Ostati na AR 166, ali...?

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Riot88
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: To Feb 05, 2013 3:47 pm

+1 :mrgreen:

Zadnja prema pa vijolcni powerflex kar se dobi, ostalo pa Prekom.Pa bo mir pr bajt za neki casa, preverjeno.
izistyle
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 502
Pridružen: Pe Mar 16, 2007 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0

pozna kdo tole didijevo : viewtopic.php?f=1&t=41115" onclick="window.open(this.href);return false;

Bi bila za vzet? :)

didi....lahko tudi kako rečeš ti :D
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

izistyle napisal/-a:pozna kdo tole didijevo : viewtopic.php?f=1&t=41115" onclick="window.open(this.href);return false;

Bi bila za vzet? :)

didi....lahko tudi kako rečeš ti :D
kar se tiče moje skor nimam kj za dodajat, kar sem napisal da je bilo porihtano je bilo dejansko porihtano. Avto je garažiran bil pri meni. Ima par bušk od toče, nič konkretnega da bi bilo vidno iz avijona, prejšnjemu lastniku je nekaj padlo na levi blatnik, jst sm to dal poklepat in pobarvat, spotoma zrd kamenčkov se je barvalo tudi prvi del havbe, desni blatnik zaradi preliva, pa dal sem popraviti oz. prebarvati desno ogledalo ker se je začelo luščiti. Avto ima kodne kartice. Avto je bil v vsakdanji uporabi za vožnjo Ljubljana - Vrhnika, parkrat mesečno tudi Lj-Graz in Lj-Dunaj. Ker pa imam službo po novem dejasnko čez cesto mi avto več ali manj stoji, zato sem tudi napisal da je cena za alfiste 1.950€. V mojem lastništvu je bilo zamenjanih mnogo stvari, spisek je na tistem linku, ki si ga priložil, verjetno pa, da sem tudi kako malenkost pozabil.
Odgovori
  • Informacija