Ali kdo pozna to Alfo - 8

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

Pozna kdo:

Slika
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4822234&show=1

Prvi je baje iz LJ

Slika
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4802579&show=1


Ljubljana-Idrija

sicer sem oba ze pogledal ampak me zanima ce kdo pozna katerega od teh...
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

B|ind napisal/-a:Misliš da je že drugi komplet zavor zanič ? Potem jih ima pa 240 000 :lol:
Pokliči Peteno, mislim da je telefon 113 Smile

Sinister: Prva mi je ok,ampak notranje oblazinjenje je pa bruh. Pri drugi je pa že drugi lastnik...
Slika
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

Alfa33 napisal/-a:
B|ind napisal/-a:Misliš da je že drugi komplet zavor zanič ? Potem jih ima pa 240 000 :lol:
Pokliči Peteno, mislim da je telefon 113 Smile

Sinister: Prva mi je ok,ampak notranje oblazinjenje je pa bruh. Pri drugi je pa že drugi lastnik...
Notranjost je v zivo malce manj gay, je pa se vedno bruh :oops: Ima pa zanic sklopko in VDC&ABS fail.

Druga je ... :evil:
Btw, ce bo kdo v kratkem kupoval GT naj se izogiba rdece GT & krom platisc
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Lep pozdrav

Kupujem si tole GT-jko in se popolnoma nič ne spoznam na Alfice...Zato Vas lepo prosim za kakršnekoli nasvete, pomoč, predloge pri nakupu, to bo moja prva Alfa katero kupujem 8).

Tudi tisti, ki ste si kaj takega lastili, se ne zadržujte in kakršna koli beseda in nasvet je zelo dobrodošel :mrgreen:


Še link:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4697887&show=1

V naprej se vam zahvaljujem

:D
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

volan mi zgleda precej zlizan
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

mihecmiha napisal/-a:volan mi zgleda precej zlizan
Mogoče res, vendar pa....če pogledamo sedeže zgledajo kr vredu :wink:
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

mihecmiha napisal/-a:volan mi zgleda precej zlizan

Dvomim,da je razumel, kaj si želel povedat.... ! Km ima pa (1)88.xxx ?
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Ponavadi je vse na sliki lepo, ko pa v živo vidiš ti pa slabo postane.Vsaj take sem imel jaz iskušnje, ko sem kupoval mojo 156ko.
Po pravici povedano skoraj ne verjamem, da ima tale alfica samo 88kkm.

Drugače pa je že nakaj napisanega o nakupu prve Alfe tako, da si malo poglej in sem ziher da boš dobil 3/4 odgovorov na svoja vprašanja.

Mogoče kar se tiče motorja...jaz imam enak motor in sem zelo zadovoljen, vendar pa imajo lahko ti motorji probleme s porabo olja ter ojničnimi ležaji v kolikor se ni z avtomobilom lepo ravnalo ter vzdrževalo.
Jaz imam sicer trenutno 140kkm brez težav vendar olje menjam na max 12kkm.
Tudi porabo računaj okoli 10l na relaciji kakšen liter manj.
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Yagi-san napisal/-a:
mihecmiha napisal/-a:volan mi zgleda precej zlizan

Dvomim,da je razumel, kaj si želel povedat.... ! Km ima pa (1)88.xxx ?
Hehe, ne sem razumel, da je ciljal na km samo mi pa ni jasno kako ima potem sedeže dobro ohranjene - se ne bi reklo, dajih ima več kot 100.000km prevoženih, no razen če je vozila oseba peresne teže in se na sedežih nič ne pozna...se pa strinjam, da je po slikah soditi zelo varljivo...
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ARfan napisal/-a:Ponavadi je vse na sliki lepo, ko pa v živo vidiš ti pa slabo postane.Vsaj take sem imel jaz iskušnje, ko sem kupoval mojo 156ko.
Po pravici povedano skoraj ne verjamem, da ima tale alfica samo 88kkm.

