156 Again:) on 17" str.4 for sale

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

Evo pa da jast se svojo alfico predstavim... 156 SW 1,8, letnik 2001. Do zacetka letošnjega leta se je vozila po milanu in pred kakim tednom prisla k meni:) avto ima 54 000 km(ja ok recmo ane:)-ker baje je nemogoče ugotoviti ce je bla vrtena nazaj-po zagotovilih avtotehne, ter papir iz italijanske leasig druzbe naj bi bili resnicni). Avto je biu kasko zavarovan in popravljen po vseh 4 robovih(strihan)... strihanje je bl cesko k italjansko tko da to bomo mogl se mal porihat:) Drugače mehanik ki jo je pregledal je rekel da je v zelo dobrem stanju. No ja jutri gre k ličarju popraviti se par prask nato pa nasledn tedn na eno ornk poliranje:) Kar bom se naredil je zatemnenje sip, amortizerji znižani ter feltnce(sam mal bo treba pocakat da bojo $$$). Pa seveda odpraviti bo treba skripanje podvozja:)

Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil rokkas, dne Sr Jan 20, 2010 2:45 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

lepa... =D>
res bo huda, ko bo popedenana, priporočal bi ti še pragove od sport packa oz. lesterja...veliko srečnih kilometrov =D> :wink:
Thrivial
Alfist
Alfist
Prispevkov: 449
Pridružen: So Maj 27, 2006 9:20 pm

Izgleda lepa. Za kilometre pa itak ves, da imas minimalne sanse, da je šest let star karavan iz Italije naredil manj kot 10.000 km na leto. :) Obutanost je pa tudi realnost italijanskega avtomobilskega trga, tako da nic hudega. :D

Naj ti dobro sluzi, da bos naredil veliko varnih, srecnih in zadovoljnih kilometrov z njo. :wink:

lp
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

ja glede kilometrov vem:) sam bi biu full bl veseu ce bi se dal ugotovit ker v pogodbi mamo clen da dobim popust za napake alpa lazne kmje...sam k fantje tm vejo da pri temu tipu baje negre ugotovit.(k nazaj jo nedam:) she is mine!).. ampak sej bom jo zdele na generalen pregled pelou tko da bo lepo tekla pol bomo pa zacel jo mal stimat:)
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

sm dans namontiral nove zmigovce:) mal je sam je pa zacetek:) a pasejo? k men se zdi da bolj kot oranzni alpa beli. Cez vikend bom pa se letvice pa ogledala pobarvou ce bo vreme vredu:)
Slika
JoHnI-B
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Po Feb 19, 2007 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Počasi se daleč pride :D , drugače pa zgleda ql črni žmigavci .
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Pašejo! Sam če boš pa ogledala, pa letvice pobarvu bi pa bol beli pasal.
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

sej bomo pol vidl... bom zamenjal jih ce bo tko:)
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

evo danes sem vse pripravil za barvanje jutri in ko sem letvico na sprednjem blatniku odmaščeval z razredcilom je crna barva takoj razmazala in po malo bolj ustrajnem delu so letvice spredaj ze zgleda v originalu bile bele in nato pobarvane na crno :doubt: zadaj je pa vse normalno... tko da spredaj so sedaj ze bele ampak itak cist druga bela tko da bom useen tud tam postrihal... samo lahko pa po tem sklepam da je biu menjan blatnik spredaj,je tako?
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Misliš odbijač? Ja nekaj je sigurno na tem.
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

evo dons sm dokoncal letvice pa ogledala, pa se luci sprednje sem "smoked" naredu(za kar se zahvaljujem uporabniku creed555 za fenomenalen tutorial). jutr se zmontiram nazaj pa poslikam:)
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

evo slike sam je z mobitelom k so mi digitalca odnesl na morje:)

Slika
Slika

p.s. a bi pasal se zadne luci mal zatemnit?
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Poglej si mojo......

viewtopic.php?t=10264&start=0

zatemnjena, črni smerokazi, črne luči, gta-look sprednje, znižana,......:P no trenutno brez motorja :lol:
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Zdaj ti avto zgleda super, ne uniči ga s kakimi pobarvanimi zadnjimi lučmi!
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

ja sej sm mal slike gledal pa nebom. Sam se pragove, feltnce, fedre pa sipe zatemnit and thats it
Odgovori
  • Informacija