Avtoradio: Raznorazne težave - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
AngryDeveloper
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Dec 16, 2018 7:59 pm

MaStr napisal/-a:Ne predvaja glasbe iz kateregakoli sourca, ali samo določenega (radio, usb, cd)?
Iz katerega koli sourca.
Uporabniški avatar
Z-147-159
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Nov 02, 2015 3:12 pm
Vozilo: AR 159 2.0 125 kW
Kraj: NM

Pozdravljeni!

Ena težavica z radiem v 159ki, navaden radio z mp3, blue&me, 2010 letnik - sploh ne dela.

Prej je vse lepo delalo, prejšnji vikend radio in ventilator - tema, kot da ni kontakta. Odklopil sem in priklopil akumulator in tako "popravil" ventilator - ogrevanje, na radiu še vedno tema. Danes sem zamenjal varovalko za radio v boxu v motorju in varovalko na radiu, ampak ni pomagalo..

Ali je kdo imel podoben problem? Mogoče je še kakšna malenkost katero bi lahko sam probal popraviti preden grem do električarja..?

Hvala in lp vsem!
samo316
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Nov 13, 2017 7:30 am

Lep pozdrav vsem:)
imam AR 159 2.4 2006 distinctive pa me zanima če ima bluetooth ker ga ne najdem nisem prepričan če ga ima moj model AR a mogoče kdo ve kaj :-k
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

če mas v sovznikovem predalu usb slot mas blue&me drzgace ne
alfanaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 42
Pridružen: Po Jun 03, 2013 10:42 pm

Zdravo,

v Alfi 159 2.0jtdm letnik 2010 imam vgrajen instant nav in me zanima, če kdo ve, kako povezati zadevo s telefonom namreč AUX priključka ne najdem, tudi iz radia, ki sem ga demontiral na zadnji strani ni AUX konektorja.
Povezljivost preko Bluetootha najverjetneje tudi ni možna ostane še samo možnost USB konverzije, za katero pa tudi dvomim. :-k :-k
Matevz25
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 104
Pridružen: Če Nov 12, 2015 9:44 pm
Vozilo: 159 1.9 JTDm, 2010
Kraj: Domžale

Zelo imam slab fm signal najde samo par najmočnejših postaj in sumim, da moram povezat pioneer z ojačevalcem antene v avtu. Zdaj pa katera žica v avtu je to pa nimam pojma.. bi kdo vedel? Se mi prav dozdeva? Hvala lp



Edit: premaknjeno v primernejši podforum ....
Odgovori
  • Informacija