Za pomoč pri nakupu ponujam denarno nagrado

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Lepo pozdravljeni, forumaši.

Vem, da je tole off topic ampak zanima me v kolikor kdo pozna naslednje tri avtomobile:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=885 ... IN%20-%20B...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=842 ... ...ODLICNA....

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=431 ... A%20NAVIGA...

za pomoč ponujam denarno nagrado kot stoji v naslovu.
Sem mnenja, da je bolje vprašati in plačati za info kot se kasneje tolči po glavi.
Lep preostanek popoldneva vsem skupaj.
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
Cefizelj
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Po Sep 13, 2010 6:23 pm

Zadnjo kar izpusti ker je pomoje že 5 let na netu...
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Ta prva mi je zanimiva a jo mogoče poznaš?
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Prvi občasno sveti lucka za motor.



.

.
A........ A..... A DOBIM NAGRADO?
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Dobiš v kolikor poznaš zgodovino avtomobila in mi podaš pravilne informacije drugače pa hvala za info :)
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

zakaj pa ne vzameš tole ?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=850 ... ema%20PLIN

2k€ dražja, ampak če je avto ok, ni neke razlike proti tistim trem primerkom. Poceni tak avto itak ni v nobenem primeru.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

ROBERTH napisal/-a:Prvi občasno sveti lucka za motor. ...
To je pri vseh z naknadno vgrajeno plinsko napeljavo, ker nihče z znanjem ne seže dlje kot je vgradnja. So potem še fine nastavitve. In plinski ECU ne nadomesti originalnega, temveč je le dodatek. In potem so napake, katere plinski ECU ne krmili. Kot je naprimer variabilni del na odmičnih gredeh. Kar je že @Tribes omenil.


Kot drugo, se pozna nekaj na dajatvah za cestnino med 3,0 in 3,2. 170€
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

meni na 2.5 v6 ter 3.0 v6 motorju niti enkrat ni posvetila lucka za motor. Pa sem naredil skoraj 250k na plin. Je pa res, da se ne gre igrati z vgradnjo na kupone in pri pasjerejcih...
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

prve se ogni na daleč, imel jo je neki mulc s katero ni ravnal ravno lepo, vem da je bil menjan računalnik menjalnika ker imajo thesiske tega letnika težava z elektriko in računalniki menjalnikov, poleg tega pa bi bilo treba narest obsežni servis na plinski napeljavi in seveda tudi na avtu. sicer pa če kupuješ 3.0 V6 ali več mašine (MOJE MNENJE) je nesmiselno kupovat take ki so predelana na plin itd...kot sm reku to je moje mnjenje in takih avtomobilov tudi ne gledam...tudi sam vozim 166ko s 3.0 V6 motorjam!lastnik bi biu en 5 se mi zdi če sm prou vidu...

kar se pa tiče zadnje kot je že nekdo omenil je na netu najmanj 4 leta, in je trenutno v stanju ki zahteva vložek najmanj 3.000€ če hočeš zrihtat kar je treba zrihtat, lahko najprej začneš pri mašini,nadaljuješ na podvozju, pri lučeh, in gume pa še verjetno kaka malenkost bi se najdla;) da ne govorim da o nižji ceni noče ravno slišat.aja še to...ko sem prišel tja 3 gume spuščene in totalno na tleh, avto cel popraskan, xsenon žarnici nista goreli, inštrument plošča kot novoletna jelka tko da ne verjamem da so lih uspel kar kol poštimat...

ta druga katero sem tudi sam gledal 14 dni nazaj nisem najdu nč tazga kar bi me odvrnilo od nakupa, peljal se res nism, motor je lepo delal, avto je tudi lepo očuvam in začuda na pogled ni nek klump....kaj in kako naprej se nisem zanimal ker mi ne gre v garažo, ker sta in 166ka in thesiska prek 4.70 dolžine. to je moje mnjenje o teh treh katere sem pogledal in kaj sem opazil!

lp
Zadnjič spremenil didi, dne To Sep 23, 2014 9:15 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

skyblue napisal/-a:zakaj pa ne vzameš tole ?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=850 ... ema%20PLIN

2k€ dražja, ampak če je avto ok, ni neke razlike proti tistim trem primerkom. Poceni tak avto itak ni v nobenem primeru.
če bi bila tok super bi verjetno že šla, ker tudi ta se prodaja že najmanj dve leti le da je lastnik prišel z ceno iz 7.000 al clo 8.000 pod 5k €
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

ROBERTH napisal/-a:A........ A..... A DOBIM NAGRADO?
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Dobr sem se nasmejal...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

didi napisal/-a:
skyblue napisal/-a:zakaj pa ne vzameš tole ?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=850 ... ema%20PLIN

2k€ dražja, ampak če je avto ok, ni neke razlike proti tistim trem primerkom. Poceni tak avto itak ni v nobenem primeru.
če bi bila tok super bi verjetno že šla, ker tudi ta se prodaja že najmanj dve leti le da je lastnik prišel z ceno iz 7.000 al clo 8.000 pod 5k €
No ta je moja in tvoje navedbe drzijo.
Ja seveda bi sla, ce bi menjal za vse zivo kar mi je folk ponujal tako pa vsaj vem kaj imam in lepo pociva v garazi, ker mi 5 jurjev ni nek dnar. Folk pac nima dnarja in 99% ponujajo kar imajo ... v dveh letih so ponujali motorje, gokarte, kao avtomobile, kombije, celo osebne izkaznice, da bi imeli avto cez vikend, celo enga balkanca sem imel, ki je mislil, da bo dobil kljuce na ustno informacijo, da mi je nakazal ... takih pacientov je vecina, meni je samo skoda casa zanje.

Na avtu so za obnovit zavore, zamenjat gume, vzge pa iz prve. Vsak, ki je resen dobi info, da je zadnja cena 4 jurje, dobis pa se en kpl platisc z zimskimi gumami.
Sicer pa isces avto za 2-3 jurje in sorry kretensko je razmisljat, da v avto ne bo potrebno nic vloziti.

Predlagam pa, da napises kaj je nagrada da bo folk vsaj vedel kaj je v spilu.
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Pozdravljeni, forumasi.

Se opravicujem, da nisem aktivno sodeloval v debati saj sem namrec zaposlen v nocni izmeni in ponavadi podnevi spim.
Iz srca se vsem skupaj lepo zahvaljuejm za odgovore in uporabnik Didi si zaradi izcrpnih informacij zasluzi nagrado (20 €) vem, da ni velik denar je pa vsaj nekaj in menim, da je lepo ovrednotiti pomoc z simbolicnim zneskom (Didi poslji mi stevilko bancnega racuna na ZS in ti nakazem znesek :D ).
Skyblue kar se tice tvoje mi je tudi zelo vsec in bi jo se najraje imel saj se mi zdi lepo ohranjena, denar imam in jo lahko pridem iskat 1.10., ko se vrnem iz tujine kjer sem zaposlen. Prosil bi te le, da opises kaj vse je bilo narjeno oz. popravljano na njej in v kaksnem stanju je avto nasploh (eventuelne prejsnje poskodbe, ohranjenost znotraj-kaksna slika ne bi bila odvec, servisi, ipd. ...). Verjamem, da si za avto lepo skrbel a bi rad imel vec informacij saj sem drugace tudi sam Lancia fan in sem imel ze kar dosti prejsnjih modelov (Dedra, Kappa, ...). Upam, da bo v oktobru ze brnela po nemskih avtocestah 8) . Se enkrat lep pozdrav vsem skupaj, res ste super ekipa!
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

Torej vozilo 3.2 je moje. Ce te zanima bos dobil zs.
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Alfa sport napisal/-a:
didi napisal/-a:
skyblue napisal/-a:zakaj pa ne vzameš tole ?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=850 ... ema%20PLIN

2k€ dražja, ampak če je avto ok, ni neke razlike proti tistim trem primerkom. Poceni tak avto itak ni v nobenem primeru.
če bi bila tok super bi verjetno že šla, ker tudi ta se prodaja že najmanj dve leti le da je lastnik prišel z ceno iz 7.000 al clo 8.000 pod 5k €
No ta je moja in tvoje navedbe drzijo.
Ja seveda bi sla, ce bi menjal za vse zivo kar mi je folk ponujal tako pa vsaj vem kaj imam in lepo pociva v garazi, ker mi 5 jurjev ni nek dnar. Folk pac nima dnarja in 99% ponujajo kar imajo ... v dveh letih so ponujali motorje, gokarte, kao avtomobile, kombije, celo osebne izkaznice, da bi imeli avto cez vikend, celo enga balkanca sem imel, ki je mislil, da bo dobil kljuce na ustno informacijo, da mi je nakazal ... takih pacientov je vecina, meni je samo skoda casa zanje.

Na avtu so za obnovit zavore, zamenjat gume, vzge pa iz prve. Vsak, ki je resen dobi info, da je zadnja cena 4 jurje, dobis pa se en kpl platisc z zimskimi gumami.
Sicer pa isces avto za 2-3 jurje in sorry kretensko je razmisljat, da v avto ne bo potrebno nic vloziti.

Predlagam pa, da napises kaj je nagrada da bo folk vsaj vedel kaj je v spilu.
si me prehitel. Ravno sem hotel napisat, spet neko pavšalno ocenjevanje avta, ki ga seveda nihče ni šel pogledat...
Odgovori
  • Informacija