Šobe za pranje luči - Giulia / Stelvio

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

Mi lahko kdo pomaga in priskrbi kataloško številko za šobo za pranje luči (leva, voznikova).

Opazil, da mi šoba konkretno pušča tekočino za stekla (prav iz vrha šobe pušča oz. tisto tesnilo skoraj na vrhu).
Dostop je dokaj dober že, če odstranim samo kolotek, ampak en šrauf je hudo težko dostopen, da bi odšraufal okvir za šobo.

Ter odstranit cev je še večja muka. Je treba gumo (cev) kaj segret, da gre dol?

Se šobe menja v kopletu (leva in desna) ali samo tista, ki pušča?
Verjetno bo veliko lažje, če odbijač potegnem dol?
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Meni ni dolgo nazaj isto. Popravilo sprednji odbijač dol menjava šob v celoti, če nimaš v garanciji cena mislim da dobrih 300€. S temi šobami in pokrovckami so sami problemi. No sedaj po menjavi tega mi pa nagaja zunanji senzor temperature zraka tak da bo potrebno menjati ogledalo desno v celoti. Lp
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Zavore pa kupi ate na AUTODOC so poceni ko so v akcijah, ker so boljše od originala. Lp
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

Caci napisal/-a:Meni ni dolgo nazaj isto. Popravilo sprednji odbijač dol menjava šob v celoti, če nimaš v garanciji cena mislim da dobrih 300€. S temi šobami in pokrovckami so sami problemi. No sedaj po menjavi tega mi pa nagaja zunanji senzor temperature zraka tak da bo potrebno menjati ogledalo desno v celoti. Lp
Hej,

300eur staneta nove šobe (oem, kopije ne obstajajo), vendar menjajo oz. prodajo zgolj v paru (obe šobe).
Malo smešno.

So tebi obe puščale?
Če ne, imaš mogoče eno staro še pri roki?
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ne nimam so jih zamenjali v garanciji obe so puščale desna bolj kot leva na žalost . 300 € tak so mi rekli na servisu ponaredek pa dvomim da obstaja. Lp
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

Kopij ni. Kupiš lahko samo komplet obe šobe in cevi. 314eur z ddv.

Nimaš kaj, zamenjano. Je pa vsaj simpl za zamenjat, ko odbijač malo odmakneš.
Odgovori
  • Informacija