Brera

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Tomek159Brera
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Jan 03, 2019 10:46 pm

Verjetno najvec slikana Alfa v Sloveniji hahaahah
Tomek159Brera
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Jan 03, 2019 10:46 pm

1
Priponke
A6EC0325-0F58-41A7-85AA-2A282E565852.jpeg
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Dobrodošel tudi na našem forumu!!!

Kaj, če bi jo še malo opisal: kdaj si jo kupil, kakšna je bila ob nakupu, motor, itd...
In nikar ne škrtari s slikami, ker vem, da jih imaš poln telefon in kompjuter :lol: :lol:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomek159Brera
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Jan 03, 2019 10:46 pm

Verjetno sva moja Brera in jas vsimi vec ali manj zani parcek. Torej Bella dama je 2.0 M-Jet z leta 2010. (zadnja letnica 1 od 1589 z tega leta). Uresnicit svojo zeljo da si lastim svoj sanjski avto sm se odloco leta 2018, pogoj je biu da je zadnji letnik torej 2.0 M-Jet ali 1750 TBi. V Sloveniji se sicer takrat vrtela ena siva v okvarji po avtoneti, sla mi pred nosom. Natezanja z enim Italijanom okrog ene TBi, pac tumplek je govoro anglesko samo ni hoto dat kak konkreten info. Cez par tednov iskanja se na Autoscouti pojavla ONA, v Trstu. Zgodba z Italijani gre v drugo rundo, na email neodpisuje a moja italijasncina je omejena na gostinstvo. Skoristo sm asa z rokava, tetka je leta delala za par firmi v Italiji pa govori tekoce Italijansko, da skrajsam zgobdo prodajalec je porocen za Hrvatico a babica mu je Slovenka tako da me brezveze blo strah klicat zaradi jezika hahaha. Sva se zmenila pa pridemo v Trst cez 2 dni pogledat oziroma kupt. Dobili smo se v Sezani, naredli kartko probo in odlocitev je padla da gre domov z mano. Pred mano je mela 2 lastnika, prvi gospod 1947. letnik z Udina s plemisko titulo (j*ben ga skrtiga z dodatno opremo), drugi pa Martin inzinjer na ladji ki si je lastil Brero od 2013 do prodaje meni. Biu sm pri njemu doma in lahk recem da ko sva stopila v garazo mi je blo jasno da sem avto kupo od ‘’pacijenta’’. V garazi skriva AR 1750 Berlino, cca 7 obnovljenih Vespa, MV Agustu Brutale, 2 Moto Guzzia v fazi obnove pa tud si je lastil Alfetto GT. Eh zde, takrat je mela 1413xx km na uri (dokazano pravi) cez par dni pa bova naponla skupnih 100000km.
slimtom
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Nov 03, 2023 4:49 pm

kolk je blo to dnarja ?
Kupujem ravno Brero 1750...
Mi lahk okdo kaj svetuje, kaj je kritično za pogledat ?
ca 110k km
Tomek159Brera
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Jan 03, 2019 10:46 pm

slimtom napisal/-a: Pe Nov 03, 2023 4:57 pm kolk je blo to dnarja ?
Kupujem ravno Brero 1750...
Mi lahk okdo kaj svetuje, kaj je kritično za pogledat ?
ca 110k km

Javi mi se na zs na Facebook Tomislav Stipcic ali na Insta tomek_brera pa ti povem kaj ‘’Brera tipicniga’’ kaj ze nisi sliso za 939 serijo
Tomek159Brera
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Jan 03, 2019 10:46 pm

Nadaljujem svojo temo pod motom ‘’Ne tega delat’’. Eni ze vete drugi ne, prvi lastnik moje Brere je biu skrt z dodatno opremo. Zde sledijo navodila kako zapravit 4 mestno steviljko v Eurih v modifikacije pa dopolnjevanje dodatne opreme v 939 serijo. Razdelil bom po kategorijah da bo lazje trenutnim in bodocim lastnikom kako pridit na pasteta pa konzerva dijeto…
NOTRANJOST
-Zamenjana stoff za usnjeno notranjost, facelift varijanta ne pFL
-zamenjat zaprti stresni tapecirung za odprti sky window
-pretapecirat volan, prestavno bunko, rocno, usnje od menjalnika, usnje od rocne pa rocno
-TI pedale
-TI stevci
-carbon look wrapp vseh lajsni notranjosti
-JBL Stage 2 zvocniki
-Android radio
-monokromatsko notranje ogledalo od 159 (ni bilo ponujeno kot opcija pri Brera/Spider 939)
VZAMETJE
-H&R vzameti
-Bilstein B8 amortizerji
-Powerflex PU puse zgornje roke
-Powerflex PU puse spodnje roke
-Powerflex PU puse zadnje roke
-Wiechers alu strut bar spredaj
-Brembo 330 spredaj namest 305
-292 celjusti/diski zadaj names 278
ZUNANJOST
-Stile Italia carbon sprednji lip
-Stile Italia carbon pragi
-Stile Italia difuzor
-Stelvio Classico 19’’ letni set
-OEM Opera 18’’ zimski set
-TI znaki na blatnikih
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Uh, zajeten spisek... =D> =D> =D>
Kaj pa slike? :D :mrgreen:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija