pa sem jo dobil ...novo lubico (QV-jka od strani 7 naprej)

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

.....ampak ne tisto, ki sem jo iskal.....
evo nekaj drugega se je pojavilo....

156 sw 1,9 JTD M-Jet
2005 letnik
83000 km
usnje,navigacija,tempomat,bose sistem, PDC, nema šta nema....konec tedna jo sicer dobim v domačo oskrbo...je bila par dni nazaj pripeljana iz Italije....upam da mi bo dobro služila....še vedno je opcija 159-ka če se najde.....ampak mogoče bom pa kr pri tej ostal če mi bo všeč heheheh

evo par slik od včeraj ko sem jo še testiral.....ko bo doma in zrihtana se bom pa bolj posvetil fotografiranju....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Zadnjič spremenil kostolomc, dne Pe Okt 02, 2015 8:37 am, skupaj popravljeno 2 krat.
Urke
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 31
Pridružen: Sr Jan 28, 2009 11:59 pm

Heh, jaz sem imel tudi tole priliko kupiti, ampak nekako še vedno vztrajam pri 2,4jtdm, mi jo je pa ponujal kak teden nazaj, no ko sem ga včeraj klical je rekel, da jo bo verjetno nekdo kupil in evo ga...že se pojavi tule gor :lol: :) , kva je Slo. mejhna

Avto je baje tip-top, sicer pa razvidno iz slik izgleda fenomenalno. Malo poročaj kako se kaj odnese.

Lp 8) 8)
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

želim ti veliko varnih in srečnih kilometrov, še prej pa jo natankaj :lol: aja, in operi 8)
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

Urke napisal/-a:Heh, jaz sem imel tudi tole priliko kupiti, ampak nekako še vedno vztrajam pri 2,4jtdm, mi jo je pa ponujal kak teden nazaj, no ko sem ga včeraj klical je rekel, da jo bo verjetno nekdo kupil in evo ga...že se pojavi tule gor :lol: :) , kva je Slo. mejhna

Avto je baje tip-top, sicer pa razvidno iz slik izgleda fenomenalno. Malo poročaj kako se kaj odnese.

Lp 8) 8)
šit je res mejhna hehehhe...mi je omenjal ja daima še enega v igri ampak da je tistemu prioriteta 2,4 hehehe.....
ja res je tip-top videti......pa še ta teden mi jo bo pripravil do konca...
je pa rekel če bom želel mi bo piskal 159-ko in to vzel nazaj v računa če bom še hotel hehehe.....

itak ko bo doma sledi popolno čiščenje hehehe
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

....Potem si pa nikar ne delaj dodatnih stroškov (prepis...) in takoj štartaj na 159-ko...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

MaStr napisal/-a:....Potem si pa nikar ne delaj dodatnih stroškov (prepis...) in takoj štartaj na 159-ko...
Točno tako. Sicer pa jaz ne bi nikoli vzel 156ke, če bi imel namen kuputi 159ko. Čemu, če pa lahko kupim precej boljši avto.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

lizard napisal/-a:
MaStr napisal/-a:....Potem si pa nikar ne delaj dodatnih stroškov (prepis...) in takoj štartaj na 159-ko...
Točno tako. Sicer pa jaz ne bi nikoli vzel 156ke, če bi imel namen kuputi 159ko. Čemu, če pa lahko kupim precej boljši avto.
....Res je. Novejši, boljši materiali, veliko bolj atraktiven in še (malo)večji je...
Če si srce želi 159-ko in če finance omogočajo - čemu sedaj to premišljevanje? Nikar ne hiti, žal ti bo...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

mah upam da mi ne bo žal no....klinc....pa 7k evrov je razlike...za 1 leto razlike med avtoma.......sej ne rečem....oblika tut nardi svoje....
Uporabniški avatar
ramo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 313
Pridružen: Sr Maj 04, 2005 3:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kje pa si jo vzel? Izgleda lepa. Jaz že nekaj časa iščem kakšno lepo 156 SW FL 2,4 m-jet pa izgleda precej nemogoča misija :doubt:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

No 7k je kar razlika ja, iz tega pogleda je popolnoma logično. Jaz sem govoril v primeru, da finance to omogočajo. 159ka ima še eno drugo prednost - je precej bolj varna.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

bravo, še ena sestrca =D>
Slika
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

hehehe pa k maš glih Bežigrad omenjen v profilu...se bosta kdaj tudi tam srečali hehhe...sej sm z Bežigrada doma hehe
alfa 156 gta
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:13 am

sumljive tablice :doubt:
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

hehehe so ble gor samo za testni kilometrček.....jutri po 14-ti uri bojo gor nove frišne.....avto je homologiran,davki plačani,jutr nardi prodajalec še tehnični in ga grem registrirat......uhhh komi čakam.....v soboto pa morje.....pa mal sprobat zverino....ventile predihat hehehe....pa poslikat mal bolj....v nedeljo pa generalka.....čiščenje hehehe.....yesssssss
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

lepa :D
Odgovori
  • Informacija