Nova Lancia Delta

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Evo uradna spletna stran nove delte

http://www.thedeltaproject.eu/

LP
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Creed napisal/-a:Evo uradna spletna stran nove delte

http://www.thedeltaproject.eu/

LP
Page je full hudo narejen. Žal pa za avto ne morem tega rečt.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

der_Alte napisal/-a:
veloce napisal/-a:Glede na to, kakšna brutalna raketa je bila prejšnja delta, me tale spaček (vsaj kar se tiče zadnjega konca) ne prepriča.

Slika
Še enkrat ti nepismen človek. :lol: V to temo sem prilepil sliko stare Delte. Boš rekel, da je brutalna raketa? :roll:
Prilepil si sliko navadne delte, da si jo čim bolj diskreditiral.

Mislil sem tole.

Slika
Slika
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

veloce napisal/-a:
der_Alte napisal/-a:
veloce napisal/-a:Glede na to, kakšna brutalna raketa je bila prejšnja delta, me tale spaček (vsaj kar se tiče zadnjega konca) ne prepriča.

Slika
Še enkrat ti nepismen človek. :lol: V to temo sem prilepil sliko stare Delte. Boš rekel, da je brutalna raketa? :roll:
Prilepil si sliko navadne delte, da si jo čim bolj diskreditiral.

Mislil sem tole.

Slika
In na zgornji sliki je tudi navadna delta, ni EVO ni HF ipd. Pač dva primerljiva avta. Kar je hotel povedati je to, da vsi ko nekdo reče delta takoj pomislijo na HF integrale ali EVO različice kar pa je daleč od večine izdelanih in prodanih izdelkov. In ja, osnovna delta je grda neugledna škatla. To je podobno bedasto, kot bi si vsi ko nekdo reče 156 predstavljali GTA, ali pa ko nekdo reče Golf bi jim v glavo takoj skočil R32.

Lancia ne dela več Rally avtov ampak se prodaja kot Fashion/Premium znamka, tako ta delta sigurno ne bo videla finskih sneženih stez ali gramoza Grčije. Kakeršnokoli primerjanje s staro rally Delto je popolna bedarija.
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Mogoče res, ampak tale zadek meni ni noben hi-style fashion ampak neka korejska kopija in nato dvobarvno pobarvana, da zgleda lepše oziroma tale podobne luči ima Nissan Murano, če se ne motim. Hotel sem samo reči, da bi se zadaj lahko bolj potrudili, ampak to je čisto osebno mnenje.
Slika
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Zadek Nissana Murana je kopija Lancinih konceptov in nasploh njihovih, zdaj že hitro prepoznavnih zadnjih luči in ne obratno. Prav vse lancie imajo zdaj takšne luči, med nissani pa samo murano, ki pa je itak za mene grda kopija.

Med drugim ima takšne, če ne skoraj identične luči kot Thesis Morgan Aeromax. Imel jih je tudi nek se mi zdi japonski ali korejski koncept velike limuzine. Malo podbne pa ima še Maybah Exelero.

Sicer se pa takšne tanke luči na zadku vsake toliko časa pojavijo v avotmobilski industriji, ampak Lancine zgledajo, vsaj meni prekleto lepe in tudi najboljše interpretirajo takšno zamisel.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

se mi je pa cudno zdelo, zakaj mi je murano vsec :D
Slika
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

lizard napisal/-a:Zadek Nissana Murana je kopija Lancinih konceptov in nasploh njihovih, zdaj že hitro prepoznavnih zadnjih luči in ne obratno. Prav vse lancie imajo zdaj takšne luči, med nissani pa samo murano, ki pa je itak za mene grda kopija.

Med drugim ima takšne, če ne skoraj identične luči kot Thesis Morgan Aeromax. Imel jih je tudi nek se mi zdi japonski ali korejski koncept velike limuzine. Malo podbne pa ima še Maybah Exelero.

Sicer se pa takšne tanke luči na zadku vsake toliko časa pojavijo v avotmobilski industriji, ampak Lancine zgledajo, vsaj meni prekleto lepe in tudi najboljše interpretirajo takšno zamisel.
Sej ne rečem, sam gledam bolj na to, kakšna je ciljna skupina kupcev za tak avto. Po moje so to bolj mladi in mladim je ponavadi všeč bolj agresivnost, zato razni Golfi, Astre, Bravo, Stilo,...
Sej tale Lancia je spredaj zelo lepa, sam zadaj mogoče preveč nekaj posebnega in to zna biti bolj hendikep, kot pa plus, kar se je jasno pokazalo pri Lancii Thesis.
Slika
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Pri Thesisu se je jasno pokazala zgolj takratna nesposbnost Fiata kako prodati zelo dober avto.

Delta je vseeno delana za starejšo ciljno skupino kot bo recimo 149ka in Bravo. Sicer pa meni zadek deluje ne glede an vse, elegantno in čisto dovolj športno. Ne rabi agresije.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

veloce napisal/-a:Sej ne rečem, sam gledam bolj na to, kakšna je ciljna skupina kupcev za tak avto. Po moje so to bolj mladi in mladim je ponavadi všeč bolj agresivnost, zato razni Golfi, Astre, Bravo, Stilo,...


:lol: :lol: :lol: sem skoraj padel iz stola #-o . Veloce ma ti to res misliš :oops: :?: Golf = agresivnost ? :roll: Dej pridi na srečanje ki bo zdaj v kratkem, da ti dam eno okrog kepe :lol: :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

No saj tole izjavo o Golfu sem jaz kar preslišal, ker se mi enostavno ni dalo spuščat v takšno debato :D.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Slika
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Predstavitev Delte v Genfu :D

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Bolj ko je gledam, bolj mi je všeč. =D>
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Pa LED diode ima na spodnji strani prednjih luči. =D>
Odgovori
  • Informacija