer proti fičotu:)
lp
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

Da še jaz poročam...napaka je bila počen hladilnik izpušnih plinov (karkoli že to je, toliko pa res ne vem o motorjih).
Napaka se je zavarila in avto zopet deluje kot prej.
Odgovori
  • Informacija