Drugače pa je že nakaj napisanega o nakupu prve Alfe tako, da si malo poglej in sem ziher da boš dobil 3/4 odgovorov na svoja vprašanja.

Mogoče kar se tiče motorja...jaz imam enak motor in sem zelo zadovoljen, vendar pa imajo lahko ti motorji probleme s porabo olja ter ojničnimi ležaji v kolikor se ni z avtomobilom lepo ravnalo ter vzdrževalo.
Jaz imam sicer trenutno 140kkm brez težav vendar olje menjam na max 12kkm.
Tudi porabo računaj okoli 10l na relaciji kakšen liter manj.
Se strinjam glede slikc, sem že dal kar nekaj ogledov za sabo...uffff...natanko tako kot si povedal...slabo ti postane v kakšnih primerih :)
Piše pa da ima serv. knjižico...to je že nekaj kar se tiče km, leeeeppo vas prosim - popravite me če se motim #-o :lol:
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

MaStr napisal/-a:Napačna tema:
viewtopic.php?p=356779#356779
Poleg tega če kdo pozna tale avto, me zanimajo tudi izkušnje in nasveti ter predlogi glede GT-jke...zaradi tega sem rajši odprl novo temo, tudi več ljudi mi lahko odg. in dejansko opazi moje povpraševanje kot pa v tisti loteriji, pravi listnati jesenski kolekciji vprašanj...toliko barv...toliko različnih vrst...toliko spregledanih...itd. :D

Zato sem raje odprl novo...rabim čimveč nasvetov predlogov in ljudi, ki pozanjo karkoli glede tega avtomobila, kajti se resno odločam za nakup :D
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Đasimn napisal/-a:Piše pa da ima serv. knjižico...to je že nekaj kar se tiče km, leeeeppo vas prosim - popravite me če se motim
Velikokrat je servisna knjižica izpolnjena z isto pisavo in pisalom tako, da ne se preveč zanašati na to :D sploh če je avtomobil uvožen.
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ARfan napisal/-a:
Đasimn napisal/-a:Piše pa da ima serv. knjižico...to je že nekaj kar se tiče km, leeeeppo vas prosim - popravite me če se motim
Velikokrat je servisna knjižica izpolnjena z isto pisavo in pisalom tako, da ne se preveč zanašati na to :D sploh če je avtomobil uvožen.
Ja res je...

Mislim, da je najpametnej kakšnega dobrega poznavalca povabiti in se skupaj zapeljati na ogled in dobro pregledati sam avtomobil ter nato se dobro ''zahvaliti'' poznavalcu 8) :wink:

Pozna kdo kakšnega??
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6069
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Z rabljenimi avtomobili gre nekako takole:

v LJ spraskan avto, malo višja cena, pa trgovec reče, da bodo za to ceno avto še poštimal in stranka zasije z očmi, ker po avto napeglan.

v dolenjski regiji pa kiklca obvezno napedenana, pod kiklco pa podrtija. Tam folk pada samo na zunanji izgled. Zato so večinoma avtomobili z dolenjske podrtije.
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

V moji so tudi sedeži zelo lepi, pa ima avto nekaj čez 170 000 km tako da... Volan, prestavna ročica in stopalke so dosti boljši pokazatelj. Vzemi nekoga, ki se spozna s seboj in pelji avto na uradni servis kilometre in ostalo pregledat. Vprašaj kdo je bil prejšnji lastnik in probaj najdt telefonsko. Če je avto uvožen, najdi koga, ki zna jezik, da pokliče in vpraša. Večina avtov je bla tko al pa tko butnena, če je bilo minimalno in ne vpliva na vozne lastnosti ( avto ne vleče v kako stran...) in je bilo kvalitetno popravljeno, se nimaš kaj sekirati. Zakaj pa ne kupiš raje 3.2 mašince?
Zaklenjeno
  • Informacija