Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Mislim, da noben motor v Giulii ne izvira iz Fiata. 2.0 bencinar je GME blok, 2.2 dizel pa ima svoj izvor verjetno še pri navezi Chrysler Mercedes.
Ne glede na to za razvoj vseh teh motorjev skrbi FPT.

Vsekakor Giulia rabi nadgradnjo infotainmenta in opreme.

Vsi trije glavni Maseratiji (Ghibli, QP, Levante) sedaj končno že imajo matrične led žaromete, tako da je že skrajni čas da vodstvo FCA-ja neha furat to nesmiselno hierarhijo in eksluzivo pri opremi - sploh pri opremi ki ni zadnji krik (kot so led žarometi in surround parkirni sistem).
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

2.2 dizel je razvit in proizveden s strani fiatove tovarne na jugu italije, najdes ga pa zaenkrat v jeepu in alfi.
Pri jeepu je zamenjal starejsega 2.0 z 170 konji, pri flar pa naj bi bil kot stopnicka visje od 2.0 ki naj ga ne bi se ukinili.
Stratos
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 20
Pridružen: So Avg 12, 2017 8:14 pm
Vozilo: GiuliaQ2

ma glavno da ima avdi svoje motorje,bmw svoje pa tut mercedes ne pozna tujih morotjev s svojih izdelkih pa tut vsi modeli švabski se izdelujejo samo in edino v germaniji a ne :)
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Vazno je bolj da ne podajas takih postov o audiju in mercedesu kot je tvoj na prejsni strani ker izpades neumno.

Moje mnenje
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Bordo rdeca QV razstavljena v leclerku v lj. Narod se kar precej mota okol
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

Samo glede na to da je vozni park pred leklerkom star cca 10 let dvomim, da je prava ciljna skupina.
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Najdražji avti so ponavadi parkirani pred Lidlom in Hoferjem.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Miholl jaz točno vem o čem govorim boljša oprema v Sloveniji od moje je samo veloce in moja je bila 42.500€ ko je prišla v Slovenijo sem jo sam gledal na 3 metre ker sem videl 4 prve številke. Jaz sem imel srečo da sem jo dobil za ta denar. Psa v življenju ni bi vozil v nobenem avtu otroka mi pa lepo sedita zadaj v giuliji. 2.2 motor je popolnima nov in nima nobene veze z neko navezo Mercedes craysler in je bomba problem pa je če si jo ne moreš kupiti potem je pa vse narobe vsakemu tule gor, ko kaj kdo napiše pametuješ. Jaz samo pravim da svaba kot sta bmw 5 ali Mercedes e padajo cene nenormalno hitro. Lizard ima prav predvsem pri Alfi prevec obljubljajo in premalo delajo glede na to modularno platformo ki je top. In zakaj hudiča non stop na alfa forumu jamras čez Alfo in hvališ Nemce. A si ti na pravem forumu al si se zgubil ????? Alfi giuliji res manjka kakšen asistenčni sistem več in izboljšava info sistema to je pa tudi vse ampak poglejte ferrarija za 500.000€ nič od tega to je DNK Italijanov pač ne dajo toliko na to kot svaba. Danes je alfa giulia poleg nešteto nagrad pri auto express zopet dosegla prvo mesto med kompaktnimi limuzinami in nascal vso nemško znanje in kaj hvalijo motor menjalnik podvozje vožnjo varnost vse z odliko zdaj mi pa ti Miholl povej kaj bi se rad imel za dobrih 30.000€ ker si tule gor brez giulije najbolj pameten.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Miholl na kratko na giuliji te moti slaba prodaja ni karavana premalo asistenčnih pomagal in cena. Vidiš kako si lahko kratek. Lp
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Caci napisal/-a:Miholl jaz točno vem o čem govorim boljša oprema v Sloveniji od moje je samo veloce in moja je bila 42.500€ ko je prišla v Slovenijo sem jo sam gledal na 3 metre ker sem videl 4 prve številke. Jaz sem imel srečo da sem jo dobil za ta denar. Psa v življenju ni bi vozil v nobenem avtu otroka mi pa lepo sedita zadaj v giuliji. 2.2 motor je popolnima nov in nima nobene veze z neko navezo Mercedes craysler in je bomba problem pa je če si jo ne moreš kupiti potem je pa vse narobe vsakemu tule gor, ko kaj kdo napiše pametuješ. Jaz samo pravim da svaba kot sta bmw 5 ali Mercedes e padajo cene nenormalno hitro. Lizard ima prav predvsem pri Alfi prevec obljubljajo in premalo delajo glede na to modularno platformo ki je top. In zakaj hudiča non stop na alfa forumu jamras čez Alfo in hvališ Nemce. A si ti na pravem forumu al si se zgubil ????? Alfi giuliji res manjka kakšen asistenčni sistem več in izboljšava info sistema to je pa tudi vse ampak poglejte ferrarija za 500.000€ nič od tega to je DNK Italijanov pač ne dajo toliko na to kot svaba. Danes je alfa giulia poleg nešteto nagrad pri auto express zopet dosegla prvo mesto med kompaktnimi limuzinami in nascal vso nemško znanje in kaj hvalijo motor menjalnik podvozje vožnjo varnost vse z odliko zdaj mi pa ti Miholl povej kaj bi se rad imel za dobrih 30.000€ ker si tule gor brez giulije najbolj pameten.
Slika

Slika
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Roberth na 93 strani je nekaj fotk. Lp
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Hahaha... Roberth te ni prosil za slike...

Hotel je samo pokazati dve sliki, pa mu ni uspelo pravilno linkati zadeve da bi jo forum prebavil.

Sliki sta sledeči:
https://media1.tenor.com/images/542f622 ... id=4867442
https://media1.tenor.com/images/f590870 ... id=7768448
Miholl na kratko na giuliji te moti slaba prodaja ni karavana premalo asistenčnih pomagal in cena. Vidiš kako si lahko kratek. Lp
Mislim da ti nisi tisti, ki bo ljudem pridigal o tem kako morajo biti kratki...
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Je boljše brati nakladanje tistih, ki alfe giulije sploh nimajo in jo nikoli ne bodo imeli. Mogoče če jim jo bo mamica kupila....... :D
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Pac lej brezveze karkol diskutirat, se vid nivo intelekta po tvojih izjavah, sploh zadnji in se ne bom spuscal tako nizko. Uzivaj

Lp Miholl
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Vsekakor si lahko čestitaš da si v zelo elitnem klubu lastnikov italjanskega ponosa:

Slika
Odgovori
  • Informacija